Fenerbahçeliler cevap versin lütfen?

sizce aziz yıldırım gitmelimi sene başında pereira yı istememize rağmen devam etti şimdi adamı göndermeye uğraşıyor?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok büyük işler yaptı çok seviyorum ama aziz başkan artık bırakmalı taraftarı trubunleri karşısına alıyor yanlış yapıyor futbolu basket gbi bırakmalı oyuna karismamali

1|0
    0|0
    • teknik adamlarla çalışabilse on numara baskan ya

• gecen sene pereira yerine düzgün bir teknik adamımız olsaydı şimdi şampiyonduk van persie aşkm da gol kralıydı

• Aynen öyle dünya yıldızını curuttu güzel kardeşim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Normal şartlarda gitmeli derdim ama son dönemde ki karışıklı lar ve şike cas davalarından sonra kalmalı onun gibi dik duracak adam yok şu an malesef

1|0
    0|0
  • aziz giderse fener biter. Diğer takımlar haftalık başkan değiştiriyorken aziz gibi otoriter bir başkanın kalması yararımıza olur.. Onunda herkes gibi yanlışları var tabi

1|0
    0|0
  • evet gitmeli o ve vitor olduğu sürece fenerbahçeye destek vermicem benim düşünen taraftar sayısı çok fazla

1|0
    0|0
    • arasıra maclara giderdim ama gecen sene 2. yarısında hiç gitmedim maca

• evet gitmede zaten görüyosundur tribünler boş bunu bile anlamıyormu bu aziz efendi hala gitmiyor bu klupten

• Gitmeli

1|0
    0|0
  • Yav yeter 18 senedir başka yeter ya bir git ali koç mu gelecek kim gelecekse bir rotasyon olsun bir şekil değişsin

1|0
    0|0
  • Gitmeli. Daha takımının adını söyleyemeyen adamı napalım.

1|0
    0|0
    • yönetim açısından iyi yönetiyo ama teknik direktörlerle bir anlaşamadı gitti ya

• Aynen öyle Fenerbahçe gerçekten harkia bir takım oynadığı zaman mükemmel oynuyo ama direktörler en işe yarar adamları çıkarıp denyonun birini sokuyo oyuna.

• Aziz 10 sene önce bıraksaydı Fenerbahçe şu an dünya klubüydü. Çok güçlü ama kötü yönetiliyor.
    Stadını 2002 yılında yapmış, sansasyonel transferler yapmış , gerçek anlamda destek olan bir taraftarı olan bir klüp Fenerbaçe.
    Rakipleri geriden gelerek onu geçti.

0|0
    0|0
  • Aziz olmasa biz nasil şampiyon olucaz = ))
    ( Galatasaray )

0|1
    0|0
  • Yerine Ali Koç gelecekse gitsin. Başka biri gelecekse gitmesin.

Net.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım gitmeden fener adam olmaz

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım gitmeli.

1|0
    0|0
  • Peirera yı göndermek öyle kolay değil adamin tazminatı var, yoksa göndermesini Aziz Yıldırım'da bilirdi ama en azından geçen sene takımı tanidi bu sene iyi olur diye düşündü ama yine takim iyi değil.
    Açıkçası transferede ihtiyaç var takımın orta sahasında bir tane liderlik yapacak bir maestro yok

0|0
    0|0
    • aynı sistem ile devam etsek bende umutluydum ama yok illaki şapkadan tavşan çıkarıcak

• Aziz yıldırım gitmeli

1|0
    0|0
    • aynen bu senede sampiyonluk yalan gibi

• aykut yollattı alexi rekorumu alıcak diye aykutuda sevmezdim hiç

• Çekememezlik işte adamlar futbolla siyaseti karıştırıyorlar aykut da evet dedi yıldırım d tekme koydu

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...