Su korkumu nasıl atlatabilirimm?

Arkadaşlar 18 yaşında olmama rağmen su korkum var yüzme kurslarına gittim havuza bile zorla atlattılar azıcık su yutim panikliyorum. Tatile gittiğimde korkudan yüzemiyorum. Kilo bakımından sorunum yok ama ne kiloluar gördüm suyun üstünde pamuk gibi duruyorlar ben ise TAŞ GİBİ DİBE ÇÖKÜYORUM daynamıyorum artık lütfen bana suyun korkilmicak bişey olduğunu söyleyin bana cesaret verin..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sudan bende korkarım ama bunda san kimse yardımcı olamaz sen kendi kendine çözeceksin yanında birisi olsun beraber girin suya yavaş yavaş alışırsın zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Once suya guvenip kendini birakman lazim su seni kaldiriyor zaten panik yapma rahat ol bunlarda zor bir kere yapamadiysan boşver 😆

0|0
    0|0
    • 3ay

işte çok panik yapıyorum sorun orda :D

Erkekler Ne Diyor 2

• ne olmasından korkuyosun?

0|0
    0|0
    • 3ay

boğulmak tabiki

• 3ay

o kadar kolay değil boğulmak sana

• 3ay

sana tavsiyem senden 20 metre mesafede hiçkimsecikler yoksa suya kesinlikle girme ama 20 metreye yakınında insanlar varsa boğulma ihtimalin yok heleki havuzda bu imkansız su yutman veya burnuna su kaçmasıyla boğulamazsın sadece suyu nefes almamaya çalış ki bunu yapabiliyosan madalya takarım sana cidden büyük başarı en iyi tavsiyen derin olmayan yerlerde yüzme öğrenmeye çalış sudan korkma korkunu yenmeye çalış

• derinde yüzme yavaş yavaş alış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...