Ağır çalışmak yerine hafif yapılan sporda sıkılaştırır mı?

Haftada 4-5 gün 40 dakika ya da 1 saat boyunca spor yapıyorum ama ağır hareketler değil mesela 50 (günden güne sayıyı arttırıyorum) mekik çekiyorum sırt üstü yatıp ayaklarımı yukarı kaldırıp indiriyorum aynı pozisyonda ayaklarımı sabitleyip köprü gibi bel kaldırıp indiriyorum ve bunun gibi hareketler artı olarakta spordan sonra masaj aleti ile hafif selülit olan yerlere masaj yapıyorum karın bölgemede çünkü kalça bölgemin sıkılaşıp, bacaklarımın incelmesini, basenlerimin biraz incelmesini istiyorum birde göbeğimde yağ olmamasını yani açıkcası öyle spor salonlarında çalışan insanlar gibi ağır ve çok yprucu hareketler yapmıyorum ama merak ettiğim buna rağmen sıkılaşır mıyım düşüncem belki daha uzun sürer etkisi 4 ay yerine 5 ayda olur gözle görülür fark ama sonuçta hiç hareket yapmamaktan iyidir yediklerimede dikkat ediyorum yani spor yapıp aynı anda pasta börek götürmüyorum bilginiz varsa yorumlarınızı bekliyorum ayrıca daha iyi sonuç alabilmem için varsa tavsiyelerinizi

Güncellemeler:
Yukarda bahsettigim bazi hareketlere arti olarak zaten nerdeyse tum fitness hareketlerini yapiyorum sadece kolumu kaldiripta indirmiyorum yani...

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz

0|0
    0|0
    • Bu kadar emin olmaz demenin sebebi nedir?

En İyi Kız Görüşü

• Eğer ağır hareket yapmak istemiyosan böyle devam et dediğin gibi uzun sürede olur ama olur yani ve bikaç hareket daha eklemeye çalış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Fitnessa gidiyorum 6 ayda sıkılışma oluyo o kadar ağırlıklarla senin seneyi bulur yani

0|0
    0|0
    • Olsun en azindan hic bisey yapmayip yiyip yiyip yatan insanlar gibi olmiycam

• Ben hem spor yapıyorum hem pasta börek gömüyorum bişe olmuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...