Yeni yeni tanıdığınız birisi bunu yapıyorsa ne düşünürsünüz?

Yeni yeni tanıdığınız birisi hakkında biraz konuşalım :)) faceden telefon numarasını almışsınız muhabbet 3-4 günde baya ilerlemiş artık sabah kalktığında mesaj atıp gece uyuyunca bitiriyorsunuz sizce bunu birsi yapıyorsa siz ne düşünürsünüz?

• Arkadaş arıyo garibim anaam :))
    17% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Bunun amacını belli seni göze kestirmiş :D
    67% (4)0% (0)44% (4)Oy Ver
  • Tıp buna daha çözüm bulamadı
    16% (1)100% (3)45% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Vakit öldürüyor öylesine..

0|0
    0|0
    • hm olabilir baya eski sevgilimden felan konuştuk hafiften buna bende yazıyorum ama son söylediklerimden sonra heralde biraz fazla abarttıysam :D suskunlaştı çekingen oldu

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşalnıodur ki bütün gününü sana ayırıo yoksa kim bukadr çok mesajlaşırki biriyle ve onu düşünür.böyle başlamasa bile buna doğru yol alır :)

0|0
    0|0
    • hm olabilir baya eski sevgilimden felan konuştuk hafiften buna bende yazıyorum ama son söylediklerimden sonra heralde biraz fazla abarttıysam :D suskunlaştı çekingen oldu ne bilimya yaşı benden 1 yaş buyük bişi olmaz aynı sayılırız felan diyo bende biraz ilgi duymadım değil :D 1 hafta oluyor eski sevgilimden ayrılalı bununla arkadaşlar ama muhabbetim fazla yok diyo bu

• eywlh :D senle baya muhabbet dicek gibiyiz :D hadi iyi geceler :D

• iyi geceler :)

• Bunun amacını belli seni göze kestirmiş :D

0|0
    0|0
  • Tıp buna daha çözüm bulamadı.

0|0
    0|0
    • :D sanada çözüm bulamadı :D

• Yorumum seviyorsan konuş . Yada niye bitirdiğini sor ya da hiç takma yeni limanlara açıl.

• yeni limanlara kaçıyorum fırtına çıkıcak gibi mk :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Her şey olabilir, zamana bırakman gerek. Acele karar verme ve hemen bir kanıya varma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...