Çok utangacım ve sevgi istiyorum ne yapabilirim

Ben kendimi bildim bileli çok utangacım şu zamana kadar hiç kız arkadaşım olmadı kızların yanında çok geriliyorum ezilip büzülüyorum çok hoşuma giden kızlar oldu ama hiçbir zaman adım atamadım hep içimde kaldı ve bu bana çok koyuyor kızların yanında rahat olmadığım için arkadaşlarımın bana cinsel deneyim yaşamalısın diyor bunu atlatmanın tek yolunun bu olduğunu söyliyorlar ama ben onu bile yapıcak cesaret bulamıyorum kendimde ve istemiyorumda aslında sevmek sadece sevmek istiyorum sevgilim olsun artık banada mesaj gelsin bende heyecanla ona mesaj atayım sabırsızlıkla buluşmayı bekleyeyim bazen tatlı tartışmalarımız olsun bazen bana trip atsın bazen küssün bazen peşinden koştursun bazende sadece seni seviyorum desin ve daha fazlası çook mu şey istiyorum acaba. Ne yapabilirim bu durum için tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.

Bu dünyada hiç bir insanoğlu 4/4'lük değildir. Seninde kendi fiziğinde vs, kusur bulduğun unsurlar vardır ve bunlar genellikle duvar örmüştür. Aşman gerekiyor.

Bunu aşmak için ise özgüvene ihtiyacın var, özgüvenine kusurlarınla engel olman seni antipatik duygular içerisine yönlendirir. Arkadaşlarının dediği olay ile olacağını sanmıyorum. Bu kadarda iyi niyetli olmamalısın. Günümüzde sadece sevgi arayan partner bulmak oldukca zor. Sen kendini ne kadar ezersen, çevrendekilerde o kadar ezer. Olaylara başkasından yardım almadan yaklaşmaya çalış, aşırı derece utangaçlık varsa sana bir ödev vermek isterim.

Ödevin, herhangibir mağazaya gidip ürün hakkında pazarlık yapacaksın, düşürebildiğin kadar fiyatı düşürüp almadan çıkacaksın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hayatta korktuğun çekindiğin şeyin üzerine gideceksin bunu yenmenin başka yolu yok git hoşlandığın kişiyle konuş açık açık duygularını ifade et istersen heyecanlan konusurken istersen saçmala hiç önemli değil bu halin hoşuna bile gidebilir karşındakinin ama mutlaka konuş bikaç kere denedinmi gerisi gelir emin ol zamanla cesaretin artar daha sonra ulan çekindiğim şey bumuymuş dersin:) kendimden biliyorum bende öyle çekingen kızlarla konuşamayan biri idim şimdi çok rahatım o konuda

0|0
    0|0
  • kardeşim yüzyüze utanıyorsan faceden dene sadece dene bak bir selam yazmayı başar gerisinin geliceğinden eminim ama sadece selam yaz 2kelime konuşsan yeter.

0|0
    0|0
  • herşeyin bir ilki vardır cesaretini yen bir kızla konuşmayı dene bu böyle devam etmemeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...