Acaba sevgilinizin cep telefonunu karıştırır mısınız?

Sevgilinizin cep telefonunu karıştırır mısınız? Ben mesajlarını karıştırmak istedim biara şifreliydi... Neyse gizlice bakarak şifresini de öğrendim "5522"...

Tam o tuvalete filan gittğinde şifresini yazıp giriyom ama gel görkï bu cahil kız ı phone kullanmayı bilmiyor. Yanlışlıkla en son aradığı kişiyi arıyorum..ve silmeyi de bilmediğim için farkediyor ve azar ısıtıyorum...

Sizin sevgilinizin telefonu şifrelimi?

Bakma yetkiniz varmı?

0|0
28|23

En İyi Erkek Görüşü

• Benim telefonum şifreli , olur da gereksiz insanlar kurcalamasın diye , sevdiğim merak ediyorsa söylesin veririm telefonu , gizli saklı işlere gerek yok .

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Karıştırırım. Karıştırdım da,en son kurcaladığımda uyuz olduğum bi çocuktan gelen şiir mesajlarını görmüştüm aynı telden arayıp baya kaymıştım.
    Neden telini verdin diye sorduğumdada çok ısrar etti demişti. Bende ''Ulan çocuk edirnede sen karsta nasıl ısrar ediyor diye bağırıp teli cafenin duvarında parçalayıp çıkmıştım..

0|0
    0|1
  • Telefonum şifresizdir.

Ne telefonumu veririm, ne telefon karıştırırım. Öğrenirsem çok fena sonuçlarla karşılaşacaklarını bildikleri için onlar da yeltenmez. Zaten güven veren birisi de olunca sıkıntı olmuyor.

1|0
    0|0
    • yahu sen neden hep cogul konusuyorsun cok eslimisin

• Haha; yok ne çok eşliliği :)

Şu an bir ilişkim olmadığı için eski sevgililerimi genelliyorum; o nedenle çoğul kullanıyorum.

• iyi :)

• Kurcalayamaz. Kurcalamam ve kurcalatmam...

0|0
    0|0
  • ne karıştırırım, ne karıştırtırım, nefret ederim özel alana müdaheleden

0|1
    0|0
  • sevgilimin telefonunda ne işim var ya.. ne istiyorsa keyfine göre takılsın. Sevgilim diye kendi özeli olmayacak değil ya. Ben hiç birşeyini kurcalamam. Değil telefonu, başka hiçbir özelini karıştırmam. Onun kendine ait, benim bilmeyeceğim herhangi birşeyi olması da oldukça doğal bence.

0|0
    0|0
  • Zamanında benim takoza karşılık iphone'u olan zengin bi sevgilim olmuştu,telefonunu açar angry birds oynardmı.Ha o benim telefonu karıştırmazdı bile.Farklı dünyaların insanlarıydık.Elinde benim telefonumla görülmesi onun için felaket olurdu.

2|0
    0|1
  • Bu zamana kadar karıştırmadım, bundan sonra da yapmam sanırım. Telefonum şifrelidir ayrıca. Şifreyi de paylaşabilirim.

0|0
    0|0
  • hehhee biz evligiller familyasından olduğumuz için o işler çok laçkalaştı eşim habire bişey arar durur manyak bende fitil olurum onun kini karıştırırım.. mesela :)

0|0
    0|0
  • SMS olayını kullanmadığım için merak edilecek bir durum yok :s

0|0
    0|0
  • Kızların geneli hayır dicek ama hepsi yaparlar.

1|0
    0|0
  • karıştırmazdım karıştırmam... güvenmişimdir... ama anlarsam yanlışı vakit durum düşünmem...

0|1
    0|1
  • Ne karıştırırım ne karıştırmasına izin veririm. Üstüme gelmesin kalbini bile kırarım

0|0
    0|0
  • gerçekten aldatırsam sadakat konusunda iddialı değildim, olamadım derim.

telefonumu kurcalatmam.

0|0
    0|0
  • Arada güven varsa bakmaya gerek yok bence yada izin alınarak yapılır.

0|0
    0|0
  • hayır kurcalamam

0|0
    0|0
  • Telefonum her zaman ortada durur... Şifrelemekle uğramak anlamsız gelıyor.

0|0
    0|0
  • özelimin özeli cep telefonumu karıştırmak olamaz

0|0
    0|0
  • telefon kullanmaya karşıyız dumanla haberleşiyoz

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşıma ait hiç bir şeyi karıştırmam.

Özel alana girer.

0|0
    0|0
  • Evet bakarım arada bir

0|0
    0|0
  • karıştırmam.

0|0
    0|0
  • Hiç karıştırmadım zaten izin vermez, hem güvenim sonsuzdan da öte ona.
    Ama o benim telefonu alt üst ediyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• her seferinde karıştırmam diyorum buna benzer bir soru sorulduğunda, bu konuyla ilgili deneyimimi de yazayım bari.

benim ilk sevgilim nezaket ve zeka konusunda neandertallarla yarışır (ve muhtemelen kaybeder) durumdaydı ayıptır söylemesi. orada burada fırsat buldukça telefonumu alıp karıştırırdı (telefon rehberime yeni kimler eklenmiş kontrol edilir, yeni isimlerin kim oldukları teker teker sorulur; mesajlar tek tek okunur...) ben 'nasıl olsa bir şey gizlediğim yok' diye düşündüğümden umursamazdım, çocukluk işte.

bir gün yeni bir cep telefonu almış kendine, piyasada pek yaygın olmayan bir model. nasıl bir şey olduğunu merak edip bakmak istedim. amacım gerçekten sadece telefonu incelemek, özel bir şeye bakmak değil ya. izin vermedi beyefendi! 'e sen sürekli benimkini kurcalıyorsun' dediğimde de 'ben bakarım ben bakamazsın' dedi sırıtarak. yanımızda başka insanlar olduğundan uzatmadım tartışmayı ancak çok bozuludum. bütün gün ve gece o an kafamda dolanıp durdu resmen ve o 'ben bakarım sen bakamazsın' dediği anki yılışık sırıtması.

o gün anladım ki ben sınırlarımı net çizmediğim sürece kimse nereye dahil olduğunda haklarımı ihlal ettiğini umursamayacak. o zamandan beridir asla umursamazlık etmiyorum ve yapmadığım hiçbir şeyi beraber olmadığım adamın da bana yapmasına izin vermiyorum.

5|1
    0|1
    • bravo! bazı şeyleri anlamamız için böyle şeyler yaşamamız gerekiyor sanırım..

• Evet en etkili üsl?p o ama tırnak içerisinde "tutarısız ve eblehçe" yapılan hareketlere anlık tepkiler gösterebiliyorum. Tepkinin fiziksel olması gerekmiyor ama kesin sesimi yükseltirdim. Hele bir karşılık versin, şartelleri attırsın da o zaman düşünürüz :p

• özellikle kontrol amaçlı bakmam bakılmasını da istemem.

ama telefon konusnda hassaslığı da olmamalı, özellikle gizlemesin yani

0|1
    0|0
  • tabiki karıştrmamak gerek güven çok önemli yoksa eğer doğru bi durum da güven duyuluyosa bencegerek yok onunla kötü olcagna:)

0|1
    0|0
  • ben karıştırırım

o da benimkini karıştırabilir

:))

0|0
    0|0
  • Her bulustugumuzda karistirmam.. Ama ayda bir belki bakarim.. Oda benimkine bakar..
    Ne varki bunda!

0|2
    0|0
  • Hiç karıstırmam ama bir kere laptopda msnde yabancı bir kızla konustugunu yakalamıstım tesadüfen o an yüzündeki kızarıklıgı unutamam:) Biri seni aldatmak istiyorsa aldatır onun için kendini parçalama bırak o senin telefonunda neler olup bittiğini merak etsin

0|0
    0|0
  • Şifre koymuşsa bir şey vardır o telefonda

0|0
    0|0
  • kesinlikle sevgililerin buna yetkisi olmalı.

özel hayat'mışş nedir yanii özel hayat. hayatına ben girdikten sonra özel hayatının taa kendisii benim zateen :)

gizlisi saklısı yoksaaaa zaten çekiniceği bişi de yoksa şifre koymaz, koysa da söyler.

0|0
    0|0
  • hıç kımsenın telefonunu karıstıracak kadar kendıme ve karsımdakıne saygımı guvenımı yıtırmedım cok sukur

0|0
    0|0
  • karıştırmam..bu ona güvensizlik verir ve gerekte duymuyorum hemen tepesine çökerim kimmişş canım oo derim:))

0|0
    0|0
  • hayır karıştırmam oda benimkini karıştırmaz
    bazen canımız sıkılır değiştiririrz telefonları öyle karıştırırız

0|0
    0|0
  • Eğer benden bir şeyler gizlediğini düşünüyorsam evet.Onun dışında eğer o benim telefonumu eline alıp mesajlarıma bakıyorsa,rehberimdekileri tek tek bu kim diye soruyorsa aynı şeyi benim de yapmaya hakkım var demektir...

0|0
    0|1
  • ben kesinlikle karıstrmam.cünkü güvenirim

0|1
    0|1
  • ne münasebet

0|1
    0|0
  • özel denen bı sey var o benım sevgılımde olsa karıstıramaz ne munasebet bende onunkını karıstırmam

0|1
    0|1
  • Telefon, cüzdan, pantalon cebi karıştırmak benim hobim

0|0
    0|0
  • Ver bakacağım derim öyle gizli bakmam

0|0
    0|0
  • ikimizinkide şifreli birbirimizin şifrelerini biliyoruz ama bakma gereği duymuyoruz..

0|0
    0|0
  • bakma yetkim tabi ki olacak

0|0
    0|0
  • Yanında baktığım oluyo, ondan gizli bakmam.

0|0
    0|0
  • karıştrmıyorum

ama o benimkini çok karıştrıo sinir oluyorm öyle yaptğı zmn

0|0
    0|0
  • Kendimde yapilmasini istemedigim hareketleri, ona karsi da yapmam. Yani hayir.

0|0
    0|0
  • yapmadım pişmanım

0|0
    0|0
  • Açıkta bulduğuma bakarım.

0|0
    0|0
  • Evet karştırırım.Ben kadınım bendekı merak duygusu
    var ,yanı illa bır sey yapmıs dıye değil merak

0|0
    0|0
  • kurcalatmazsa ayrılırm

0|0
    0|0
  • telefonumu kimse karıştıramaz. ben de kimsenin telefonunu karıştırmam.

0|0
    0|0
  • karistirmaya basladim... nedense bir gun telefonuna bakmak icin inanilmaz bir istek dogdu icimde, normalde elimdeyken calsa kimin aradigina bakamdan uzatan ben, bisiler durttu ve hayatimda ilk kez sevgilimin telefonunu karistirdim. ve bir hafta boyunca bir kiza gunaydin msj attigini gordum. onun disinda yazilanlarda bisi olmamasina ragmen, hergun gunaydin yazmis:( sordum, yok ole bisi dedi, inkar etti. kein gordum telefonunu karistirdim diyemedim, yediremedim kendime. sonra o konu bir sekilde kapandi, o zamandan beri bazen seytan yine durtuyor yani 2-3 kere karistirdim ve devam edicek giibiyim :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...