Dün fitnessda bacak çalıştık yürümekte zorluk çekiyorum ağrıyor gitmesemmi bugün?

Yolda düşerim diye korkuyorum yataktan cok zor kalktım kendıme guvenemıyorum gıtmekte

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün spora gidilmez zaten, bir gün ara ver sıcak bir duş alıp, bacaklarına masaj yap ve yürüyüşe çık geçecektir ağrıların bu arada protein tüketmeyide unutma

0|0
    0|0
    • 3ay

Sadece pazar gıtmıyorum

• 3ay

Kilo almaktan korkuyorum

• 3ay

Haftanın altı günü spor yapamazsın, yaparsan da çabuk bıkarsın 15 güne bırakırsın. 4 gün git 3 gün dinlen

En İyi Kız Görüşü

• Haci zaten
    Haftada 2 ya da 3 gün düzenli olarak gitmen gerekmiyor mu?
    Bu kasların sağlıklı olduğuna işaret
    Sıkılaşmaya, toparlanmaya başlıyorlar bu güzel
    iyi bir şekilde dinlenirsen sıkıntı olacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bacak yapma git

0|0
    0|0
  • Gitme dinlen

0|0
    0|0
  • gitme diyenler ya da saçma yorum yapanları dinleme ben fitness ile de uğraşıyorum bugun git fakat bacak çalışma

0|0
    0|0
    • 3ay

Yuruyebılsem gıdıcem

• 3ay

2saat
      6 gün oldu iştee karın kol calıştım basladıktan sonra ılk 3 gun adaptasyon yaptırdı dunde bacak calıstım ama cok kotuyum

• 3ay

normaldir ilk 3 hafta vücüdün alışma süresi yavas yavas çalışmalarına devam et

• Şu felsefe çok iş yapıyor. Her gün yemek yiyorsan her gün spor yapacaksın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Saçma ben zaten sadece pazar gunlerı gıtmıyorum hergunde gıdemem kusura bakma zaten saglıksız bısey olur bundan sonra 6 gunde gıtmıcem bune boyle dınlenmeden yapıyorum hurra gırdırdı hoca

• 3ay

Dogru yanıı

• 3ay

Valla hayat senin hayatın ister git ister gitme. O bedenle sen yaşıyorsun ben değil :) ATA'larımızın yaşantılarına bakınca bu felsefe çok iş yapmış. Tabi senin hayatın

• Inanmazsin belki ama ben agirlik calistim ilk gun ikinci gun her yerim agridi sonra ikinci gun yine civi civiyi soket diyerekten gittim agrilar artmadi azaldi bile sayilir 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama yurumekte zorluk cekıyorum dusup kalıcam dıye korkuyorum

• 3ay

Vucut isininca agrilar geçiyor ama sen narinsin boşver 😊

• Tabiki gitme bacak çalışınca özellikle ağır çalışınca gitme sağlıklı spor haftada 4 gün fazlasi hep zarar surantrane diye bir olay var olursan daha spora da gitmek istemezsin

0|0
    0|0
  • gitme otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan dinle dinlene git :D sonra laışınca acı falan olmuyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

6 gün oldu iştee karın kol calıştım basladıktan sonra ılk 3 gun adaptasyon yaptırdı dunde bacak calıstım ama cok kotuyum

• programına uy! bacak çalışma farklı şekilde çalışama git alışkanlık edinme

0|0
    0|0
  • Bazıları bilip bilmeden yorum yapmış. Bacak büyük bir kas grubu olduğundan dolayı ağrısının da 48-72 saat sürmesi gayet normal. Fitness'a gitmende sakınca yok ancak 2 gün bacak çalışmamalısın. Başka bir bölge çalış. Yürümekte de zorlanabilirsin

0|0
    0|0
  • sporda bir gün gidip bir gün dinlenmek lazım

0|0
    0|0
  • Tekrar bacak bas hamlik geçer

0|0
    0|0
  • git başka şey çalış

0|0
    0|0
  • Kalk kalk iyi gelir 1 haftaya iyi olursun

0|0
    0|0
  • masaj yaparım soğuk suyu ile iyi olur

0|0
    0|0
  • Güven yoksa göt te yok o zaman. Kalkık toplu taş gibi götü unut beybi

0|0
    0|0
    • 3ay

İyide haftanın 6 gunu spora gıdıyorum zaten kol ve karın calıstım onların agrısı gıtmeden bacaga gırdım zor yuruyorum basamıyorum ustune

• 3ay

Yok dun ilk kez bacak calıstım ben

• 3ay

Bacak asla ihmal edilmemeli

• Gitmen lazim

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama yürümekte zorluk cekiyorum düsüp kalıcam diye korkuyorum

• 3ay

Napsam kı acaba yataktan zor kalktım yuruyemıyorum karın bolgemde hala agrı var ptesı karın yaptım cunku kollarda hala hafıften agrıyo bıde bacak agrısı gırınce 😂😂

• 3ay

Dinlen guc topla yapamam bsy diyorsan

• buraya nie soruon git anana sor

0|0
    0|0
  • senı öldurmeyen sey seni güclendırır

0|0
    0|0
  • Bcklarini yiyimmi:D

0|0
    0|0
  • Bir gün ara ver ama diğer gün ağırlığı arttır.

0|0
    0|0
  • Bir sure sonra gecer

0|0
    0|0
  • Sakınnn bak öyle yapa yapa gitmezsin hiçç gideceksin alışacaksın ben şahsen gitmediğim zaman kendimi suçlu hissediyorum ki gerçekten de öyleyim. Çok istiyosan fullbody çalış ne yaptığınıda bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Haftanın 6 günü gidiyorum. 6. Gunum ve ılk 3 gun adaptasyon calıstım. 4. Gun kol 5. Gunde karın calıstım ve dunde bacak calıstım ama bunları hıc dınlenmeden yaptım kol ve karnım hala agrıyor dundd bacak calısınca ıyıce kotu oldum yatarken donemedım yurumekte zorluk cekıyorum vs

Kızlar Ne Diyor 4

• Birden çok yüklenmişsin öyle yapma bidaha

0|0
    0|0
  • Her gün gitme hemde hamlamışsan dinlenmeden tekrar yapmaya baslarsan kasların zarar görür

0|0
    0|0
  • Git ama yarım yap. Atıyorum 12 ise 6 yap ama git yoksa vucudun alismaz

0|0
    0|0
  • Gitmeden olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...