Uzaktan bakıştığınız bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Uzaktan bakıştığınız bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarsınız? Nasıl belli eder?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• sana bakıoyrsaa beğenmiştir fiziğini sen ne yaparsın peki hoşlansan gözünümü kacırırsın bakmaya devammı edersin?

1|0
    0|0
    • Bn kacırırm ama o bazen kilitleniyo bazen kacırıyor

• :) ulen yakında kız isteme işini de bize yıkacaksınız hee :D ÇEKİNİYOZ NAPİM MİŞ MİŞ

• Napıcam smdi ya :D

Erkekler Ne Diyor 12

• bir kere erkek bana sürekli bakıyorsa önce kıllanırım durumdan. kırıtıp gülümserse, kaş göz işareti yaparsa benden hoşlandığını anlarım. hiç yüz vermem, mümkünse hemen ortamdan uzaklaşırım.

1|0
    0|0
  • Gözlerinini icine bakıyorsa

1|0
    0|0
  • bende aynen o şekil birinden hoşlanıyorum gözlerinin içine bir kere baktım oda baktı o şekil dldım resmen o günden bu güne uzak duruyorum bakmamaya calısıyorum artık fena oluyorum içimde bir kıpırtı oluyo kelebekler ucusuyo sanki .

1|0
    0|0
    • Yani hic bişi olmamus gibi mi olcak

• Ben baktgn icin bakıyo olsa tüm kızlar ona bakıyo zten

• onunda onalra bakmadıgını bilemezsn . ama belki senin bakıslarındaki derinligi yakalamıstır . hosuan gitmiştir belki senden hoşlanıyodur bunu bilemeyiz bunu ögrenmenin en güzel yolu . onunla konusmak için ortam yaratmaktır .

• öküzce tavırlar...

0|0
    0|0
  • aralikli olarak etrafa bakiyormus gibi o da sana bakiyorsa is bitmistr h.olsun:))

1|0
    0|0
    • Sadce bakmıyor yanıma geliyo yürüyorx falan :)

• Gözlerini kaçırır senden.. Gözlerini yakalamaya çalış..

1|0
    0|0
  • bakıyorsa zaten öyledir..

1|0
    0|0
  • saçın ne renk

0|0
    0|0
  • erkek hoşlanmadığı kıza bakmaz

0|0
    0|0
  • Uzaktan sana bakıyorsa seni beğenmiştir zaten.

0|0
    0|0
  • bakışma kesişme cilveleşmesine dönerse belli eder nımıssızım:D

0|0
    0|0
  • Dostum okudum sorunu bu adamda özgüveni yok ayrıca senden bkeliyor adımı :D

0|0
    0|0
    • peki ne yapmalıyım dostum

• adamım belli etmelisin ama basit kız gibi görünme asla

• Bncede

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek bu bakar :) ben de üniversitedeyken çocuğun biri 3 yıl boyunca baktı ama bişey de olmadı anca baktı hatta sonra öğrendim sevgilisi varmış :)

1|0
    0|0
  • uzaktan değil de gelip gözlerinin içine dahi baksa anlayamazsın erkek milleti iyi oyuncu vesselam

0|0
    0|0
  • ben anlama özürlüyüm.bi zahmet sölerse anlarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...