Uefa kupasını chelsea aldı benfica daha mı iyi oynadı sizce ?

dün bir feysbuk sayfasında benficayı fenermiş gibi anlatıyorlardı cordoza penaltı atarken topun başına baroni geldi ve golü attı fenerbahçe chelsea savunmasını ablukaya aldı gibi alay konusu yaptılar bununla iligide ne söylemek istersiniz ?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• chelsea dün büyük takım olduğunu tekrar gösterdi benfica topa daha fazla sahip olabilir ama chelsea nin kalesine etkili çok nadiren geldiler o gümbür gümbür benfica chelsea nasıl isterse öyle oynadı şanssız bir penaltı ama 90 + da işi bitirdi chelsea

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• chelsea akıllı oynadı ve kupayı aldı

0|0
    1|0
  • bilseydim tweet atardım :)

Chelsea tecrübesiyle kopardı maçı.

0|0
    0|1
  • Chelsea bana göre en iyi takım, eskiden beri gönülleri kazanmış, güçlü bir takım, Benfica'da çok iyi ama Chelsea isterse her türlü takımı alır, eskiden zaten bir Chealsea bilirdim birde oyuncu olarak Zidane'yi, yani Chelsea isterse çok daha iyi oynuyor gösterebilir, futbol denilince aklıma gelen ilk takımdır link

0|0
    0|1
  • benficaya mustahak

döt lalesi hocasına girsin o kupa

0|0
    0|1
  • maçı izleyemedim özetine baktım 2 takımında net pozisyonları var dramatik bir son olmuş son uzatma anlarında Chelsea köşe vuruşundan golü bulmuş çekişmeli bir maç olmuş belli maçtan önce ortada diyordum dediğim gibi ortada bir maç olmuş 2-1 Chelsea almış. Mesela geçen yıl Atletico 3-0 rahat geçmişti bu seneki ortada bir final olmuş denk geçmiş maç.

1|0
    0|1
    • Evet 90+3 de attı İvanovic..

Çok iyidi Benfica ya üzüldüm valla..

• Kötü değilde şanssız bir sezondu bence.. :)

Ligde kötü değildiler son maçta kaptırdılar liderliği.. Kupa maçı da aynı oldu.. Çok iyi oynadılar ama sonunu getiremediler.. Şanssızlık işte..

• Anladım ben anladım tamam :)

• ee hakkı olmadan çıktılar oraya şansları yağver gitti fener ile oynarken fenerde 3 as kadrodan oyuncu yoktu ikinci yarıda da gökhan çıktı adamlarda finale çıktı bukadar basit.Feneri elemelerine imkan yoktu böyle olmasaydı

0|0
    1|0
  • fener elenene kadar uefa kupasının inanılmaz değeri düşmüştü ama kupayı geçen sene clyi alan takım kazandı

0|1
    1|1
  • valla onu bunu bilmem de tek bişey diyeceğim nedir arkadaş bu benfica'nın 90+ lar dan çektiği adamlar şampiyonluğu neredeyse kaybetti uefa kupası gitti sırada ne var acaba :D

0|1
    0|2
  • onlar ergendir ne bakıyon onlara

0|1
    0|1
  • Önemli olan tabela.

0|1
    0|1
  • içimin yağı eridi valla beee:DDD çelsiye çiçek göndericem D:

0|0
    0|2
  • boşver. 9 senedir Türkiye kupası alamayanlardan onlar

ya da sadece gecmişe takılanlar. son senelerde en iyi biziz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• benfica daha iyi oynadı bence.. fenere gelince GS şampiyonlar liginden elendiğin de onlar da öyle dalga geçiyorlardı devir intikam devri ;)

0|1
    0|1
  • :D Ahaha bende gördüm evet baya alay konusu oldu..

Maç sonu Benfica lı futbolcular taraftarlar çok ağladı üzüldüler ya yazık.. :( ..

Benitez geçici teknik direktör olarak geldi adam Uefa Kupası kazandı ya Helal Olsun..

1|1
    0|3
    • dün demiştim ortada geçer diye Benfica da alabilirmiş kupayı dramatik bir son olmuş son dakka golüyle Chelsea almış.

• Sağol canım..

• mühim değil

• Benfica bence daha ataktı ama beceremediler.

0|0
    0|0
  • Chelsea kupayı haketti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...