Bir kadın duygularını belli ederse mi kaybeden taraf olur?

Beyler bir kadın duygularını belli ederse mi kaybeden taraf olur ? yoksa belli etmezse daha mı çok hoşunuza gider :))

0|0
128

En İyi Erkek Görüşü

• basit Olmıycak Kendine özgüven Sağlıcak önce sonra karşısındakine sağlıycak sadıklık varsa zaten hiç bişey olmaz m. etme aşk ya sadakatsizlikten ya da yalan söylemelerden bitiyo ama yalanda binevi ihtiyac bunu abartanlar var alışkanlık haline getirenler var seviyosan yalan olmıcak eğer aynı yastığa baş koyucaksam o kişiyle yalan söylemem ihtiyac duymadıkca paylaşmaya calısırım hep bende belli etmem sevgimi sevdiğimi ama yıl donumumuzu onun doğum gününü felan unutmam buda onu sevdiğimi değer verdiğimi hatırlatır ona :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• erkekten erkege degişir. Bana duygularını belli etsin ben 2 kat etmeye calışırım gibi

0|0
    0|0
  • kadınla gizmeli insanlardır onu çözmek erkeklerin marifeti bence..bazı kadınlar vardır acıksozludur duygularını o anda açıklarlar..bazı kadınlar ise bunu davranıslarıyla belli eder sevgiliye..benı anla beni çöz edasında olan kadınlar..her ikiside güzel bence..bişey kaybetmezler duygularını acıklayınca..çunku en azından ne düşündüğü bilirsin ama su var dedikleriyle yaptıklarıyal uyusmuyorsa bıraz gizli kalsın:)

0|0
    0|0
  • belli etmesi daha aşksal bir vaziyet!

0|0
    0|0
  • duygu belli etmekten kasıt bir insan bakışlarıyla dahi belli edebilir duygularını.. benim karşımdaki kişi bu şekilde belli etsin yeter.. fazlasını istemem zaten :)

0|0
    0|0
  • duygular belli edilmeli mutlaka

0|0
    0|0
  • duygular o kadar önemli değildir vücut hatlarını iyice saran belli eden kıyafetler giy kesinlikle kazanırsın

0|1
    1|0
  • etsin lan. niye etmesin. etmesi hoş olur bence. en azından ediyo gibi etsin :D

0|0
    0|0
  • hayat kısa belli etmesini isterdim hatta gelsın konussun artık devir değişti illa erkeğin konusması şart değil bence kadında söyleyebilir

0|0
    0|0
  • Beni belli eden kazanır... diğerlerini bilmem

0|0
    0|0
  • Belli edicekte hemen kucağa atlamıyacak...

0|0
    0|0
  • napıyım gizli saklı kadını memnun olurum tabi duygularını açarsa da güvenemem agızdan cıkanla uygulanan bir olmuyor genelde

0|0
    0|0
  • Duygularını belli edince kaybeden taraf niye oluyor onu çözmüş değilim olan bir duyguyu olduğu gibi belli etmesi lazım :)

0|0
    0|0
    • yanii fazla duygusallıkta sıkar ya o bağlamda söyledım :)

• O söylediğin erkek içinde geçerli duygularını belli etsin ama yapış yapış olmasın yeter :)

• bayan duygularını belli etmez ve erkek peşinden giderse daha çok haz alır

0|0
    0|0
  • belli edip etmemesiyle alakalı degil konu.anlatırken onu o an sanada yasatabilirse tabiki kazanan anlatamazsa sıkıcı olur kaybeder

0|0
    0|0
  • belli etmesin hiç birşey söylemesin odun olsun :/

0|0
    0|0
  • kadın ne ıstedıgını bellı ederse erkek dayanamaz

0|0
    0|0
  • bellı etmezse anlamamazlıktan gelir bırakırım :D:DD

0|0
    0|0
  • adamına göre davranırsa daha iyi olur herkese aynı tavırı takınırsa kaybeder

0|0
    0|0
  • çok zor bir soru

0|0
    0|0
  • kadın dediğin zor olcak güzelde olcak güzel olmazsa tekmeyi yer zora falan bakmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 1

• yer, zaman ve doğru adam meselesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...