Kızla erkek yakın arkadaş olabilir mi?

Bir kız ve erkek sizce çok yakın arkadaş olabilir mi? Veya kanka vs? Bence (olabilir-olamaz) , çünkü; ?... Diye cevaplarınızı almak isterim bayanlar baylar...

Benim düşüncem olamazlar, çünkü; sprite'ın bir reklamını izlemiştim ve çok gülmüştüm...

Buyrun reklamı hatırlayın.. Youtube arama motoruna "Sprite acımasız gerçekler" yazarsanız videoyu hatırlayacaksınız..

Güncellemeler:
Tartışmaya açık bir konu, güzel bir soruya değindiğimi düşünüyorum. Tahmin ettiğim gibi bayanlar çoğunlukta olabilir dediler çünkü içleri saflık ve temizlik dolu ve erkeklerin cevapları ise tam tahmin ettiğim gibi :) neyse bu gecelik benden bu kadar, yorum yapan herkese teşkkürler :)

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• benim de yakın erkek arkadaşım var 2 senedir suanda sevgilisi var ve gayet iyi arkadaşız ama ben sınav döneminde beraber çalışırken onun bana başka şekilde bakabileceğini anladım eğer yakın erkek arkadaşlarınız varsa erkeklerin bazı dönemleri oluyor o dönmlerde yakınlaşmayın deerim tehlikeli boyutlara doğru gidebilir giderse yapacak bişey yok arkadaşlığınız biter bu sorunun cevabı aslında şu erkekleri iyi tanımak ve önemli dönemlerinde nasıl yaklaşacağınızı bilmek diyorum yani en azından ben gözlemlerimi söyledim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sanalda olabilir de reelde olamaz ya da sanaldakiler de insan sonuçta o zaman reelde de olabilir demek mi oluyo bu :)) Neyse bugünlük zekamı çok yordum.. Sonuç olarak sen sen ol kimseyle kanka olma çünküüüüüü kızlar ilgi sömürür erkekler fırsat kollar ya da at bu dediklerimi çöpe kankalarını kap git nargile falan iç ne biliyim gençlik böyle şeyler yapıyo sahile in bira iç kızlı erkekli ateş eşliğinde şarkı söyleyin arabada beş evde on beş hoşuma da gidersin agaya beleş..

2|0
    1|0
  • zorlanıyorlar ama el birliğiyle atlatıyoruz. sonra da gelsin "ölümüne kankalar" falan oluyoruz işte. kanka, kankadır-kanka. sprite mpirite bilmem de sınırlarımı iyi bilirim. neyse, olur diyorum.

2|0
    0|1
  • bence olur hemde süper o ark daha kuvvetli olur hemnde

0|0
    0|0
  • olamazlar çnkü birşeyler paylaştıkça duygular değişebilr arkadaşlık sevgisi kendini aşka bırakabilr

0|1
    0|0
  • Olabilir çünküsü evet olabilir

1|0
    2|1
  • Çok saçma bir soru bence ebette olabilir

1|1
    1|1
  • 2 tane erkek arkadaşım var küçüklükten beri beraber büyüdük kardeşim gibiler gerğinde yaptığım şeylere bile karışırlar yanlışsa olabilir bence

0|0
    0|1
  • olabilceklerini sanmıyorum bir süre sonra birbirlerine karşı bişeyler hissederler :)

0|1
    1|1
  • olur.çok sevdiğim arkadaşlarım var.eksik olmasınlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence cıkkkkkk

0|1
    0|0
  • olamaz çünkü ...

1|1
    0|0
  • Bu kisilik meselesi , nefis meselesi .

sen eger karsindakine kardes gozuyle , arkadas gozuyle bakiyosan ve kisiligin oturmussa herangi bir sorun yasamassin. ama afedersin g`tun basin ayri oynuyosa yapacak bisey yok senden ne arkadas ne kardes ne sevgili olur.

Saygilar.

0|0
    0|0
  • Olur oluyorda

1|0
    0|0
  • Belki inanmıcaksınız olaya ama , 1 yıl boyunca tamamen yakın arkadaş olarak kaldım kız arkadaşımla , ünide birlikte ders çalıştık hatta evlerine bile davet etti gittim , bir süreden sonra o his değişmeye başladı bende ona açıldım...Sonuç : Şu an konuşmuyorum onunla. Sevgilisini hala unutamamış beni arkadaş olarak görüyormuş . Geçen ay aradı üzüldüğünü söledi hatanın bende olduğunu belirttim ona yinede konuşmayacağımı söledim .Artık bir kere bozuldu bağ , çünkü farklı hissediyorum...

0|0
    0|0
  • Olabilir yıl 2013 delikanlı kardeşim çokta güzel örneklerini görüyoruz abazalık yapmadıkları sürece herşey mümkün :)

0|0
    0|0
  • benim erkek kankam da oldu kızda.olabilitesi mümkün..

0|0
    0|0
  • Hayırlı Kandillerr...Hayırlı Kandillerr...

0|0
    0|0
  • aynen dostum bir izlenmeli video çok açık ve net

0|0
    0|0
Yükleniyor...