Bir kadın duygularını belli ederse mi kaybeden taraf olur?

Beyler bir kadın duygularını belli ederse mi kaybeden taraf olur ? yoksa belli etmezse daha mı çok hoşunuza gider :))

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• basit Olmıycak Kendine özgüven Sağlıcak önce sonra karşısındakine sağlıycak sadıklık varsa zaten hiç bişey olmaz m. etme aşk ya sadakatsizlikten ya da yalan söylemelerden bitiyo ama yalanda binevi ihtiyac bunu abartanlar var alışkanlık haline getirenler var seviyosan yalan olmıcak eğer aynı yastığa baş koyucaksam o kişiyle yalan söylemem ihtiyac duymadıkca paylaşmaya calısırım hep bende belli etmem sevgimi sevdiğimi ama yıl donumumuzu onun doğum gününü felan unutmam buda onu sevdiğimi değer verdiğimi hatırlatır ona :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• erkekten erkege degişir. Bana duygularını belli etsin ben 2 kat etmeye calışırım gibi

0|0
    0|0
  • kadınla gizmeli insanlardır onu çözmek erkeklerin marifeti bence..bazı kadınlar vardır acıksozludur duygularını o anda açıklarlar..bazı kadınlar ise bunu davranıslarıyla belli eder sevgiliye..benı anla beni çöz edasında olan kadınlar..her ikiside güzel bence..bişey kaybetmezler duygularını acıklayınca..çunku en azından ne düşündüğü bilirsin ama su var dedikleriyle yaptıklarıyal uyusmuyorsa bıraz gizli kalsın:)

0|0
    0|0
  • belli etmesi daha aşksal bir vaziyet!

0|0
    0|0
  • duygu belli etmekten kasıt bir insan bakışlarıyla dahi belli edebilir duygularını.. benim karşımdaki kişi bu şekilde belli etsin yeter.. fazlasını istemem zaten :)

0|0
    0|0
  • duygular o kadar önemli değildir vücut hatlarını iyice saran belli eden kıyafetler giy kesinlikle kazanırsın

0|1
    1|0
  • duygular belli edilmeli mutlaka

0|0
    0|0
  • etsin lan. niye etmesin. etmesi hoş olur bence. en azından ediyo gibi etsin :D

0|0
    0|0
  • Belli edicekte hemen kucağa atlamıyacak...

0|0
    0|0
  • Beni belli eden kazanır... diğerlerini bilmem

0|0
    0|0
  • belli edip etmemesiyle alakalı degil konu.anlatırken onu o an sanada yasatabilirse tabiki kazanan anlatamazsa sıkıcı olur kaybeder

0|0
    0|0
  • hayat kısa belli etmesini isterdim hatta gelsın konussun artık devir değişti illa erkeğin konusması şart değil bence kadında söyleyebilir

0|0
    0|0
  • napıyım gizli saklı kadını memnun olurum tabi duygularını açarsa da güvenemem agızdan cıkanla uygulanan bir olmuyor genelde

0|0
    0|0
  • Duygularını belli edince kaybeden taraf niye oluyor onu çözmüş değilim olan bir duyguyu olduğu gibi belli etmesi lazım :)

0|0
    0|0
    • yanii fazla duygusallıkta sıkar ya o bağlamda söyledım :)

• O söylediğin erkek içinde geçerli duygularını belli etsin ama yapış yapış olmasın yeter :)

• bayan duygularını belli etmez ve erkek peşinden giderse daha çok haz alır

0|0
    0|0
  • belli etmesin hiç birşey söylemesin odun olsun :/

0|0
    0|0
  • çok zor bir soru

0|0
    0|0
  • kadın ne ıstedıgını bellı ederse erkek dayanamaz

0|0
    0|0
  • bellı etmezse anlamamazlıktan gelir bırakırım :D:DD

0|0
    0|0
  • Neyse o olucak...

0|0
    0|0
  • belli etmezse daha çekici geliyor gibi..

0|0
    0|0
  • hoşuma kaçar:D

0|0
    0|0
  • adamına göre davranırsa daha iyi olur herkese aynı tavırı takınırsa kaybeder

0|0
    0|0
  • belli etsin tabi belli etmesse o adam bir süre sonra bıkar çok sevsede :D

0|0
    0|0
  • kadın dediğin zor olcak güzelde olcak güzel olmazsa tekmeyi yer zora falan bakmaz

0|0
    0|0
  • Belli etmeli.

0|0
    0|1
  • Ne istediğini bilen ve hissetiren bayanlara bayılırım...

0|0
    0|0
  • Belli etmezse kaybeder benim başıma geldi.Sevdiğim biri vardı ve hep fırsat kovaladım ona açılmak için.Ama ona bir türlü açılamadım çünkü o cesareti ermedi bana.Arkadaşlığımızında bitmesini istemedim.Sonradan öğrendim ki oda bana karşı ilgiliymiş ama iş işten geçmişti.İnsan biraz belli eder ya.Şu an ikimizde daha mutlu olabilirdik belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yer, zaman ve doğru adam meselesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...