Bir kadın sadece dış görünüşünü kullanarak neler elde edebilir?

Sadece cazibesini ve güzelliğini kullanarak hayatta neler elde edebilir?

(iyi veya kötü atış serbest)

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• 5|2
    0|0
  • Bazı prensiplerim pazarlığa tabi olduğu için, bence çok şey elde edebilirler, ama zeka şart, akıl yoksa sadece kutu kola makinası olur, bozukluğu atar,kolayı alırsın.:D

0|0
    0|0
  • Sadece bunları kontrol ederek neyi elde edemeyeceğini biliyorum. O da aşk ve sevgiyi...

Çünkü bu unsurları kullanarak elde edilecek şeyler kişiye göre değişir Sinsim. Ama sadece bu unsurlar ile elde edilemeyecek tek şey vardır o da aşk ve sevgidir.

Saygılar.

0|2
    0|0
    • başka lafa gerek yok

• bilek deyince jilet ve küvet diyesim geliyo :/

• @Güzel Bileklim

Biz seni güzel bilekli sevdik...

@Sinsim

Aşk herşeyi yener. Tamam ben İstanbul aristokrasisinde önemli bir yere sahibim, sen İç Anadolu kırsalından gelen masum kızsın ama benim sayemde bu dünyaya alışacaksın kuzum.

• neyi elde edemez diye sorsan daha iyi. fotokopi sırasında öne geçer, daha kolay bilgi alır, ne işi varsa onu daha çabuk halleder. Tabii etrafında erkek nüfusu fazlaysa.

1|0
    0|0
  • çok çok çok para..lakinnnn...akıldan yoksunsa elde ettiklerini tüketir...

0|1
    0|0
  • gerek maddi , gerekse manevi getirisi oldukça yüksek. "arz talep" meselesi var. bizim duygusal, centilmen türk insanı güzel kıza kolay kolay hayır demez, diyemez.. bunu en belirgin, pazarlama taktiği olarak güzel kız kullanan işletmelerde görebiliyoruz. örnek vermek gerekirse de araba fuarlarını örnek veririm.

0|0
    0|0
  • Dünyada değer görülen ne varsa onu elde eder .

0|0
    0|0
  • İç güzelliğini kullanarak elde edemeyeceği herşeyi.

3|1
    0|0
  • biz erkekler bu konuyla ilgili bir söz söyleriz hep ama uygun olurmu bilmiyorum burda söylemem ama dayanamicam ve söylicem karpuz kadar beynim olucağına ceviz kadar bişeyim olsun deriz mesela yani sorunun cevabı hemen hemen herşeye diyebilir bu kadar ...salak varken ...ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevebileceği bir erkek dışında her şeyi elde edebilir. Dünya sistemi bu şekilde dönüyor zaten şu anda.

0|0
    0|0
  • Kayda değer hiç bir şey elde edemez.Sadece kendisinden faydalanmak isteyenlerin sayısında bir artış elde eder.

0|0
    1|0
  • kadınların etkilemek için göstericeği çok şeyleri oldugu için bence herşey . ama tabi dış görünüşüne bağlı.

0|0
    0|0
  • hayatına gireceği erkeği reddilme korkusu yaşamadan seçme özgürlüğünü elde eder

0|0
    0|0
  • Beynini kullanırsa cazibesi anlam kazanır ve oltayı attığı erkeği elinden kaçırmaz. Akıllı kadınlar her zaman kazanırlar, güzel kadınlar ise güzel oldukları yıllarda ancak kazanırlar.

0|0
    0|0
  • Öncelikle güzel ve alımlı bi kadın saygı, nezaket görür. Hayır denilmesi zordur. Kolayca isteklerini erkeklere yaptırabilir. Ve kolayca bi adamı ayartabilir. Vs uzar gider tabi.

0|0
    0|0
  • beni bunlarla elde edemezsin bunlar gelip geçici. (para varsa beeelki.)

0|0
    0|0
  • Sadece cazibeyle hiç bir şey olmaz beyin lazım beyin... :)

0|0
    0|0
  • Herşeyi :D

dünya kadar malın olacağına ...

0|0
    0|0
  • aşk dışında sevgi saygı dışında belkide herşeyi

0|0
    0|0
  • herbişeyi elde edebilir iş dünyasında başarı bile elde edebilir

0|0
    0|0
  • zengin koca elde edebilir güzeliği bi tene kadar

0|0
    0|0
  • Dış görünümünü kullanarak biyere kadar gidersin buna zekanda eklenirse istediğin yere kadar gidersin

0|0
    0|0
  • İş hayatında başarılı olabilir... Ama özel hayat da pek de parlak olamayacak gibi.

0|0
    0|0
  • Penis sürüsünü elde edebilir

0|0
    1|1
  • çıplak ile çok şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bana çok zarar verdi çevresel olarak, o yüzden kendimi çirkinleştirmek için uğraştım bile. Ama farkettim ki bakımsız paspal halimle salak tembel bişi oluyorum çünkü tüm kendime güvenim ve enerjim yok oluyor, dün müşterilerin karşısında ezik bir şekilde konuştuğumun farkına vardım. Bugün giydim topuklu botumu üzerine cici siyah bir takım elbise ve savurdum saçlarımı, gözüme bir rimel bile sürdüm. Konuşmalarımda ve yaptığım işlerde kendime özgüvenim tekrar geldi ve bugün duyduğum "afferin iyi iş çıkarıyorsun" sözü baya sık. Bu yüzden ben dış görünüşümü kendime karşı kullanıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Aklı ile birlikte kullanırsa herşey ...

0|0
    0|0
  • işini görmelik erkek elde edebilir

huyuda güzelse istediği herşeyi elde edebilir

0|0
    0|0
  • herşeyii

0|0
    0|0
  • istediği erkeği tek gece için elde eder ama kendisine olan ve başkalarının ona olan saygısını yitirir

0|0
    0|0
  • başlangıçta bir çok şeyi elde edebilir ama kalıcılığı için zekasını devreye sokması gerekir yoksa çuvallar...

0|0
    0|0
  • Gecici bir süre elde edebilir. güzellikle iş yapan tek meslek mankenlik gerisi çalışmaya bakıyor...

0|0
    0|0
  • Güzelliğe takıntılı bir adamı sonsuza kadar hipnotize edip istediği her şeyi yaptırabilir

0|0
    0|0
  • Herşeyi

0|1
    0|0
  • para pul aklıma bısey gelmıyor :D

0|1
    0|0
  • Ne isterse onu :)

0|0
    0|0
  • Hayırlı birşey elde edilmeyeceği kesin:))

0|0
    0|0
  • b*k gibi para ve acaip mevkiler elde edeni gördüm. bişeye de benzemiyodu ama demek ki alıcısı var.

0|0
    0|0
    • yoklukta gitmiştir belki.

• ben de fesatım len:) ahahahaha:D

• iyi kendimi akladım siz devam edin :D

Yükleniyor...