Galatasaray a Sizce Hangi Orta Saha Oyuncusu Gelmeli?

İngiliz medyasinda Galatasaray ın Schweinsteigeri kiraladığı yaziliyor, gundemde Levia va Lass Diarrada var sizce hangisi gelmeli

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bize orta sahaya sertlik katacak adam lazım. Leiva için akşama kadar haber bekleniyormuş zaten canlı yayında açıkladılar. Onun dışında Diarra olabilir onuda marsilya bize ucuza bırakmaz. Schweinsteiger'in ismi yeter zaten kaliteli bir futbolcu gelse hayır diyen çıkmaz. Bakalım umarım sadece Tolgayla kapatmayız dönemi.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Schweinsteiger istenilen verimi sağlayamaz lucas leiva gelirse daha iyi hem yasi da cok uygun ama insallah ikisi de gelmez

0|0
    0|1
  • Sert bir orta saha için ben olsam Laas Diaarra'yı tercih ederdim...

0|0
    0|1
    • 3ay

Bende ya Levia ya da Diarra

• 3ay

Leiva'ya göre Diaarra daha sert ve daha çok maça çıkan bir isim. O yüzden tercihim Diaara'dan yana...

• Üçünden hangisi gelirse gelsin orta sahaya sınıf atlatır.

0|0
    0|0
  • 3ü de bir işe yaramaz. Bize melo gibi bir adam lazım ısıran cinsten

0|0
    0|1
  • iyi futbolcu. bence olur.

0|0
    0|1
  • Schweinsteiger gelsin ama zor

0|0
    0|1
    • 3ay

Ingiliz ve alman medyasi Gsyle anlaştı diyor ama ben arastirdim Bastian Selçuk ve Sneijder tarzında yani Melo nun yerini dolduramaz

• 3ay

Selçuk el freni imkan olacak selçuğu gönderip bastianı alıp öteki ikisinden biride alınsa iyi olur ama dursun varken hiç umutlu değilim çünkü adam vizyonsuz

• Ciğerci Tolga yeter verilen para çok zaten

0|0
    0|1
  • transfer dönemi 20 gün sonra bitiyor, 20 gün sonra artık bu soruları soramıyacaksın biliyorsun dimi gizli :D liverpool yanlış yaptı vermedi futbolcuyu size :(

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...