Anne ile çıkılan alışverişte yaşadığınız zorlukları:)

genelde kendim için kıyafet vs almaya tek giden biriyim ..Bugün kendisinden bana eşlik etmesini istedim ama aradan geçen yıllara rağmen değişen hiç bir şey olmamış daha kıyafeti giymeden soyunma kabinine dalınması.. karşıdan kaşlarla ya da bakışlarla bir şeyler anlatmaya çalışmak ...satış görevlisinin yaşına bakılmaksızın abiye söyle de ilgilensin demeler..sizin de var mı böyle yaşadığınız anlar :) (güliyim sevimli dursun)

0|0
21|9

En İyi Kız Görüşü

• ya benim annem gerçekten çok alem kadın :D aslında şimdi aklıma geldi onla daha fazla takılmalıyım :D 60 yaşında 150 boyunda 100 kilo sevimli bir tip :D AMA KİME ÇEKMİŞ BU HİÇ BİLMİYORUM :D:D:D:D

hiç bir şeyi beğenmez, en absürt şeylere takar ( bu basma elbiselik kumaşın içindeki küçük çeceklerin göbek kısmının mor olduğu yok mu? gibi) 40 saat düşünür tam istediğini bulur alır çıkarız, 50 metre sonra turuncu çiçekli dahamı güzeldi Nevin der ıslak köpek yavrusu gibi bakar, hadi dönelim derim, yok ya bu dahi iyi der, 100 metre sonra tekrar nazlanır... sonunda 1 hafta sonra değiştirmeye gider, bu sefer değiştirmesemeydim diye başlar :D

aldığımız hiç bir şeyi beğenmez :D kadına gittim cillop gibi telefon aldım BUNUN MOR'U YOKMUYDU DEDİ :D:D:D

bu anneler gününde ikinci telini aldık absürt renkler seviyor diye cart kırmızı, gözleride bozuk ya böle büyük büyük tuşlu.. neymiş efendim fotoğraf çekemiyormuş, gelecek yıl ümreye gidicem ben nasıl çekicem foto diye tutturdu :D sanki çekebilecek orada becerip :D

hayır vermedide geri değiştirelim.. HEDİYE DEĞİŞTİRİLMEZMİŞ :D:D:D 3 gündür tel elinde telefona bakıyo böle dik dik.. bence hala çözemedi ama soramıyor :D

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evet daha gencken kendı paramı kazanmamısken mecbur gıdıyordum. sadece bır elbıse alma hakkım olurdu. yanı ya pantolon ya gomlek ya ayakkabı sadece bunlardan bırını alabılme hakkım vardı. tabı bunu almak ıcın once pazarı 4 - 5 defa tavaf eder 50 kere baktıgımız tezgahtan alırdık. posetlerın agırlıgı ıle demedıgım laf kalmazdı ama naparsın. en son bana alınacak bıseyı ben begenırdım o begenmezdı. ıllakı bır numara buyugunu aldırıp cuval gıbı gıydırırdı. hepsı gecmıste kaldı tabı. bunlar ekonomık sıkıntıdan kaynaklanyıyor tabı bılıyorum sucu yok kımsenın. ama sımdı allaha sukur . fıyat degıl kalıte arastırması yapıyorum ıstedıgımı alıyorum. saygılar

1|0
    0|0
  • Annemle pazara gitmek bile bir olum.

hele bayram alisverisleri yokmu o bayram alisverisleri.

Annem biseyler aliyor , benim omrumden omur gidiyor :)

1|0
    0|0
  • Konu Alışveriş olunca

Kızlardan gelen cevapların çokluğu :D

1|0
    0|0
  • Ben genelde kendi alemimde olurum :D

1|0
    0|0
  • Sakın, sakın. 2 sene yaşlanıyor insan o alışverişte.

1|0
    0|0
  • anne kolada alalım

napcan kolayı elma var evde

3|0
    0|0
  • Seni annene söylicem . . .

Beni bekleseydin böyle olmayabilirdi . . . . .

1|0
    0|0
  • kimin annesi ?

1|0
    0|0
  • annemle gitmem.şunu bir dene şunu bir dene diye başımın etini yer :/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Annemle asla diyorum..

Ne kadar zevkim olmayan şey varsa bunu da bi' dene diye koluna toplar, kabine getirir =/

2|0
    0|0
  • ben genelde tek çıkarım kimsenin etkisi altında kalmayı sevmem

2|0
    0|0
  • Yıllar sonra geçen ay birlikte alışverişe çıktık burnumdan getirdi yahu yok efendim neymiş artık evlenmişim hanım hanımcık şeyler almalıymışım öğrenci gibi gezmemeliymişim, deneyip kabinden çıkınca eteğimin altına elini daldırıp astarını düzeltmeler falan off bunların hepsi aynı model :))

2|0
    0|0
  • Yok o olmadı, onu alma napcaksın başkalarıyla konuşmalar çok zor çok :)

1|0
    0|0
  • Zor oluyor tabii... Gerçi yapmaz öyle abi ilgilensin filan... Eşek kadar oldum zira...

Onun dışında da bir gün Taksim'de birbirimizi kaybediyorduk az kalsın... Yoksa eğlenceli kadındır Annem...

1|0
    0|0
  • benim beğendiğime mutlaka muhalefet olur:))

2|0
    0|0
  • Tek başıma alışveriş yapamam hep annemle giderim. Genelliklede hep kavga edip döneriz eve. Ne ben onun beğendiğini beğenirim nede o benim beğendiğimi.

1|0
    0|0
  • Annem candır. Annemin görselliği iyidir. Kıyafet seçimlerimiz neredeyse aynı.

Hatta samimi olayım bazen benden iyilerini seçiyor.

Her zaman annemle beraberimdir alışverişte.

1|0
    0|0
  • Rica ederim nolur benle gelme derim akşama kadar gezip birşey alamadı diye rezil ederbide ele güne karşı :( Ah bir bilseler asıl onun için akşama kadar gezipte 2 parça don alamadan geldiğimizi :(

1|0
    0|0
  • kucuklugumden berı nefret ederım :))hıc bır zamn anlasamadık hıc hemde o yuzden uzun zamndr alısverıse cıkmıyrz gercı ozledm de aslnda cıkmayı senelerdr calıstgmz ıcın zamnımz olmuyr beraber cıkmaya hıc bu yuzden kavgada edılse aranıyor yanı ALLAH basımızdan eksık etmesn annelerımızı smdı dedm kendıme keske bugun cıkabılseydık onunla carsıya :)kavgada etsek mutluluk verırdı bu bana..

1|0
    0|0
  • çok süslüdür dekolte sever.alışverişe çıkıncada aynı .o yüzden alışverişe çıkmak onla çok zevkli ve tehlikeli :D

2|0
    0|0
  • Annemle birlikte aldığım herşeyi anneme hediye ediyorum.Masus mu yapıyor anlayamıyorum

1|0
    0|0
  • yanımda dolaşması bile huzursuz ediyor. sürekli acaba yoruldu mu, sıkıldı mı diye düşünmekten hiçbir şey bakamam. en iyisi arkadaşlarla veya yalnız çıkmak.

1|0
    0|0
  • ben tam aksine annemle gitiğim alışverişlerden çok mutlu olurum :)

1|0
    0|0
  • Ben bu soruyu neden görmedimki:)

Annem bakışlarıyla gerekeni söyler zaten:) Bazende biraz kısa değilmi filan der , birde dışarı çıkınca illa ona birşeyler alırım bu hoşuna gider:)

1|0
    0|0
  • Yok şanslıyım ben o konuda :) Hatta hep annemle beraber çıkarız alışverişe. Giyim konusunda anneme güvenirim. Asıl o sorun kız arkadaşlarımla çıkınca oluyor :) Arkadaşlarımla rahat rahat alışverişe yapamıyorum. Canım annem ya iyidir o iyi :)

1|0
    0|0
  • "anne sence bu güzel mi?" diye sorduğum soruya

"sana göre güzelse güzeldir" cevabını aldığım günden beri annemle alış veriş etmiyorum:(

1|0
    1|0
  • Zevkimi biliyor seviyorum onunla alisverise cikmayi ama cogu zaman zorla kolundan tutup goturuyorum.

1|1
    0|0
  • -anne bunu alalım

+bu ne cingan gibi bunu giyersen gülerler sana

-anne bu nasıl?

+bi şeye bu kadar para verilmez

-anne bu güzel mi?

+aynısından var senin

+nasıl ya rengi aynı değil hem modeli değişik

-gel bide şuraya bakalım...

2|0
    0|0
  • Ben alısverise cıkınca 2-3 magazaya bakmaktan ziyade bütün alısveris merkezini turlamayı tercih ederim. Annemde belli bir yastan sonra bana ayak uyduramıyor haliyle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...