Mühendis Oktay'ı tanırmısınız (açıklama detayda) ?

1991 yılında beşiktaşın galatasarayı 1-0 yendiği bir maçın ardından boynundaki juventus kaşkolu yüzünden linç edilen beşiktaş taraftarı. o sıralarda italyada çalışan bir mühendis olan oktay izin için türkiyeye gelmiş, maçın ardından iki arkadaşıyla birlikte gezerken, boynundaki juventus atkısı yüzünden 30-35 kişilik bir galatasaraylı grubun saldırısına uğramıştı.

boynundaki atkıdan çekilip yerde sürüklenen oktay bu sırada kafasına aldığı sopa ve tekme darbeleri ile hayatını kaybeder. Bir hafta sonra galatasaray-bakırköy maçında aynı ekip ali samiyende yerini almıştı,,500 Kişilik bir beşiktaş taraftarı toplanıp onları çil yavrusu gibi dağıttı.

Güncellemeler:
3ay Beşiktaş taraftarı icabına baktı ama giden gitti

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Namus Haneye tecavüz nefsi müdafa gibi sebeplerin dışında bir insanı bir insanı nasıl öldürebilir nasıl linç edebilirki acımadan nasıl öldüresiye vurur isterse tuttuğun takıma küfretsin ne varki bunda o eder ben ederim rekabet içinde geçer gider fanatik Beşiktaşlıyım yıllardır sayısız maça gittim bir çok kez kombine aldım ama hiç bir zaman rakip tribüne veya sahaya su şişesi bile atmadım gerek yok böyle şeylere

0|2
    0|0
  • Fairplay çerçevesinde değil hepsi kardeşim

0|1
    0|0
Yükleniyor...