FUTBOLA BAŞLAMAK İÇİN GEÇ Mİ KALDIM?

Futbolcu olmak istiyorum aslında yeteneksiz sayilirim sayılmayı bırakın oyleyim galiba ama gercekten futbolcu olmak istiyorum halı saha maçlarına kendini zorla davet ettiren tiplerdenim 18 yaşındayım ve top her ayagıma değdiğinde mutlu oluyorum herkes ayaksız vs seyler soylesede bu hayalimden haberleri yok çok geç olduğunu soyluyor hangi klube gittiysem cogu klube sadece idmanlara cikartin beni diyorum eger bir ucreti varsa onu odemeyede hazırım ceşitli bahanelerle reddediyorlar ama ben bırakmıyorum her gün ama her gün koşuyorum topu alıyorum saat 2 de mahallemizde yapilan ufak top sahasi gibi bir yer var orda tek basima bazen bir iki arkadasimla oynuyorum kondisyonum çok yerinde ama cogu insan yetenegimin olmadigini soyluyor babam daima arkamda bu konuda ben futbolcu olucam olucam baska yolu yok diyorum arkadaşlar bana yardım edebilecek olanınız varsa fikir açısından hepinize açığım

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Koşmakla olmaz o iş. Ünlü futbolcularin videolarini izle. Hareketlerini yapmaya calis. 2-3 kisinin arasinda kaldiklarinda nasil hareket ettiklerine bak. Topa falso aldirmasini ogren. Kosarken top surmesini ogren

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...