Erkek arkadaşınız sürekli yapmadığınız bir şeylerle suçlasa bitirir miydiniz?

eğer erkek arkadaşınız size derse ben senden şüpheleniyorum sen bir işler çeviriyosun ama sizin hiç bir iş çevirdiniz yok sürekli yapmadığınız birşeylerle sizi suçluyor ne yapardınız bitirir miydiniz sonuçta herkezin bir gururu var

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• paranoyaklarla ne işin var, huzur mu dürtüyo seni?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gerçekten sen ona karşı ne kadar dürüstsün ona karşı yalanların varsa şüpheli işlerin varsa bence boş yere adamı suçlama ...

0|0
    0|0
  • Seviyorsam bir yere kadar dayanır , seviyorsam bir süre de açıklama yapar , hala da seviyorsam nefret ettiği bişeyi yaparak beni terketmesini sağlarım.Üzülmesin diye..

Ha sevmiyorsam yapacağım şeyi yazmayayım buraya..

0|0
    0|0

• Durman hata... Böyle hasta, sapık ruhlu birisine niye katlanıyorsun ki? Belli ki sana zerre kadar güveni yok...

0|0
    0|0
  • çok akıllıyımın akılsızca söylenişi.sen bitirincede akılsızlık ettim der sana.ben olsam akılsızlık ettim demesini isterdim bana

0|0
    0|0
  • şüpheci biriymiş. çek oturt karşına konuş bunlardan rahatsiz oluyorum eğer bir gün ayrılırsak nedenide bu şüphelerin olacak de

0|0
    0|0
  • karşındaki çok akıllı seninle oynamış .

0|0
    0|0
  • evet ben bitirim veya da onu haklı çıkarırırm...

0|0
    0|0
  • sana güveni yok demekki neden duruyorsun ki onunla

0|0
    0|0
  • hayata isyan etme devam et ilişkiler içinde kavgada var o da tuzu biberi olsun

0|0
    0|0
  • defolsun guvendıgı bırıne gıtsın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• O insanla asla birlikte olmazdım.Hoş gerçi ayrılsan o zamanda sana şunu söyler bak ben sana döylemişştim kesin bir işler çeviriyorsun işte benden ayrıldın aklına birileri gir yok hayatında biri var yok sen başkasından hoşlanıyorsun seviyorsun vs ıvır zıvır hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • benimde öyleydi sevgilim hiçbişi yapmadğm halde içip içip sen beni aldatıosun dimi diye ağlanır bağrınırdı

en son bitsin o zaman bana güvenmeyen birisini istemiorm hayatmda dedim

o zamandan beri laf yapmıo

blki içten içe kuruyordur hala bişi ama bana söylemek yemio

0|0
    0|0
  • İyi kanıtla o halde sonra karşıma geç konuş derim.

0|0
    0|0
  • Beni merak ediyo olması sürekli aklını kurcalıyo olmam hoşuma giderdi aslında. Tabi bunu ona çaktırmazdım :)

0|0
    0|0
  • insan herkesi kendi gibi sanarmış =)

demek ki kendisi bi haltlar karıştıyor :p esas sen kork...

0|0
    0|0
  • Bana güvenmiyorsa yol yakışır. Sİnir oluyorm öyle gerizekalılara.

0|0
    0|0
  • aynı bu şekildeydi bitirdim paranoyak bir adamla yaşanmıyor haa seviyorum o ayrı özlüyorumda ama olmuycak duaya amin denmez

0|0
    0|0
  • bıtırmezdım aksıne suçladıgı seylerı yapardım oda ogrenırdı bende suçsuzken suçlayacagına sımdı suçla derdım paralarım ben oyle adamı paranoyaklar çekılmezolur

0|0
    0|0
  • Deli mi ne, hiç ugrasamam.

0|0
    0|0
  • Paranoyak olduğunu düşünür ona kafa dağıtması için zaman verirdim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...