Aslan burcu kadını hakkında düşündüklerinizi yazar mısınız?

hadi aslan burcu kadını hakkındaki düşüncelerinizi bildiklerinizi yazını :)

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Karşısındaki erkek çok üstün özelliklere sahip olmadıkça onu kaale almaz. Sürekli iltifat ihtiyacı duyar. Ama iltifatlar abartlılı ve mantıksız olmamalıdır. Dozajı iyi yapılmalıdır. Kalite ihtiyacını karşılamak için paralı bir erkek olması önemli. Yakışıklılığa her kadın bakar ama aslan kadınını elde etmek için karizmanın full olması şarttır. Bunları taşımayan bir erkek "aslan kadınını" aklından geçirmesin...O kadar diyorum...Diğerleri teferruattır...Her aslan kadını elbette aynı değildir ama bunlar temel noktalar işte :)

0|0
    0|0
    • hmm .. paraya o kadarda önem vermem ama diğer yazdıklarına katılıyorum ..

• E kaliteli elbiseler, güzel bir ev,kaliteli bir araba, güzel yerlerde geçirilen tatiller vs. Bunlar da parayla ilgilidir. Yani paraya önem vermekten değil, "layık olduğu standartta bir yaşama" vasıta olduğu için yazdım. Hayatın bir gerçeği. Herkes bu yazdıklarımı ister elbette. Ama kalite olgusu aslan kadını için yaşamsal bir ihtiyaçtır.

• marka düşkünü değilim..giydiklerim marka olmasada olur..ev araba tatil herkes ister bunu dediğin gibi ama pekte önemli değil benim için :) o an mutlu olayım yeter

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok duygusaldırlar

Çocuk gibi kalmayı severler

Sırtından okşanmak hoşlanırna gider

Espirilidir

Zirvede olmak için çok çaba sarf ederler

Çok inatçıdırlar

Gaz verdin mi uçarlar

1|0
    0|0
  • Burç saçmalıktır.

Eksileri alayım...

2|0
    0|1
  • aslan burcu kadınısın ve övğülmeyi çok sevdğinnz için burda millt sen sölesn sen bölesn sen aslansın kaplansın demelrni istyosun gece gece yatmadan edorfin sevyesnı yuklstıp tatlı tatlı egoolrınla uymak peşndesin :P

2|0
    0|0
  • gece vakti millet bir acayip oluyor

sorulan sorulara yavşayarak cevap veriliyor

ben farklı değilim hani

aslan kadınından nefret ederim

hiç yıldızımız barışmıyor

1|0
    0|0
    • burcun ne

• iyi o halde kendine iyi bak

byeeeee

• sende

• Bi kadın da bişey yazmamış lan.

1|0
    0|0
  • ikizler deseydin 2 sayfa yazardım :) ben aslan burcu erkeğim dişisi de benim gibiyse yapacağım tek şey büyüksün diyerek önümü iliklemek olur

1|0
    0|0
  • ben aslan erkeğiyim erkeğiyim erkek kız farklımı oluyo yaa bu burçlarda:)) benim gibi isen senden kaçmaları lazım insanların:))9

1|0
    0|0
    • farklı oluyo tabiiki :)

• valla ben kendi adıma konuşayım ufak bişeyi bile dert ediyorm kendime..ne diye anlatayımki şimdi derdlerimi :):)

• bak aynı benim gibisin bende dert anlatmayı sevmiyim :9)9

• "Aslan burcu hakkında" yazabilirdin başlığa. Bir soru hakkıyla iki soru sormuşsun :P

1|0
    0|0
    • zekii :)

• ee artık uyku vakti :) iyi geceler

• iyi geceler :)

• aslan burcu bee cok delıkanlı kızdır hıc yamuk yapmaz

1|0
    0|0
  • Yırtıcı...

1|0
    0|0
  • annem aslan burcu. ve ilk sevgilim aslan burcuydu.bu kadar

1|0
    0|0
  • En uzak durulası

0|0
    0|0
  • ama ben aslan erkeğiyim :)

0|0
    0|0
  • Sen yaz ben aslan erkeği olarak bir bakiim :)

0|0
    0|0
    • kadını kadını :)

• :) eyw

Kızlar Ne Diyor 1

• Hareketlidir. Deli doludur. Biseksuel eğilimleri vardır. 3 kız arkadaşımın 3 U üzerinden değerlendiriyorum. İyi bir burctur. Havasi yoktur ama lüksü sever.

1|0
    0|1
Yükleniyor...