Yardımcı olun lütfen?

Gençler benim bir arkadaşım var bununla biz çok samimiyiz kardeş gibiyiz (erkek bahsettiğim kişi) bugün benden para istedi kendi ağzıyla sizce ne yapmalıyım ben para vermemeyi düşünüyorum yani bir erkeğin bir kızdan para istemesi normal bir şey değil...
Yardımcı olursanız sevinirim

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normal bence arada samimilik varsa kardeş gibiyseniz neden olmasın. Eğer kanka yeaa 50 lira atsana tarzında söylemediyse ihtiyacı olabilir, sıkıla sıkıla söylemiş de olabilir. Bir erkeğin bir kızdan para istemesi neden garibinize gidiyor anlamıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• normal değil öylesine adam demem

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• o nasıl arkadaşlık öyle hemide kardeş gibi :D :D

0|0
    0|0
  • Param yok de

0|0
    0|0
  • akılsızlık edip para verme

0|0
    0|0
  • Siz çok samimi değilsiniz

0|0
    0|0
  • Verme tabii.

0|0
    0|0
  • olabilir. . isteyebilir ihtiyacı vardır sonuçta borc istiyordur borcunu odemesse ozaman adam değildir. .

0|0
    0|0
  • Yakin arkadasinizsa verin ama siz onu haketmiyormussunuz anlasilan.

0|0
    0|0
  • e madem arkadaşın ne fark eder kız erkek?

0|0
    0|0
  • Verme bncede

0|0
    0|0
  • Erkek kız ayrımına girme bence. Biz erkeklerin de parasal problemleri olabiliyo. Neden erkek para istemez diyosun ki. Kızlar isteyebilirmi yani?

0|0
    0|0
  • ne alakası var. hadi sevgilin olsa tamam. arkadaşım diyorsun

0|0
    0|0
  • Hahah sana göre normal olmayabilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşsınız ne alaka? Böyle bir cinsiyetçilik olmaz.

0|0
    0|0
  • ona güvenecek kadar samimi değilsin demektir bu soruyu soruyorsan o yüzden verme

0|0
    0|0
  • Bence yollama para felan

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• sen sıkışık bir durumda olsaydın ondan ister miydin bunu düşün.. Yok istemezdim diyorsan bir bahane uydur verme. Ama madem kardeşin gibi biri düşünmeden verirdm ben öyle insana.

0|0
    0|0
  • Verme geçrekten benimde başıma gelmişti ne kadar yakın olursanız olsun verme

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki daha önceden de bir arkadaşıma verdim para hemde çok büyük bir para geri getirmedi buna da güvenemiyorum

• 3ay

Güvenmemelisin zaten elimde para yok de

• 3ay

Elimde fazla yok dedim ama elimden geldiği kadar yardımcı olurum dedim

Yükleniyor...