Dünyanın gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet değerli dostlar görüş ve yorumlarınızı bekliyorum:)

• Iyi değil 3 dünya savaşı yakın
    A seç
  • Moralim bozuk çok etkileniyorum
    B seç
  • Kötü birşeyler yapmak istiyor yapamıyorum
    C seç
  • Kıyamet yakın
    D seç
  • Soru olarak sormuşunuz orda cevap vereceğim
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1710

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya kendi kendine gidiyor işte, dalgalı, düzensiz :) şöyle 5 milyar yıl falan ömürü var, hatta o süre dolmadan büyüyen güneşin içinde kalıp mutlu mesut eriyecek :D

hal böyle olunca dünya işte, ne olabilir ki..

insanları soruyorum sana gerzek seslerini duyabiliyorum. insanlar mı? onlar yanlışları yapmadan ders almazlar, o nedenle doğruyu bulana kadar yanlışlarda gezmeye devam edecekler.. ;) dünya dengelerine aklım ermez benim yalnız :))

0|1
    0|0
    • güneşin büyüdüğünden nerden haberin oldu evet adamlar yeni gezegen telaşındalar ama hepsi uzaklarda:)

• neden olmasın :)) ama keplere hakaret etmek gibi olmasın da 22-b yakışmamış :p

• Yeni bir isim bulurlar o zaman.Dünya,güneş sistemi gezegenleri ve güneş mitoloji olur zamanla.

Yalnız keplerin büyüklüğü dünyanın 2.5 katıymış.O yer çekiminde ne uçak kaldırabilirler.Nede kolunu kaldırabilir insanlar.Bir zamanlar uçak vardı falan derler..:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• gittiğini değil süründüğünü düsünüyorum

0|0
    0|0
  • kıyamet yakııınnn:))

0|0
    0|0
  • biraz daha gaza basarsa uçurumdan düşmesi içten bile değil =)

o bişey değilde ... biz kim vurduya gideceğiz :D

0|0
    0|0
  • Günah olmasın ama d şıkkını hep söylüyorum:)

0|0
    0|0
  • tuketıyoruz ... ve hıç olumluya gıtmıyor hıçbır sey...

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • moralım bozuk çok etkileniyorum

0|0
    0|0
  • Iyi değil 3 dünya savaşı yakın

0|0
    0|0
  • düşünemiyorum o derece vahim.

0|0
    0|0
  • gamsızlastım sanırım bu konuda

0|0
    0|0
  • moralim bozuk etkleniyorum

0|0
    0|0
  • Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete haydeee

0|0
    0|0
  • bozdu.

iklimler kafayi yedi. kar bile yagmadi daha. peh.

0|0
    0|0

.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • bir yere gittiğinden emin değilim. çocukluğumdan şu ana kadar bir yere gitti mi ( milyonlarca yıl ile benim gördüğüm zaman bir değil tabi ama yine de ufak bir gidişat var mı gibisinden ) veya ben gittim mi diye soruyorum cevabı alamıyorum. cevap olsaydı alırdım.

0|0
    0|0
    • alırdım demiyeyim de hissederdim diyeyim. veya onu da demeyeyim, saçma bir insan olarak bilememek bana has olabilir.

• b*ktan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeryüzünde herkes, demokratik haklara sahip köleler olucak.

O değil de bari Spartaküs gibi vücut yapsak. Köle olduğumuza değsin.

0|0
    0|0
  • Dünya aynı şekilde gider.Ne 3.dünya savaşı çıkacağını nede kıyametin kopacağını tahmin etmiyorum.Fakat kapitalizm zamanla tamamen yayılarak modern köleliğin,yakın tarihe kadar devam klasik köleliğin aynı şeklini alabileceği konusunda endişelerim var.Çünkü güçlü olan haklı ve parası olanın herşeyi elde edebileceği bir dünyada yaşamaya başladık bile,aile bağları kopmaya ve yerini yararcılığa bırakmaya başladı.

Bunlar zamanla dahada büyüyecek ve fırsat eşitliği bulamamaktan kaynaklanan ve iş yapamayan insanların,yaşaması için tek şansları olarak bir tek kölelik kalacak ve artık eski tarihlerdeki gibi açıktan ve meşru olarak bir kölelik sistemi gelebileceğini tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • böyle gelmişşşşşşşşşşşş böyle giderrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Herkes koyun gibi.İnsanlar kendi istediklerini değil , başkalarının yap dediklerini yada telkin ettiklerini yapıyorlar.Gel gelelim bu yaratıklar bazı şeylerin farkında değiller ve hala kendilerini saçma sapan şeylere adamışlar.Özentilik,yobazlık,yalancılık,ihanet aldı başını gidiyor.Bende izliyorum bakalım ne olacak.Tahmin olarak kaos veya büyük bir savaş çıkması yakındır.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gidişat şu Ülke Yönetimdeki İnsanların Kendi Çıkarları ve Hırsları Dünya savaşına yol açacak.Bundan sivil toplum etkilenecek.

0|0
    0|0
  • bu soruyu manidar buluyorum:) ...

0|0
    0|0
  • iyi değil ya...

0|0
    0|0
    • haklısınız...

• bir çok felaketi kayıt aldıklarını discoveri channellde izlemiştim ...seneye bu ay görücez

• YYYAAAAAAAA akşam akşam...Allah hepimizi korusun...

• dönüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...