Süper Kupa Cim Bom Bom'un! Kupabeyi Galatasaray gene yaptı yapacağını ne düşünüyorsunuz? Görüşleriniz neler?

Süper Kupa Cim Bom Bom'un!

4|3
28|36

En İyi Kız Görüşü

• Huyumuz kurusun, kupa görünce dayanamıyoruz, hazırlık turnuvasında bile kupa aldık bu yaz :D

2|6
    1|3
    • 3ay

aynen öyle adamları pis madara ettik :D önce türkiye kupası şimdi süper kupa sırada ne var sende biliyorsun :D

• 3ay

erman Türkiye kupası finalindede böyleydi, adam dayanamıyor, saklayamıyor GS düşmanlığını.
      Ama asıl suç onu oraya yorumcu diye getirenlerde.
      İddia ediyorum, rakip takımın amigosu yorumcu olsa erman denen mahlüktan daha adil yorumlardı maçı

• 3ay

orası öyle tabi, erman bitti ya son maç yorumculugu artık

En İyi Erkek Görüşü

• Gs en berbat döneminde bile (hakem penaltısını vermedi bjknin bu kabul) ama onun dışında aman aman da iki takım bir futbol oynamasa bile adamlar bir şekilde kupa alıyor biz fenerin tam tersi biz olsak en iyi dönem bile olsa alamıyoruz helal olsun ne denir ki.

0|2
    0|1
    • 3ay

aynen öyle en kötü dedikleri dönemden bile 2 kupa çıkardık ama kötü değiliz artık bunu bilsin herkes , türkiye kupası ve ardından da bu kupa sessiz ama sağlam yükselişimizi simgeliyor liginde iddalı takımıyız kimse bizi yabana atmasın atmaya cahilliğine de düşmesin

• 3ay

bu yeterli değil zaten doğru diyorsun takviye şart, eğer bu maç ve oyunla yeterliyiz dersek çok yanlış yapmış oluruz haklısın

• 3ay

aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 27

• Fenerli olarak Gs yi tebrik ediyorum.

1|2
    0|0
    • 3ay

iyiydik gerçekten ya da şöyle diyelim kupayı aldık teşekkürler kendi fotonu kaldırmışsın gene :(

• 3ay

Tebrik eden diyor ki tebrikler ama hakem yaktı. Tebrikler ama Fetö. Jackass'in yorumunda da bu yüzden tepki verdim. Tebrik edip cümleyi sonlandırmak bu kadar mı zor diye. Bide dün başka bir soruda Beşiktaş'lı arkadaş vardı böyle tebrik eden ona da aynısını yazdım. O bile dedi bahane bulmak falan saçma diye. Bu tip insanlara helal olsun.

• Bir Galatasarayli olarak çok mutluyum alışkın olduğumuz kareler bunlar sasirilcak bişey yok ;) bizim için normal yani

0|2
    0|0
  • Gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY...

1|2
    0|0
  • Doymadınız mı süper kupadan artık. 😂😂Beşiktaşım için üzülsem de GS'yi tebrik ediyorum 👏

1|5
    0|0
  • Çok sevindim bjk kucumsuyordu iyi kapak oldu 😂

1|4
    2|2
    • 3ay

çok pis madara oldular, rütbelirini söktük adeta, eeee karşılarında Cim Bom var hatırlattık gene :D

• 3ay

İyi savunma yaparım 😏😏
      Aynen futbol..
      Hayırlısı herkese ✌

• 3ay

@Kayıkçınınküreği iyi savunma yaptın yalan yok :D

• Kupa görünce deliren bir takımız 😉

4|2
    1|2
  • Ben biliyordum zaten cunku Galatasaray 💙

0|2
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/LQoAlJ.jpg
    Buna güldüm ya 😂
    Kupaları bizim için kaldırıyor Galatasaray 💛❤

0|3
    0|1
  • Kendi kalemize atmasak daha iyi olurdu ama bu şekilde kazanmak da güzel. <3
    Kupa varsa Gs var, gerisi teferruat.

1|1
    0|2
    • 3ay

kesinlikle gerisi teferruat çok haklısın, 1-0 dan sonra o kendi kalemize attığımız gol tam bir şok etkisi yarattı ama gene ayakta kalabildik ve sonucunuda aldık

• Fenerbahçe taraftarıyım. Olaya tamamen objektif bakarak ruhsuz bir maçtı diyorum. Muslera yine maçın adamıydı. Maç yerine basket maçını izlemek daha keyifliydi.

0|3
    0|0
    • 3ay

final maçları biraz bu kıvamda geçer ama daha heyecanlı olsa şikayet edermiyidik tabiy ki hayır iyi olurdu tabiy ki, Muslera maçın adamı evet haklısın o konuda

• Galatasaraylı olarak maçı almamıza çok sevindim fakat keşke her maçtan sonra karşı takım taraftarları birbirlerine düşman gibi davranmasa, kızacaksınız ama altı üstü bir oyun yahu 🙈. Bir de Muslera sen nasıl bir insansın 😄❤

0|1
    0|0
    • 3ay

o çıg yapı ülke insanımızda var ne yazık ki aşamıyoruz bir türlü, maç önleri ve maç sonlarında bu taraftarları uzak tutmak gerekir birbirleriniden , şimdilik en iyi çözüm bu gibi

• 3ay

Sadece kaybeden ya da kazanan takım taraftarlarının birbirlerine sanki vatan hainiymiş gibi davranmalarını aklım almıyor, taraftarları kutuplaştırmak yerine insanları bilinçlendirebilsek keşke 😪

• 3ay

zamanla normalleşme olur

• çok sevindiiim kucumsuyordu Beşiktaş kapak oldu :-D

1|3
    0|1
  • Ben biliyodum böyle olucağını FENERBAHÇELİYİM gs bu sene kötüydü acısını çıkarıcaktı elbet pereriadan kurtulduk bizde yeni t. direktör gelsin bu sene çok zor bjk ve gs ın. Galatasaray camiasını tebrik ederm

1|1
    0|0
    • 3ay

sgl tebriğin için :D pereria kalsaydı iyiyidi bizim için ama iyi olursanız bu bizide etkiler bizde daha iyi olmaya çalışırız ve lig daha güzelleşir :D sonuçta bizim için GS - FB rekabeti daha anlamlı

• Olması gereken buydu zaten yanlız bjk kalecisine cok bis acıdım ya musleranın baya gölgesinde kaldı bugün yazık

0|2
    0|1
    • 3ay

Kendi halinize acıyın

• 3ay

:D peki istediğini de bakalım teşekkür ederim

• 3ay

@macazar derim zaten sana sadece bir tek bişey söyliyim beni hayal kırıklığına uğrattın gerçekten yazık

• acemi sansıydı 😒

1|6
    3|8
    • 3ay

ya deme öyle :D bu kaçıncı acemi şansı bildiğin kupabeyiyiz :D

• 3ay

penalti verilmedi diyonda 3 tane verildi de naptiniz :Dd

• 3ay

@1war1yok bunların kalecisini Muslera biraz çalıştırsın :D

• Aliskiniz zaferlere o yuzden gayet normal karsiladim

0|3
    0|0
    • 3ay

bencede çok normal ama bu maç biraz diğerlerinden daha anlamlıydı çünkü çok kücümsediler Cim Bom la şaka olmaz öğrettik ya da hatırlattık diyelim biraz :D

• Olması gerekende buydu helal olsun 😀 Başka söze ne gerek var ☺

1|2
    0|0
  • GS iskambil destesinden kart çekse ordanda kupa gelir 😂

1|1
    0|0
  • Her zaman ki gibi harikaydık 🦁❤️💛

0|1
    0|0
  • Herkes haddini bilecek tek gerçek var oda galatasaray

1|3
    0|0
  • En büyük ve tek büyük!

1|1
    0|0
  • Musleranın en sonda yapttığı dansss..

0|2
    0|0
  • Galatasarayın arkasında fetö varda ondan
    www.milliyet.com.tr/.../

3|2
    1|8
    • 3ay

ne fetoymuş la bu :D

• 3ay

linke tıklayın diye yazmışsın birde :( fetö bizi seviyorsa biz ne yapak o da taratafrımız demek ki :D

• 3ay

Yok onunla alakası yok. Ben futbolun içindeki derin olayların hepsini biliyorum ama Fetö şampiyonu falan etkilemiyor. Sadece zamanında o sohbetlere giden futbolcular vardı Galatasaray'da Hakan Şükür gibi. Hem Fetö lig şampiyonu kupa şampiyonu ile mi uğraşacak? Saçma. Adamların hedefi Türkiye'nin içine sızıp ülke yönetimini ele geçirmek. Galatasaray'a falan yardım mı edecek bide. Komik gerçekten. Bazı Fetö sohbetlerine giden futbolcular oynadı eskiden Galatasaray'da o kadar. O da ne zaman bilinecekti daha 90'lı yıllarda. Adamlar devletin içine sızmış Galatasaray'da oynayan bazı futbolcular buraya gidiyor diye Galatasaray'ın arkasında Fetö var demek saçmadır.

• yenmeye alışkınız yenilgi de güçlenmemeizi sağlar biz bu yola canımızla kanımızla tutulduk gAlatasaraylı doğdum galatasaraylı ölürüm ve muslera hayranıyım :)

1|0
    0|0
  • Yeap😃

0|0
    0|0
  • Hayirli olsin ne diyek

0|0
    0|0
  • Gsye kurban olurum boşna aslanım demiyoruz ;)

1|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 35

• İdda oraninda favori besiktas diyenler cevabini almistir 😂 Kupa beyi GALATASARAY.

1|6
    3|3
  • Cok bariz penalti verilmedi, gol ofsayt, 90 dk boyunca bizim takimin kazmaliklari ve tipik Muslera performansi. Ozellikle penaltilarda Muslera faktoru cok baskindi. Oyuncular karsisindaki kaleciden cok etkilendiler. Takimda cok eksik olmasina ragmen oturmus oyun tarzimizi yine sahaya surduk. Ustelik o sistemin bel kemigi Sosa ve santraforumuz olmadigi halde. Galatasaray'in oyununu begenmedim. Bruma, Carole, Linnes ve Muslera iyiydi. 1-2 takviyeyle gecen seneden cok daha iyi olacaklardir. Futbol bu sonuc oyunu, sonucta kazanan Galatasaray oldu. Tebrik ederim adam olan tum Galatasaraylilari. Asagidaki kufurbaz eziklerin hicbiri tebrigime dahil degildir.

0|4
    1|5
    • 3ay

erman hocanın yorumlarını not almış gibisin :D sagol tebrigin için eyvallah dedigin gibi bir maç bu sonuçta ligin 5. haftasındada gene maç olacak ve hep olacak sende fazla üzülme fena değildiniz sizde

• 3ay

kim saldırıyor sataşan mı var sana takılma okadar ya rekabeti kaldıramıyorsunuz biraz siz beşiktaşlılar, bak biz fenerlilerle hır gür kavga dövüş ama arada saygıda var rekabeti kaldırabiliyor onlar yani siz biraz çok ciddi alıp kafaya takıyorsunuz sanırım, salın gitsin bir maç bitti ilerisine bakcaz artık

• 3ay

Bilader sana laf mi soyledim? Araya atlayan elemana bak istersen? Fenerlilerle gs'liler birbirleriyle oynarken gavura saldirir gibi vahsilesip yeri geldiginde birbirlerini cok guzel yaglayip ballamasini bilirler. Sen oyle degilsen ustune alinma ama 2 buyutulmusler olarak son 20 yildaki dususumuzun ekmegini cok yediniz. Konu fazla uzadi, adamlik yapip tum kufurlu yorumlara ragmen tebrik ettim, rica ediyorum burada keselim kutlamana devam et. Bir anlayisli davranip bir laf sokman anlamsiz. Iyi geceler rica ediyorum cevap yazma.

• O değilde adam penaltıyı vermediler diyor; be a. qq. penaltı atmayı çok becermiş gibi bir de penaltı istiyolar 😃

0|3
    0|1
  • Cenk, Necip, Olcay, Tosic nedir abi? Bu kupa kaldıran Q7 neden yedek? Gökhan ve Adri neden oynamıyor? Sosayı neden oynatmıyorsun? Lan tolganın bu takımda ne işi var? Hoca hastamısın sen bu takımın taraftarını kanser etmekten bıkmadınız mı? Şu kara vicdanlı Gomezi kaçırın bağcılardan bir kaç adama para verin getirin şu adamı.

0|2
    0|0
    • 3ay

yaptıgın eleştirilerde kendi takımın adına haklı oldugun noktalar var, gomez gelmez beklemeyin bence

• 3 Penaltı + 120 dakika futbol ve 0 gol. Beşiktaşlı futbolcuları tebrik ediyorum. Tüm golleri biz attık :D :D

0|2
    0|0
    • 3ay

Dostum maçı nerenle izledin😂😂 ilk olarak maç 1-1 bitti yani gol attık 2. Olarak g. zekalı hakem penaltımızı vermedi 3. Olarak o musleranız olmasa bitmiştiniz =)

• 3ay

Ben gözümle izledim de sen herhalde d*tünle izlemişsin. Golü biz kendi kalemize attık. Adam gibi pozisyonunuz yok. Ayrıca her maçtan sonra fenevliler gibi muslera olmasa bitmiştiniz , şu olmasa bitmiştiniz gibi konuşmalarınız sizin ne kadar yerlerde olduğunuzu gösteriyor. Bu kadar belli etmeyin bence. Siz kabul edin ya da etmeyin maçı hak eden aldı.

• hiç penaltı atamamaları cok guzel oldu

0|3
    1|0
  • Kupalara layıksın sen şanlı Galatasaray !

1|4
    2|2
  • Bir Beşiktaşlı olarak tebrik ediyorum :)

1|2
    0|1
    • 3ay

Yanlış yaptılar.

• 3ay

böyle şeyleri tasvip etmiyoruz tabi ama biz fb ile deli rekabet ediyoruz ama yinede aramızda bir saygı vardır beşiktaş çok kücümsedi saygısızlık yaptı ondan hep bu olaylar patladı ama yinede diyorum doğru şeyler değil herkes adabıyla maç izlesin vurmak kırmaz adam dövmek falan yanlış işler hangi taraftar olursa olsun bu sözüm hepsine

• Alistik artik normal seyler bunlar

0|3
    0|0
  • Fetos el atmis maca nede olsa onun yuvasi ordan besleniyo anliyana

0|3
    1|1
    • 3ay

bu lafları çok edecekler ilerde yenilginin hazımsızlığıyla, futbol sahada oynadığındır ne oynadıksa onu aldık kazandık

• 3ay

hahaha fetocusun galatasaray gorucez bakalim 6-7 sene sampiyon olamiyacaksiniz

• normal sonuç..
    en nihayetinde bir kupa maçı..

0|1
    0|0
  • ilk defa birine açık beddua ediyorum Allah belasını versin dicem o hakemin olmayacak yemin ediyorum nerde mal var derbi maçlarına veriyorlar beşiktaşlıyım köküne kadar ha gs kazandı mı kazandı hayırlı olsun, güle güle kullanın kupayı ama şu hakem her maçta böyle mallıklar yapıyor

1|1
    1|2
    • 3ay

aynen katılıyorum sana geçen sezonda çok kusurlu maçları vardı bu maçtada bekliyordum hatalıkararlar daha özenli davranılmalıydı kupa maçı için zinde bir dolu hakem var ama bu senede hakem hataları damga vuracak koca sezona demedi deme, yazık valla biz taraftarlara :(

• muslera kaliteli bir kaleci, yine yatıp kalkıp musleraya dua etsinler. xd

0|3
    0|1
  • En kötü dönemimizi bile 2 kupayla kapatıyorsak :D gerisini onlar düşünsün iyi gündeyken neler yapabileceğimizi

0|2
    0|0
    • 3ay

aynen öyle çok ezdiler laflarıyla ama gerçekleri CİM BOM yazar bunları hatırlattık tekrardan :D

• isimiz bu :)
    Tebrikler aslanim ;)

0|1
    0|0
  • Belliydi zaten her zamanki gibi Galatasaray 🔥🔥

0|2
    0|0
  • Hakem sağolsun penaltıyı vermezse böyle sürünürüz

2|3
    1|9
    • 3ay

hakem çok iyi değildi, penaltı atamadınız ayaklar titreti o stresii kaldıramadı benim gördügüm oydu sağlık olsun üzülmeyin çok maç bu sonuçta

• 3ay

3 penalti verildi de naptiniz. xd

• Müzede yer kalmadı be :)

0|3
    0|0
  • Aslanım alıştık artık klasik yana
    TekaşkGS

0|2
    0|0
  • Herkes hakettiğini alır :D

0|2
    0|0
    • 3ay

orası öyle tabi, bugunun tadını bolca çıkartalım daha alınacak çok kupa var ortada hepsi beklesin bir bir alacağız onlarıda :D

• Sampiyonlar liginde izleriz sizi 😂😂😂😂

2|0
    1|5
  • Bir galatasarayli olarak tum yil yatip kupalari toplayan takimiz

0|1
    0|0
  • Bazen lig de 10 maçtan 1 ini kazanırız ama söz konusu kupa maçıysada 10 unuda biz alırız

0|2
    0|0
    • 3ay

gerçek bu ama bu sene ligdede varız hiç bir şey geçen sene gibi olmayacak çok hırslıyız bu sene

• Mahalle macı daha güzel bu maçtan

0|1
    1|1
    • 3ay

kupa maçları genelde böyle olur çok futbol beklememek lazım maçırn ilk 15 dakikası iyiyidi ve belli zamanlarda gene seviye yukarı çıktığı zamanlar oldu

• 3ay

Akhisarın zenci bir oyuncusu vat eto gibi bursada brezilyalı cinde oynuyan golcü bir fubolcu transfer etmiş battalaydı sanırsam adam oynadıgı maçlarda muhakkak gol atıyor

• 3ay

bakalım izleyip göreceğiz

• Gs sezona iki kupa ile başladı üçüncü kupayı istiyorum

0|1
    0|0
  • Hakem birinden torpilli, hiç bir işe yaramaz.1 kesin penaltımız verilmedi. İkincisi ise attıkları gol ofsayt. Böyle kupa kazanacağımıza hiç kazanmayalım daha iyi. Çıkardıkları olayları bile saymıyorum. GS ye kupa hayırlı olsun.

0|1
    1|3
    • 3ay

o kadar gömdün ki artık hayırı uğuru mu kaldı :D hakem beşiktaş çocugu ama bunu unutma, maça atandığında ilk biz tepki gösterdik ama başarılı bir hakem olmamasına rağmen maça atandığı için, bizede yanlış kararlar verdi, erman hocanın laflarını boyşver sen o hep huzursuz, kupayı hakkımızla aldık kimse kusura bakmasın

• 3ay

neyse daha yazıp canını sıkmak istemem üzülmüşsün çok eyvallah diyelim sıkıntı yok yani

• 3ay

yani üzülür insan, rakibinde şereflisini nasip etsin insan. insana koyan hakkınızla kazanmamanız :) yoksa biz meşale ya da küfür etmeyiz alkışlarız.

• Her zaman olduğu gibi bir gs klasiği

1|0
    0|0
  • Galatasarayıma tüm kupalar feda olaun :)

1|0
    0|0
  • Cok ballisiniz

0|0
    0|1
    • 3ay

niye öyle dedin ki :( o penalatılar neyde beşektaşın :D kupa oynama tecrübesi demek lazım bizim durumumuza ve siz biraz çok tepeden bakıp hakir gördünüz sorun ordaydı bence

• La sanki iki takımda süper top oynadıda yendiniz. Penaltılara gitti zaten biri yenicekti oda gs oldu. Bjk'ta cenk malı hem gol kaçırdı hem penaltı birde futbolcuyum diye dolanıyor. Tosic kafayı dışarı atsaydı iş bitmişti zaten.

0|1
    1|4
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...