Sizce Bjknin yaptığı doğru bir davranış mı?

Gökhan Gönül ile ligin ilk yarısı bittikten sonra iyi niyet sözleşmesi yapıldı.
Etoo ile ilk takım ile görüşmek yerine menejeri ile görüşüldü peki bunlar doğru davranış mı doğru değil mi.

• Çok doğru davranış.
    33% (3)47% (8)42% (11)Oy Ver
  • Hayır doğru değil.
    22% (2)24% (4)23% (6)Oy Ver
  • Bjkliyim ama yanlış davranış bunlar.
    11% (1)29% (5)23% (6)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    34% (3)0% (0)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş forması giyen mehmet topuzu , gs ile anlasan alperi , karabukle lig bitmeden saibeli şekilde emenikeyi alıp kendisine karşı oynatmayan fbnin transferleri daha doğru

0|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ooo monaco fatihi lalecim hoşgeldin

Sözleşmesi sona erecek oyuncu ile 6 ay önceden anlaşma yapabiliyorsun cenk tosun da bize boyle gelmişti ve senin KAPTANINI da boyle aldık çokta doğru yaptık

Etonun kendisi bizzat haber yolladı daha az paraya sizde oynarım diye Beşiktaş yönetimi oyuncunun menajerine gitti filan uydurma laflarla gelme

0|1
    0|2
  • Eto'o geldi görüştü Beşiktaş ayartmadı. Futbolcuyu sorgulayın Beşiktaşı değil.

0|3
    0|2
  • Ulan ne ağladınız be:D

0|1
    0|1
  • bir Kartal olarak diyorum sportif fair play e uymayan bir hareket yaptık, bize yakışmadı

0|2
    0|4
    • Bak Bjkli biri yazdıklarını oku altta. Sonra ikinizide sorgula sence hanginiz daha Bjklisiniz.

• onu bilemem delikanlı insan cevabınıda verir karşısındakine cevap verme şansıda tanır ayrıca ben Beşiktaşlılığı mı kimseye sorgulatmam ben objektif bakarım mevzulara sadece belki fanatiktir ondan sağlıklı göremiyrdur bilemem

• Sen onun her soruya verdiği cvbı oku altında hiç cvp bulamazsın ya cvbı modlara kaldırtır ya da engeller.

Yükleniyor...