Sizce vucudum boyle iyimi?

Arkadaslar kafaya takmis durumdayim sizce boyle iyimi vucudum normalmi yoksa antreman yaparak birazda sisiriyimmi ne diyorsunuz boyle kalsinmi?Sizce vucudum boyle iyimi ?

• Kalsin boylede iyi?
    12% (3)40% (4)19% (7)Oy Ver
  • biraz daha antreman yap sisir guzel durur?
    88% (23)60% (6)81% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Vucutta bisi yok ki ak xhyx

0|4
    0|0
    • 3ay

Spora 6 ay bile olmadi gideli ben kendimi scwharzeneggerle karsilasdirmiyorum fark etdiysen senin vucudun buyuk ola bilir iyi geceler !

• 3ay

@yeşilaşkına kim diyorum bana yazmis gibi oldun ozeline yazsana adamin

• 3ay

xpim yetmedi ondan onu etiketleyip dedim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• bise yokki kanks

0|1
    0|0
    • 3ay

6 aylik spor surecinde ne bekliyorsun kardesim benim vuducum asiri yagliydi simdi daha hosuma gidiyor 6 ay yine spora gidersem baya baya gelisme olur onu soruyorum zaten boyle kalsinmi spora gidiyimmi diye soruyorum 😄

• 3ay

spora git

• Sen önce yağları erit reis , şişkinliğin kas değil de kiloymuş gibi duruyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Yag kaldimi vucutda eritiyim kardesim coleman gibimi olupda foto atsaydim buraya

• 3ay

Yaaa baba kiskaniyormusun ne yapiyorsun anlamadim kendini benimle neden kasilasdiriyorsun eyvallah sen arnoldsun biz cop vucut gelisiminde basarilar dilerim benim kilom yok bilmis ol gozlerin iyi gormuyor herhalde 1.86 boy 76.3 kilo

• 3ay

Neyini kıskanıcam ya , dümdüz vücudun var biraz daha çalışayım mı demişsin ne çalışmışsın da?

• Biraz daha mi?😂 hic kas yokki sende

0|2
    0|0
    • 3ay

Ben sadece insanlarin dusuncesini ogrenmek amacli yazdim yani kaslimi kassizmi? Boylemi daha buyukmu? Ama anlayana tabiki kardesim

• Hiç bişe yok vücudunda. 6 ayda bu olduysa yanlış antrenman yapıyorsun demek ki bir hocadan yardım al. Ekstra olarak spordan önce çemkirmeyi bırakman lazım ve kendinle barışman lazım yoksa vücudu yapsan bile hayatta hep kendini yetersiz gören bir ezik olucaksın.

0|0
    0|0
    • 3ay

@BreakDown Üzülüyorum sana bebe. Allah annene-babana sabır versin. Bu kadar terbiyesiz, ahlaksız bir çocuk olamaz. Cahil insanlar küfür eder. Cahil olmayanlar ise teşekkür. Amerika'ya gidince sakın böyle davranma oradaki polis seni tokatlar.

• Tek bir kas belirtisi yokki neyş diyelim

0|1
    0|0
    • 3ay

Spora yeni basladim zaten ne arnold gibimi olup foto atsaydim boyle iyimi diye?

• 3ay

Arnold la alıp veremediğin ney evet kaslıyım ama konu ben değil senin üçgen adonis biceps triseps lifücudun

• 3ay

Lan olum tepemin tasini artdirma tanam sen dunyanin en buyuk vucutlu insanisin anladik olum sizin gibilerden nefret ediyorum lan yeminle

Yükleniyor...