En yakınınızda ki arkadaşlarınız sizi kıskanırsa ...

sahip olduklarınızı hazmedemezlerse ne yaparsınız ?

mesela ben sessiz kalıyorum gülüp geçsemde kırılıyorum siz ne yaparsınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• en yakınım olmaktan çıkarırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• öyle bir arkadaşım olamaz benim mutluluğumu kıskanan,hazmedemeyen arkadaşım da yok Allah'a şükür mutluluğunu kıskandığım,hazmedemediğim arkadaşım da yok yerinde olsam arkadaşlığımı devam ettirmezdim

1|0
    0|0
  • elinden geleni yapıo bütün ortak arkadaşlarımzla neredeyse aramı bozdu kızlarla falan.kimblr neler anlatıo

1|0
    0|0
  • Arkadaşları daha dikkatli seçmekte fayda var derim... Çok fazla arkadaşa gerek yok en fazla 1-2 yakın arkadaş olsun yeter.

0|0
    0|0
  • kırgınlık her türlü oluyor. ama gülüpte geçiyorum yani. takmıyorum pek

0|0
    0|0
  • daha bunlar ne ki yavrucegiz, daha neler goruceksin, o kalp kac kere kirilacak onarmaya calisacaksin ve bir gun pes edecek, bunlara aldirmayacaksin bile.

0|0
    0|0
  • kıskanmamasını sağlamalısın.madem en yakın arkadaşın sahip olduklarına onunda sahip olmasını sağlarım.en yakın arkadaşım kardeşimdir.uzun yıllar yanımda kalıcak olan insandır

0|0
    0|0
  • daha çok zevk alırım

0|0
    0|0
  • hazmedemezlerse soda ikram ederim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlar arasında çok fazladır kıskançlık gösteren vardır göstermeyen vardır ama illaki vardır. Ufak tefek şeylere gül geç ama aşırıya kaçtığı bir zaman rahatsız olduğunu dile getirirsen gerçekten en yakınınsa bir daha yapmazlar zaten

1|0
    0|0
  • dikkatli ol derim kesinlikle benim arkadasim vardi herseyimi kiskaniyordu sevgilimi dahi ama sonradan zaten gercek yüzünü gösterdi etrafimdaki herkez seni kiskaniyor diyince bende anladim ne oldugunu ve hayatimdan 8 senelik arkadasimi bir kalemde cizdim =) mutluyum huzurluyum öyle insanlar zaten hayatinda bir yere varamiyor sen kendi yoluna devam et yanliz güzelim =)

0|0
    0|0
  • İnadına daha da kıskandırırım:D

0|0
    0|0
  • arkadaş senin yerine senden fazla sevinendir hiç görmedim kızlar arasında

0|0
    0|0
Yükleniyor...