Kadın ruhundan anlayan biri olmucakmı hayattımda ya

çok duygusal biriyim o yüzden kadın ruhundan anlayan sürrizlerle dolu birini olmasını istememe ragmen bütün maço kırolar beni buluyor bu nasıl bir şanstır :(

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• istemediğin ot , dibin de bitermiş ya ondan oluyo :) hayat bu hiç adil olmuyor .

0|0
    0|0
    • aynen ya öyle :(

• yazabilmem için , açık olması gerekmiyor mu :) ilk yazdıklarım da çöpe gitmemiş olurdu.

• evet kapalıymış aştım ama şimdi:D

Erkekler Ne Diyor 18

• sen erkek ruhundan anlayabildiğin zaman en kıralınıı elimle san agetirmessem banada zigan demesinler :d

0|0
    0|0
  • Ben varım burdayım gizli senle bir gün karşılaşırız emin ol fakat şöyle düşün belki içten içe sen onları buluyorsundur ne malum? :)))))

0|0
    0|0
  • Hep öküz mü denk geldi yaa? Ne ineksin beee... :( :D

0|0
    0|0
  • kadınlar kendilerini ifade ede bilmeyi örenemediği sürece ve ne istediklerini bilmedikleri sürece olamıcak !

0|0
    0|0
  • :) Unutma İnsan Ne ararsa Karşısına tersi çıkar :) Beni ekle biraz romantik konuşmanın nasıl bişy olduğunu gör :) tabi istersen :)

0|0
    0|0
    • evet gerçekten öyle tam tersi çıkıyor

• Bana gerçek adını verirmisin :) Geliyorum şimdi

0|0
    0|1
    • Size akrostiş şiir yazacaktım ama eksilediler.Sürpriz yapacaktım.Neyse keyfiniz bilir...

• Kadın ruhundan anlayan erkekler.. Yani ileri seviye sahtekarlar diyorsun.. "Gözlerinde kayboldum!" kafasında karşıya atışlar yapan eve dönünce "Eahh be!" diyen tipoloji..

0|0
    0|0
  • Kadın ruhundan anlayan erkekler prim yapmıyor bu devirde zira kadın avuçlarının icinde oldugunu hissediyor erkeğin ve onu cazip görmemeye başlıyor bir süre sonra

0|0
    0|0
  • ben sende kezbanlık gördüm ama her kadın anlaşılabilir

0|1
    0|0
  • Maço kıro kadın ruhundan anlamaz yani öyle mi ? Şiddet ve esefle kınıyorum seni ! :P

0|0
    0|1
    • anlasa zaten ona o kıro denmez

• buldun yani:D

• Çok buldum da, en son ki ilişkimden sonra biraz kafa dinlemek istiyorum, trip trip trip miğdem alt üst oldu :D

• belki de beklentilerin yüksek

0|0
    0|0
    • yok ya beklentilerim hiç yüksek değil:D

• o zaman hep yanlış zamanda yanlış yerdeymişsin

bulursun :) dikkatli bak

• üzüldüm bak şimdi :)

0|0
    0|0
  • Ben Çok Modern Bi İnsanım :D

0|0
    0|0
  • gidip kendini okut :D :D

0|0
    0|0
  • hayırlısı umarım bulursun romantik bir prens kendine :)

0|0
    0|0
  • beeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|1
  • ekle seni hayatının aşkıyla tanıştırayım.)

0|0
    0|1
    • :D

• hım sonra hayal kırıklığına uğramıyım:D

• ali ağaoğlu bina yapmıyım sonra yıkılmasın diye şüphede olsaydı bu kadar zengin olamazdı .sen ali ağaoğlu'nun maddi zenginliğini kalbinde aşk olarak yaşayabilme şansına sahipsin. ya eklersin bir aşk doğar ya eklersin bir arkadaşlık doğar ya da eklemezsin bu hayatın devam eder. senin hayatın senin tercihlerin.

• kadın ruhundan anlayan biriyim terkedildim 3 yıldırda beraberdik.o senin dediğin kroların serserilerin peşinden gidiyor bütün kızlar.bizim gibi efendi insanla durmuyo kızlar sende biliosun bunu itiraf et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gizlenmeseydin burdan bulurdun 500 tane falan.

0|0
    0|0
    • yok burdan bulmak istemediğim için gizlendim:D

• vahim bir durum.çok takma boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...