Bugüne kadar hayatınıza aldığınız erkek arkadaşlarınız aradığınız kriterlerde miydi?

çevremde birçok bayan arkadaşım ilişkilerinde sıkıntı yaşıyor sürekli şikayetçiler yeni gördüğüm bir şey değil.bunu ezelden merak ederim. ayrılmak ister ayrılamaz ama şikayet eder ama seçimlerinde yine yanlış tercihler yapar sizce kadınlar erkek arkadaş seçimlerindeki kriterleri neler kriterlerinize göre biri ile tanıştınız mı ya da arkadaşınız oldu mu ya da hayatınıza bugüne kadar aldığınız erkek arkadaşlarınız aradığınız kriterlerde miydi ve erkek arkadaşlarınızla geleceğe yönelik plan yapmak istediğinizden emin misiniz ...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk gizli cevabını benden al istedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Karşındaki insanalr sana güzel bir şekilde profesyönelce yalan söyledikleri zaman hiçbir şey anlayamıyorsun zaman sonra anlyıorsun o insanların senin için doğru kişi olmadığını.Zamanında hep içe karaktere baktım karşıma çıkan insanların işleri dahi yoktu sabredip bekledim ama bekleyince değer bilmedim bende kendi değerimi bilerek yaşamaya başladım bundan sonra daha gerçekçi yaklaşıyorum aradığım özellikleri karşı taraf taşımıyorsa adım atmam.

0|0
    0|0
  • olan da oldu olmayan da oldu. dönüp baktığımda şimdi o dönem neye ihtiyacım varsa ona göre birilerini seçmişim genelde...yani resme bütünüyle bakma konusunda bayaa başarısızmışım:)

0|0
    0|0
  • ilk sorusunu sordugu gibi cikmis arkadas :-)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• niye bir tane bile soru isareti kullanmadin yahu? :D bi ton soru sormussun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...