Dün fitnessda bacak çalıştık yürümekte zorluk çekiyorum ağrıyor gitmesemmi bugün?

Yolda düşerim diye korkuyorum yataktan cok zor kalktım kendıme guvenemıyorum gıtmekte

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün spora gidilmez zaten, bir gün ara ver sıcak bir duş alıp, bacaklarına masaj yap ve yürüyüşe çık geçecektir ağrıların bu arada protein tüketmeyide unutma

0|0
    0|0
    • Sadece pazar gıtmıyorum

• Kilo almaktan korkuyorum

• Haftanın altı günü spor yapamazsın, yaparsan da çabuk bıkarsın 15 güne bırakırsın. 4 gün git 3 gün dinlen

En İyi Kız Görüşü

• Haci zaten
    Haftada 2 ya da 3 gün düzenli olarak gitmen gerekmiyor mu?
    Bu kasların sağlıklı olduğuna işaret
    Sıkılaşmaya, toparlanmaya başlıyorlar bu güzel
    iyi bir şekilde dinlenirsen sıkıntı olacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bacak yapma git

0|0
    0|0
  • Gitme dinlen

0|0
    0|0
  • gitme diyenler ya da saçma yorum yapanları dinleme ben fitness ile de uğraşıyorum bugun git fakat bacak çalışma

0|0
    0|0
    • Yuruyebılsem gıdıcem

• 2saat
      6 gün oldu iştee karın kol calıştım basladıktan sonra ılk 3 gun adaptasyon yaptırdı dunde bacak calıstım ama cok kotuyum

• normaldir ilk 3 hafta vücüdün alışma süresi yavas yavas çalışmalarına devam et

• Şu felsefe çok iş yapıyor. Her gün yemek yiyorsan her gün spor yapacaksın.

0|0
    0|0
    • Saçma ben zaten sadece pazar gunlerı gıtmıyorum hergunde gıdemem kusura bakma zaten saglıksız bısey olur bundan sonra 6 gunde gıtmıcem bune boyle dınlenmeden yapıyorum hurra gırdırdı hoca

• Dogru yanıı

• Valla hayat senin hayatın ister git ister gitme. O bedenle sen yaşıyorsun ben değil :) ATA'larımızın yaşantılarına bakınca bu felsefe çok iş yapmış. Tabi senin hayatın

• Inanmazsin belki ama ben agirlik calistim ilk gun ikinci gun her yerim agridi sonra ikinci gun yine civi civiyi soket diyerekten gittim agrilar artmadi azaldi bile sayilir 😂

0|0
    0|0
    • Ama yurumekte zorluk cekıyorum dusup kalıcam dıye korkuyorum

• Vucut isininca agrilar geçiyor ama sen narinsin boşver 😊

• Tabiki gitme bacak çalışınca özellikle ağır çalışınca gitme sağlıklı spor haftada 4 gün fazlasi hep zarar surantrane diye bir olay var olursan daha spora da gitmek istemezsin

0|0
    0|0
  • gitme otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan dinle dinlene git :D sonra laışınca acı falan olmuyor.

0|0
    0|0
    • 6 gün oldu iştee karın kol calıştım basladıktan sonra ılk 3 gun adaptasyon yaptırdı dunde bacak calıstım ama cok kotuyum

• programına uy! bacak çalışma farklı şekilde çalışama git alışkanlık edinme

0|0
    0|0
  • Tekrar bacak bas hamlik geçer

0|0
    0|0
  • Bazıları bilip bilmeden yorum yapmış. Bacak büyük bir kas grubu olduğundan dolayı ağrısının da 48-72 saat sürmesi gayet normal. Fitness'a gitmende sakınca yok ancak 2 gün bacak çalışmamalısın. Başka bir bölge çalış. Yürümekte de zorlanabilirsin

0|0
    0|0
  • sporda bir gün gidip bir gün dinlenmek lazım

0|0
    0|0
  • Kalk kalk iyi gelir 1 haftaya iyi olursun

0|0
    0|0
  • git başka şey çalış

0|0
    0|0
  • masaj yaparım soğuk suyu ile iyi olur

0|0
    0|0
  • buraya nie soruon git anana sor

0|0
    0|0
  • senı öldurmeyen sey seni güclendırır

0|0
    0|0
  • Güven yoksa göt te yok o zaman. Kalkık toplu taş gibi götü unut beybi

0|0
    0|0
    • İyide haftanın 6 gunu spora gıdıyorum zaten kol ve karın calıstım onların agrısı gıtmeden bacaga gırdım zor yuruyorum basamıyorum ustune

• Yok dun ilk kez bacak calıstım ben

• Bacak asla ihmal edilmemeli

• Gitmen lazim

0|0
    0|0
    • Ama yürümekte zorluk cekiyorum düsüp kalıcam diye korkuyorum

• Napsam kı acaba yataktan zor kalktım yuruyemıyorum karın bolgemde hala agrı var ptesı karın yaptım cunku kollarda hala hafıften agrıyo bıde bacak agrısı gırınce 😂😂

• Dinlen guc topla yapamam bsy diyorsan

• Bir sure sonra gecer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• Birden çok yüklenmişsin öyle yapma bidaha

0|0
    0|0
  • Gitmeden olmaz

0|0
    0|0
  • Her gün gitme hemde hamlamışsan dinlenmeden tekrar yapmaya baslarsan kasların zarar görür

0|0
    0|0
  • Git ama yarım yap. Atıyorum 12 ise 6 yap ama git yoksa vucudun alismaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...