Kapat

Erdoğan o kadar şey yapmasına rağmen neden hala yandaşları bu kadar fazla?

arkadaşlar merak ediyorum bu ülkede birilerinin canını yakan sürekli işinden gücünden eden dolandırıcı bir yönetici kendi ülkesindeki kendi halkını hiç acımadan bombalayan bu adamın nasıl oluyor da bu kadar çok oy vereni var kime sorsan adamdan nefret ediyor lütfen bu kadar da olmasın ya açın gözünüzü gerçekleri görün neymiş bu ülke için neler neler yapmışmış o koltuğa oturan herkes bu ülke için bişeyler yapmak için oturmuyor mu elinizi vicdanınıza koyun bu adam dini kullanarak insanların duygularıyla oynuyor artık gerçekleri görmenin vakti geldi ne olur bunca masum insanın günahına giren bu adamı savunmayın !

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• O koltuğa oturan herkes iyi birseyler mi yapiyormus? Bu ülkeyi 1990'lar boyunca borç batağına surukleyenler mi iyi bir şeyler yapmaya çalışmış. .. güldürmayin insani yahu...

Erdoğan hickimse gibi mükemmel değildir ama bu ülkede ilk kez bu kadar olumlu adım bu kadar kisa sürede atılmıştır. Bir de neden sevilmeyi hak ediyor biliyormusunuz? Çünkü muhalefet yapacam diye cirpinanlar ve onlara inanan saf muhalifler surekli yalan rakamlari sağda solda paylaşıp duruyorlar. Dünyada son yılda borçluluk oranlarını düşürebilen tek ülke Türkiye olmasina rağmen hala utanmadan sikilmadan "devleti borca soktu borcu arttırdı" diye yalan haberler paylaşıp dururlar. Bunlara inananlar da zaten şöyle bir bakmazlar dünya verilerine edirne ötesi kaynaklı somut verilere... kendilerine erdogan ve akp karşıtı ne soylenirse inanirlar... bir de kendilerine bakmadan millete cahil falan derler

0|1
    0|1
    • ne dediğimi bir anla da öyle konuş her koltuğa oturan iyi şyler yapıyor demedim her oturan iyi şeyler yapmak için oturmuyor mu dedim

• imf borcu nasil kapandi ptt bile satiliyor sen haa eyin kafaidasin haberlesmemiz satilfi topraklarimiz satildi imf borcu oype kapandi ve sen hala savunuyorsun he

• Icin oturmanin bir değeri yoktur. Ben de ottursam isteriz ki iyi bir seyler yapalim ama iyi niyet hicbir seyi halletmeye yetmiyor. Cehenneme giden yollar iyi niyey taşlarıyla dosenmistir... diger arkadasin imf bircu yoruna gelince: mesele sadece imf borcunun ödenmesi de değil devletin her kalemdeki ödendi bu dönemde ve net borç rasyosu yuzde 50 civarindan 20'ye kadar geriledi... bazısı dis borç diye izel bankaların dışardan aldıkları kredileri ekleyip guya borç artti gibi gistermeye calisiyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• insanların senin gbi düşünmediği aklına geliyormu hiç Ben mesela hayranı değilim ama şu an ülkeyi dah aiyi yönetebilecek bir lider göremiyorum olsada başkasına versek oyu keşke var mısenin bildiğin ?

2|2
    1|0
    • daha iyi yönetiyor diye daha iyi canımızı yakmasına izin mi verelim?

• bu şehitlerin sebebi erdoğan onun yüzünden oldu

• Yanlış düşünüyorsun sanırım sen herhangi bir tarafın taraftarısın ve bu taraf erdoğanın olmadığı taraf. bu agresifliğinin sebebinide ona bağlıyorum ben çok siyaset sevmem çünkü iki tarafta bana ucube gelir. Ha o sürü ha öbür sürü koyun koyundur. Biraz dah ageniş düşün derim erdoğanı akpyi ya da herhangi bir partiyi sevmek zorunda değildin sadece siyasitin ne mal olduğunu biraz dah aaraştır. Konuşma sırasındada aşalayıcı küçümseyici konuşmadığın için ayrıca teşekkür ederim kolay gelsin

• Saçmalık yazdıkların. Yaş kaç, 15-16 mı? Öncelikle dolduruşa gelmeden kimsenin etkisi altında kalmadan özgürce düşünerek kaleme almalısın düşüncelerini.

Dini kullanarak diyorsun, bana tek bir örnek göster dini kullanması hakkında!

Kendi halkını bombalıyor demen ise cidden komik.

0|1
    1|0
    • hataydaki patlamaları herkes esaddan biliyor ama asıl suçluyu kimse bilmiyor toz konduramıyorsunz

• Şu yorum yapan zavallıları görüyorum da sorsan bunlara ekonomi de çok iyi derler. Sorun Başbakan da değil Türkiye de tek bir parti vardır o da menfaat partisi sen kime oy verirsen ver hep o kazanır.

1|1
    0|1
    • kömür erzak dağıtıp insanları kandırıyor işte

• Kim bu ülkeyi yönetebilir söyleyin de ona oy verelim , Atatürk'ün partisi diye CHP ye mi verelim ? YAni Kemal Bey bu ülkeyi komple satmayacağına hepimiz hem fikirmiyiz ? Ya da MHP ya da bbp ? Kesin olan bir şey yok arkadaş , herkes bir şey söyler yanlışsam yanlışsın deyin ?

0|0
    0|0
  • makarna seven çok o yüzden

0|0
    0|0
  • Bakma sen bu yorumculara bunlarda Tayyipçi Ben sana katılıyorum Halkı perişan etti şimdi o gönderdiği teröristler yarın öbürgün gelip bu ülkeyi alcaklar ! o ayağına kadar gittiği bebek katili çıkıp başımıza başbakan olucak Yaptığı iş değil !

1|0
    0|1
    • deli olcam ya herkes memnunmuş adamdan

• orda insanlarımı ölüyor ya bunun tek sorumlusu erdoğan nasıl hala savunuyorlar anlamış değilim

• beni ekle bu konuyu konuşalım kardeş bende sendenim

• ERDOĞAN ÇOK İYİ BİR BAŞBAKANDIR

0|1
    0|0
  • Yaşın Kaç Bilmiyorum ama Sen Tam Bir Fiyaskosun.

0|1
    1|0
    • nedenmiş o

• düşünmeyen sorgulamayan bir zihniyetin söylediği sözleri takacak biri değilim gerçekler er ya da geç ortaya çıkacak çıkmasa da bilen biliyor

• Gördügümüz Gibi İnsanında Çin MAL'ı Oluyor.

• deveye diken ...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimlere sordunda, kim nefret ediyor acaba? Senin ailen, annen, baban, abin, karde$in mi?

Yapilanlari inkar eden bir insanla, ne konu$ulur, nede tarti$ilir.

önceki koltuga oturanlar neler yapti, bana bir anlatirmisin?

0|0
    0|0
  • ben memnunum valla senin dediklerine pek katilmiyorum

1|2
    1|2
    • neyinden memnunsun mesela bir söylesene

• bir tane örnek veriyim o geldikden sonra hastanelerimiz o sira bekleysiler tamamen bitti bir düzen aldi yani tartismayi hic sevmem o yüzden konu burda kapansin ben cevap verdim bu kadar

• 2002dr asgari ücret 250 liraydi bugün 1000lira nerdyse % 300 artti... en düşük memur maaşı 2002'de 350 liraydi bugün 1500 artış oranı % 400 ... benzin mazot ekmek minibüs elektrik gaz fiyatlarindaki artış ne kadar araştır bulursun... bunlarin icinde fiyatı en fazla artan % 200 zamlandi... demek ki anlatilanlar gibi fakirlesme yok alım gücünde artış var... neden memnun olunmasin

• Cünkü onlar Türk, düsünemiyolar 1900lerden beri

1|0
    0|0
Yükleniyor...