Sevgilinizle bir günlüğüne telefonlarınızı­ değiştirseydiniz gün sonunda hala sevgili kalabilir miydiniz?

Sevgilinizle bir günlüğüne telefonlarınızı­ değiştirseydiniz, sizce günün sonunda hala sevgili kalabilir miydiniz?

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• ne piçin façe adresi la o öyle. telefon gibi oldu sayfa :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Normal arkadaş muhabbetleri görürürüm hadi neyse, canım cicim yavşayanlar felan görürüm, şöle böle, işte o zaman ağır bir biçimde tavır koyarım, ayrılma durumuna gelmem kolay kolay aldatmaya varmadıkça... Bilmem o telefonu parçalardım belkide.

1|0
    0|0
  • benim açımdan sorun yok kendisi silmişti zaten beğenmediği numaraları ben gönül rahatlığıyla veririm ama o vermez çünkü bilir başına gelecekleri

0|0
    0|0
  • Etmezdim.

Çok 'gereksizce' bir hareket. Ha bide şifre'ni ver olayı var..

Bu nedır böyle.

0|0
    0|0
  • Kalırdık

0|0
    0|0
  • Beni arayan turkcell var bence sorun yok :)

0|0
    0|0
  • owww soru çok fel fecir soruya cevap

allah gızları kahretmesin yok ki anam olsa vereyim evi arabayı değişelim

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • kesınlıkleee kalamazdık heralde

0|0
    0|0
  • güzel soru :) o zamanlarda kalırdım emin ol

0|0
    0|0
  • telefonu degıstırmeye ne gerek var butun gun yanımdayken zaten bende oluyor telefon goruyorum ne olup bıttıgını:D

0|0
    0|0
  • Tabii ki. Nolucak ki sanki?

0|0
    0|0
  • denemiştik biz bazı patavatsız arkadaslarım mesaj atmıs sonra benım olmadıgımı ogrenınce pardon yenge yazmıslar buda (yenge kelımesı) onun pek hosuna gıtmıstı :D

0|0
    0|0
  • olmaığı için isteyene telefonu veriyorum :)

0|0
    0|0
  • hangisiyle değiştirdiğe bağlı :D

1|0
    0|0
  • sorun yok ve istediği zaman karıştıra bilir

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok, olsaydı da hiç sorun olmazdı.

0|0
    0|0
  • Evet :)

0|0
    0|0
  • evetttttttttttt

0|0
    0|0
  • Onunla mesajlaşarak uyuya kalmak gibisi yok. Aslında o da yok. Zaten mesaj hakkım da yok. :)

0|0
    0|0
  • arayan soran yok sevgilmde yok yani sevglm olsa bir sıkıntı olmazdı

0|0
    0|0
  • Bi kere sevgili yok :*

0|0
    0|0
  • Gizlimiz saklimiz olmazsa neden olmasin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tabiki.Beni arıyan insanlar belirli insanlardır.Babam, annem, abim, arkadaşlarım vs.Yabancı veya aykırı hiç kimsede benim telefonum zahten yok.Ben kendime güveniyorum ve sevgili olduğum kişiyide iyice tartmadan, onun hakkında bilgi edinmeden, karakteri hakkında bilgi edinmeden onu sevgili diye koluma takmam.Sevgili değil sevdiğim adama kendimi ve telefonumu rahatlıkla edebilirim.Oda edebilir :)

0|1
    0|0
  • Olurdum sıkıntı olmazdı.

0|0
    0|0
  • Gizli saklı yaşayanlar kalamaz ancak. Ona da ne kadar gerçek ilişki dersek.

1|1
    0|0
  • kalırım gizlim saklım yok. ama sevgilim olursa ks hesabımı söylemem sanırım :(

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet... iliskide en önemli sey güven zaten aldatiyorsa kücück bir kiz arkadasinla ya da erkek arkadasinla konusmak bile yeterli yol ver gitsin ama iliskide en önemli sey güvendir güven yoksa sevgilide denilmez ona vakit gecirmek denilir =)

0|0
    0|0
  • bunu yaklaşık 3 yıl önce yapmıştık sevgilimle 2 günlüğüne değiştik ve üzerinden 3 yıl geçti beraberiz, maşallah bizee :D

0|0
    0|0
  • Kalırdım kesinlikle. Sadece ablama olan sevgisizliği biraz daha artabilirdi :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kalırdım, sevgilimden gizlim saklım olmaz.

0|0
    0|0
  • bu bir güven ve şeffaflık meselesi. bunlar varsa her türlü sevgili kalınır

0|0
    0|0
Yükleniyor...