Ülkedeki kadınlar neden sporu/spor yapmayı sevmiyor?

Kızım biz en azından halı sahaya maça gidip 2 bira yapıyoruz maç çıkışı:D

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Çünkü Türkiye de spor kültürü yok. Avrupada çocuklar 5-6 yaşında başlar. Ve ilkokuldan itibaren beden eğitimi dersleri çok önemlidir. Hemen hemen tüm devlet okullarında yüzme havuzu vardır. Duş vardır beden dersi sonrası için. Birde Türkiye de kız kısmına spor ayıptır boş zamanlarında evdeki işlere yardım etmelidir. Eve belli bir giriş çıkış saati vardır.

0|1
    0|0
  • Useniyoruz :p

0|1
    0|0
  • Çünkü işimize gelmiyor

0|1
    0|0
  • Spor olarak uykudan uyanınca esneme hareketleri yapıyorum. Niye terleten bir seyi bilerek yapıyım ki. 😒

0|0
    0|0
  • çok iyi bişey yapıyosunuz 😂😂
    ben seviyorum

0|1
    0|0
  • çünkü yorucu ve terliyoruz

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmayın, sporu çok severm💋

0|1
    0|0
  • Koşu yaparım genelde sabahları

0|1
    0|0
  • Kim demiş sevmiyor diye. Ben voleybol aşırı bira insanımmmm

0|1
    0|0
  • Kim demiş sevmediğimizi 😊

0|1
    0|0
  • ne spor yapmaması ya dün öyle abartmışım ki esneme germe yapsam da düzelemiyorum :D

0|1
    0|0
  • Usengecler.

0|0
    0|0
  • Maalesef bazi kadin aci erkekler yuzunden, ulke icerisindeki psikolojik zemin henuz pek elverisli degil. Spor aski ile yanip tutusanlar ayri tabi. Olay istemekte bitiyor gibi.
    Ha bir de su "nefes alsin yeter" teorisi vardi degil mi? Onun da getirisi muhakkak olmustur. Haha

0|0
    0|0
  • Ben yapiyorum spor

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum

0|0
    0|0
  • Spor 💪💞

0|0
    0|0
  • Maşallah ülkedeki erkekler acayip spor yapıyorlar :D
    https://www.youtube.com/watch?v=TNV-7rU5A3s

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• onlarda fitness yapiyor. formda olmak icin hacim :)

0|1
    0|0
  • Altın günlerinde göbek atıyorlar... "ayy iyi terledik ha , şu ksıır çok güzeldi ben bir tabak daha alacaaam " dialoglar dönüyor.

0|1
    0|0
  • sağlık harici yapılan spor egosim sporudur azizim aksini idda eden yalan söyler bunu çok ii tanıdığım prf. spor hocası dedi :D

0|1
    0|0
  • sabah 6 da spor salonunun dolduranlar bu ülkeden değil heralde

0|1
    0|0
  • Hepsi manda gibi. Ukraynaya gittim geldm cennete dusmus gibiydim. Sanirsam cennetteki huriler ukraynadaki kizlar.

0|1
    0|0
  • O gobek inmeyecek illa şişecek 😀😀

0|1
    0|0
  • bizim milletimiz tembel hemen kas yapmak zayıflamak istiyor da ondan

0|1
    0|0
  • zor gelıyo kanks

0|0
    0|0
  • ulkece tembeliz kizlar dahada tembel

0|0
    0|0
  • Anca yiyip yiyip davul gibi olsunlar

0|0
    0|0
  • Ülkedeki karı kızın çoğu mal gibi yiyip içip sığır gibi yaşıyor ne anlasın spordan tutkudan heyecandan kardeşim bu ülkede yaşanmaz

0|1
    0|0
  • yapmaz olurlar mı hiç? çene olimpiyatlarında artistik gıybet, 100 metre engelsiz çitlemeli yürüyüş, sabah akşam olimpik gün düzenleyip sarma dolma gömme branşlarında her gün yeni rekorların altına imza atıyorlar...

0|1
    0|0
Yükleniyor...