Benim için önemli bir bakar mısınız ?

aldatılmama rağmen eski erkek arkadaşımdan nefret edemiyorum. arkadaş olarak konuşmaya başladık bazen gıcıklık bazen de sevgi barındıran şeyler yapıyor. ve yine anlamadığım bir şekilde onu yanımda istiyorum içimde bir acı var sanki o gelince dinecek.( başka şehirde) bana geleceğim yarın görüşürüz dedi sonra ertesi gün geleceğini söyledi sonra ortadan kayboldu ve onun ertesi gün aynı şehirde olduğumuzu söyledi ve yine kayıp. ne yapmalıyım ? canım yanıyor.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle belliki seni pek takmıyor.zannedyorumkı onun hayatındada onu pek takmayan bı ınsan var.dengesız bırısı yanı..o kız demekkı ona gel dıyo o vakıt sana ıhtıyacı kalmıyo.ama dıger kız onu tersledıgınde ya da canı sıkıldıgında senı arıyo.helede bırsey yasamıssanız bu kesınlıkle boyle...senın yapman gereken eger elde etmekse tekrardan senı aradıgında acma telefonunu bırdahakı arayısındada erkek arkadasımın yanındaydım de...bu sayede onun hayatını alt ust eder psıkopata baglamasını saglarsın..cunku senı basıt bır av olarak goruyo baska bırsey degıl...sana ya kopek gıbı gelececktr ya da tamamen kurtulacaksındır(ama huylu huyundan vazgecmez)..bundan sebep yol verıp gondermen ve hayatına bakman daha mantıklı gozukuyo...keza sana ondan bı cacık olmucagı cok acık.ha sana geldıgınde sen hala sımdıkı gıbı davranırsan gene hıcbısey elde edemezsın..ona bı bocekmıs gıbı davran...oda senı degerlı gorsun...KUSU KUSLA AVLARLAR...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• normal normal etraf yediği kazık sayesinde daha çok bağlanan insanlarla dolu sen sadece bitanesisin...

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden arkadaş olmaz. illa bir yerden sorna yeniden baslarsınız

0|0
    0|0
  • bagımlı olmussun gibi. bir destekle bundan kurtulmalısın.

0|0
    0|0
  • evet yine bir sozu dogrular hikaye.erkeklerin kalbi market gibidir giren cikan belli degildir.bayanlarin kalbi mezar gibi giren birdaha cikamaz..o yuzden birak onu

0|0
    0|0
  • o zaman boynuzlanmaya devam et başarılar by:D

0|0
    1|0
  • Seni yine Aldatır , hatta yok yok başkasını seninle aldatıyor olabilir. Sadece zoruna gittiginden acı duydugundan onu düşünüyorsun sindiremiyorsun , başka bir erkekle mutlu olunca adını bile hatırlamak istemiceksin

0|0
    0|0
  • Bünyede alışkanlık yapmış çaresi yok sayın gizli Allah kurtartsın

0|0
    0|0
    • onu nasıl getirebilirim

• Tanımadığım için yorum yapamam. Onu sen tanıyosun nasıl getireceğini bilirsin.

• acınası durumdasın

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden dost olmaz.. Uzak dur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bağımlısı mısın bu adamın? ne yapmasını bekliyorsun ondan vazgeçmek için.değerinizi bu kadar iki paralık etmeyin lütfen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...