Sizce Sosa mı Bjk mi affetti?

Sosa ben gidicem dedi gitti hiç idmana çıkmadı bırakın gideyim dedi filan sonra geri döndü Bjk biz affettik geri döndü diyor da Bjk istedi diye mi döndü sizce kim kimi affetti ben anlamadım.

• Bjk affetti.
    60% (6)77% (10)70% (16)Oy Ver
  • Sosa affetti.
    10% (1)15% (2)13% (3)Oy Ver
  • Harbiden bilen biri bize de anlatsın kim affetti len.
    10% (1)8% (1)9% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    20% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Babam diyor ki ;
    İkisi de affetmedi
    Sosa gitmek istedi, Milan'ın Çinlilere satılması durumu olduğu için gidemedi.
    Mecburen kaldı.

BJK de mecburen " gel yavrum " deyip kollarını açtı.

Bu sene ondan hayır gelmez.
    Zoraki kalan adamdan verim almak zor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle olur idmana çıkma hiç ozaman izinsiz gelme nasl olsa ceza filan yok. Tatil yap 3 ay takıl sonra hatalıyım de kaldığın yerden devam et.

• 3ay

zoraki kalıyor? pardon? 1,5 milyon euro sıcak para. böyle zorbalığa can feda. milan ile anlaşma yolunda bir şekilde pürüz çıktı. gönlü tekrar beşiktaş'a kaydı.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Gomez ve Sosa takımda kalsın diye o ağızlarından hiç düşürmedikler meşhur "Beşiktaşlılık duruşu"nuda artık kaybettiler😀
    Başka laf bulabilirler kendilerine artık

0|0
    0|2
    • 3ay

Ne demesini bekliyodunki adam bizden ayrılmak istedi 3 ay kendine takim aradı anlaşamayincada bize geldi bizde kollarımızı açtıkmı diyeceklerdi.
      Karşımızda 2 dakika adam olamayan insanlar hakkında arkadan konuşmak istemiyorum

• 3ay

Ne ağladınız be arkadaş. Ne büyük futbolcusun sosa

• 3ay

@omerovic ne ağlayacağız kardeşim banane Sosadan. Biz burda duruşu eleştiriyoruz. Orta seviye oyuncusu Sosadan bizene

• Beşiktaş affeti ama senin bunu idrak edicek kapasiten var mı tartışılır

0|1
    0|0
  • beşiktaş affeti

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki gönderen kimdi Sosa yı Bjk miydi.

• 3ay

Ondan mı 10 yıldır gidemiyordun o lige. Ha bu arada şikeciler ddiyorsun ya İbrahim Akın'a yarış atı alan Bjkli yönetici kimdir sana bir soru.

• 3ay

senle burda laga luga edemicem reis sen yolunda devam et beşiktaş ıda ikide bir sorup durma sana düşmez beşiktaşın transferleride stadıda oyuncularıda tamam mı

• anneni kim affetti?

0|0
    0|0
Yükleniyor...