En çok sevgilinizl ne yaparsınız ?

En çok sevgilinizle ne yaparsınız ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• jupitere cıkar günesten sigaramı yakarım uranuse selam verir neptunda kahve içerim :DD:D:D:D:D

2|1
    0|0
  • olunca düşünürüz tamam

olunca düşünürüz tamam

olunca düşünürüz tamam

olunca düşünürüz tamam

2|0
    0|0
  • soruyu keşke ''Sevgilinizle en çok ne yaparsınız? '' diye sorsaydın anlam olarak daha iyi olurdu hoş bu şekilde sorunca da anladık ya neyse yaa ne uzatıyomki :D sevgilim yok olsaydı heralde bol bol telefondan mesajlaşırdık mesajlaşmak hoşuma gidiyor :)

1|1
    0|0
    • :)) Tşk :D GüzeL . nolmaldede seviyorsan msajlaasmayı arkadaslarınla konussabilrsn aslında.

• evet burdan da mesajlaşıyorum arkadaşlarla :) konuşmayı fazla sevmem ama yazışmak tam bana göre :)

• Sevgilim olduğu zaman gözlerine bakıp onu sevdiğimi söylerim sürekli :)

1|0
    0|0
  • zaman zaman değişir o bende bazen onun mutlu olması için onun sevdigi şeyleri yaparım ve ya yaparız bazende onun gıcı koldugu şeyleri yapııp onu sinir etmeyi :)

1|0
    0|0
  • buzlu badem yiyip popomuza şaplak atarız :D

2|0
    0|0
  • Kavga ederiz hep ! muhakkak bir şey çıkar yani.. Ama bunlardan biride en çok sevişiriz :)

1|0
    0|0
  • işten fırsat bulabilirsem sinema bide takıldığımız bir cafe var orası hafta sonları kızkulesi kahvaltı veya ulus veya hsarüstü veya ağa kapısı falan :D

1|0
    0|0
  • romantik filmler

1|0
    0|0
  • pişti oynarız

1|0
    0|0
  • at yarışı oynarız

1|0
    0|0
  • en çok sevişilir galiba

1|0
    0|0
  • her buluştugumuzda seks garanti yemek yeriz konuşuruz sinemaya gideriz.

1|0
    0|0
  • Olmayan şeyle ne yapılırsa onu

1|0
    0|0
  • bol bol sevşiriz

1|0
    0|0
  • onun ne istediğini anlayarak işe başlarım ve sınır tanımam sanırım..

1|0
    0|0
  • en çok sevgilinizle ! kızım anlatım bozukluğu dersi almadın mı sen :))) en çok sevgilimle en çokları yaparım ben :))

0|0
    0|0
  • Bıcı bıcı yapıyoruz.

Bıcı bıcı yapıyoruz.

Bıcı bıcı yapıyoruz.

1|0
    0|0
  • En cok opusuyoruz firsat buldukca hemen hemen hergun ve arada sevismelerde oluyor tabi.

1|0
    0|0
  • film izlemek

gezmek

yemek yapmak

uyumak

ilişkiye girmek

duş almak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o benim en çok yanaklarımla oynamayı vurmayı okşamayı öpmeyi seviyo buna fazla vakit ayırıyoruz sanırım.

1|0
    0|0
  • kavga ederis en çok :)

1|0
    0|0
  • Maça gidicez pes oynicaz <3

1|0
    0|0
  • öpüşüyokk ;/

1|0
    0|0
  • eve gittiğimizde puding yapıyorum ona :D yerken pudingi yüzüne dudaklarına felan sürüyorum aynı şekilde o da bana öyle yapıyo :D dudaklarımı hep puding yapıyo ve sonra dudaklarıyla temizliyo :D ve bu benim çok hoşuma gidiyo :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...