Futbolda 1 sene daha bitiyor,Farkı farkeden var mı ?

Senelerdir hep aynı şey oluyor.. Şampiyonluk İstanbul takımları arasında paylaşılıyor.

Anadolu takımları arasından Trabzonspor ve Bursaspor dışında çıkıpta Türk futbolunun kilometre taşlarına yeni halkalar ekleyecek takım bulmak çok ama çok zor. Evet, güzel futbol,oynayan, mütevazi kadrolar kurup, oyuncu satarak kendini ikame eden kulüplerimiz de var ancak bu yeterli mi? Tartışılır. Bu lige daha fazla rekabet gelmesi lazım.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Fark mark yok resmen rezil bir sezondu taraftarlar da futbollarcuda teknik direktörlerde yeterince çirkinde diyorum ki türk futbolu nereye gidiyor böyle muz muhabbetinden dünyaya rezil olduk

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• ekonomik güç artmadıkça rekabet edecek takım sayısı değişmez

0|0
    0|0
  • Bursaspordan sonra ben pek anadolu takımının çıkıp ligin sonunda ipi göğüsleyeceğini sanmıyorum. 20-30 sene hatta. O bir ayrıcalıktı Galatasaraylı olduğum halde sevinmiştim Bursa galibiyetine :)

0|1
    0|0
  • ŞAMPİYON aynı ikinci aynı üçüncü aynı hiç bir fark yok

0|0
    0|0
  • bu mantığa göre ispanya' da ingiltere'de italya'da senelerdir futbol oynanmıyor.

çünkü ispanya'da real ya da barca

ingilterede manchester, chelsea, livorpool

italya'da milan roma.

senin mantığını seveyim ben.

0|0
    0|0
  • kötünün en iyisi şampiyon oluyor yoksa hiç bir takımın futbolu iyideyil gs 8 maç yeniliyor altında takipcileride yeniliyor böyle saçma birşey varmı.

0|0
    0|0
  • Zor o iş. Bütçe farkı en büyük engel.

0|0
    0|0
  • ceza almak pahasına hakemleri döverek etki altına alarak maç çeviren hocalar olduğu sürece anadoludan şampiyon zor çıkar

0|0
    0|1
  • Artık iddaadan dolaı şikeden dolaı futbol ve basketten soğudum.Şike heryerde türkiyede ispanyada italyada amerikan basketi nbade. heryerde var bu şike ne futbol ne basket hepsinden soğudum artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...