Yabancı teknik direktörler neden istifa etmiyor?

Neden yabancılar hep tazminat peşinde biri de başarısız oldum istifa ediyim demiyor?

Güncellemeler:
3ay Sporseverler soruya
3ay Görüşleriniz için teşekkürler

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam bende istifa etmem vitor gibi paramı alır takılırım öyle kac milyon veriyoruz adama ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye gibi bol maaş veren, ucuz ve güzel olan ülkeyi başka nerden bulcaklar.

Bide yabancılarla Türklern karakteristik özellikleri farklı olabilir.

Mesela Vitor Pereira diyelim. Onun yerinde Türk biri olsa %90 istifa ederdi.

Ayrıyetten yabancılar bu ülkeye gelip geçici olarak geliyor umurlarında değil yani alcağı paraya bakıyorlar.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizden öğrenmişlerdir :)

0|0
    0|0
  • Bilemicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• istifa diye bir şey yok tüm dünyada böyle işin açıkcası olayı başka yere bağlamaya gerek yok, beğenmiyorsan yönetim olarak göndereceksin, ya sözleşme maddelerine dayanarak göndereceksin ya da primi, cezası, hükümlülükleri vs ne varsa verip göndereceksin usul budur.
    gidenler listesine bak hele aklıma gelenlerden
    tigana
    del boskiye
    reykart
    aragones
    mancini
    hamza hoca
    carvahal
    halilodziç
    hami mandıralı

bu sezon içinde gönderilecek olanlar ise
    ersun hoca
    riki rik
    perera

fatih hoca da italyadan gönderilmiş hatırlarsan bu işler böyle

0|0
    0|1
  • Geneli alacağı paraya bakıyor ama Galatasaraydan istese yüksek bir tazminat bedeli alabilecekken tek kuruş almadan görevi bırakan Adam gibi adam Mancini yi ayırıyoruz onlardan

0|1
    0|0
  • Sözleşmeyi ona gore yapıyor , kliplerin salaklığı. Senin için başarı neyse sözleşmeye başarı şartı koy kendine güvenmeyen gelmez zaten.

0|0
    0|0
  • futbol artık ruh işi falan değil ticarete döküldü iş herkes artık parayı düşünüyor hiç yapmaz dediğimiz gökhan gönül bile yaptı düşün yani.

0|0
    0|0
  • niye istifa etsinlerki burdaki sözleşmelri güzel aldıkları parayı başka hiç bir ülkede alamazlar

0|0
    0|0
  • Bu ülkede istifa mekanizması hiç bir yerde çalışmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...