Büyüye inanır mısınız?

ben pek inanmıyorum ama son zamanlarda sevdiğim bir insana büyü yapıldığı konusunda çok yorum alıyorum..sizin bu konudaki düşünceniz nedir? büyü var mıdır, işe yarar mı.ben mesela inanmam ve bu yüzden de tutmayacağını düşünürüm.tutanı gördünüz mü. gördünüz ise neler oldu mesela paylaşır mısınız?..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• winchester ları bir ara...

0|0
    0|0
    • baktım.korku filmi galiba.busaatte korkarım ben..sen bir açıklar mısın zahmet olmazsa

hem bu film yabancı müslümanlıkta yeri nedir onu merak ettim

• ben büyüye tılsıma inanmam ama müslümanlıkta yeri oldugunu biliyorum.

ama büyü derken göz bagcılarımı kastediyor yoksa gerçek manada büyüdenmi orasını işin uzmanlarına danışman gerek.

Erkekler Ne Diyor 6

• büyü vardır evet hatta Peygamber efendimizede büyü yapılmış ve daha sonra felak ve nas sureleri indirilmiştir ve tahmini 40 ayet vardır .

Allahû Tealâ Kur’ân-ı Kerim’de bizlere büyünün var olduğunu ifade ediyor ve Kur’ân-ı Kerim âyetleri gereğince büyünün Allahû Tealâ tarafından kesinlikle yasak edildiğini görüyoruz.

0|0
    0|0
    • yani süre okununca etkisi geçer mi

• evet ayetel kürsi felak ve nas surelerini büyü olduguna inandıgın kişi üzerine okur isen hiç şüphesiz ALLAH IN izni ile silnir ki efendımızde felak ve nas surelerini okuyup buyuden kurtulmuştur daha açıklayıcı bır sey daha söyleyım size suya 41 felak 41 nas 41 ayetel kürsi oku bır bardak suya ağzını ıyıce yanastır su nefesınden tıtresın aha sonra bu suyu bır bıdona dok baska bır su ıle karıstır ve bu sudan buyu olduguna ınandıgın kişi surekli içsın hatta butun aile içsın uzerındekı olumsuz negat

• büyü var

ve büyü yapmayı biliyorum

bozmak için koca karı falan bulun

büyü evinde veya yatak odasında olma ihtimali yüksek

tılsım gibi

0|0
    0|0
  • Benim Dedeme yapmışlar ben doğmadan ölmüş dedem o büyüden sonra kafayı yemiş :S

0|0
    0|0
    • aman allah korusun ya ölmeden bozamadınız mı ya

• bozamamışlar yapanda kardeşinin karısıymış :S çok iyi biriymiş hacca falan gitmiş dedem ama işte sonuç kötü :S

• Gibi gibi değişik geliyor bu konular bana kafamı karıştırmıyor değil :)

0|0
    0|0
  • sus yalvarırım üstünden saçmalık akıyo :((((

0|0
    0|0
  • Allah a inan iman et Allah istemedikçe hiç bişey olmaz bu konularla beynini meşgul etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kötü enerjı de dıyebılırız aslında.

işin de,eşin de, paran da olmaz vs vs yanı hersey ters gıder,olan işin bozulur.

bır ıs baglarsın adam tamam yarın gel sozlesme yapalım der,sabah arar bu ıs olmayacak der b

ır sebep atar ortaya

ikili ılıskılerın kısa surer,hersey yolunda gıderken bırden hersey tam tersıne döner

evlıysen en ufak seylerden kavgalar cıkmaya baslar

paran olsa evde bırseyler bozulur onu tamır ettırırsın,sağlıgın bozulur oraya gıder para,yanı paranın da hayrını gormezsın.

illa delilik,berduşlukolacak dıye bırsey yok.

0|0
    0|0
  • büyü var.ama yapan da yaptıranda pek iyi olmazmış sonu.uzak durmak lazım

0|0
    0|0
    • var derken? şahit oldun mu yani.ben bir türlü ikna olamıyorum olduğuna..iyi yaparlarsa bir ömür tutar diyorlar doğru mu acaba..allah bozmaz mı yani..masum insanın ne suçu var o halde

• eski köy büyüklerinden uğraştıklarını duydum.ve türlü türlü hikayelerde.var yani.tutanda olabilir tutmayanda .masumun suçu yok tabiki de.ama yağacağı tek şey dua edip korunmak.

• büyü varrrrr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...