Ünal Aysala Takımı Batırıyor Diyenler Dursun Özbeke Neden Sesini Çıkarmıyor?

Drogba gibi efsaneye senelik 4 Milyon Euro verdi diye eleştirenler bugün yonetimin üst düzey olmayan oyunculara çuvalla para vermesine ses çıkarmıyor.
Serdar Azize 4.5 verdiler yetmedi, sözleşmesi bitmesine 1 sene kalan Erene 4 milyon verdiler yetmedi, en sonda Rotasyon oyuncusu olan Tolga Ciğerciye 3 milyon bonservis vede senelik 2 milyon verdiler.
Eren ve Serdar çok iyi oyuncu ama bu paraları hakederlermi? Bence etmezler
Sadece Cavanda transferini iyi bir şekilde bitirdiler

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dursun Özbek Galatasaray'ın başına gelmiş en büyük bela. Yaptığı transferleride geçtim vasıfsız herifin teki. Ünal Aysala laf edenler dursuna bir baksın. Ünal Aysal başkanlık dönemi boyunca şike yükümlüsü şahısın önünde ezici bir üstünlük elde etti. Dursun ne yaptı? Serdar ve Eren Derdiyok transferlerinde komisyonları cebine attı. Hatta Tolga transferinde bile bir iş çevirdiklerini düşünüyorum. Ünal Aysal gibi bir başkanı istifaya davet edenler gerçek Galatasaraylılar değil. Real madrid'in karşısında dört dört diye bağırdıysak bu adam sayesindedir. Dünya devlerini yendiğimizde Ünal başkan demeyi biliyorlardı ufak bir tökezlemede adamın arkasında durmadılar. Dursun takımı öyle bir rezil ettiki 5. olmak için mücadele eden bir takıma döndük.

Gerçek Galatasaray bu değil, dursunu savunanlarda onun gibi vasıfsız tayfadır. Örneğin ultrAslan en ufak şeyde floryayı basmayı bilirler. Dursun özbek yönetiminde bir kez bile gitmediler. Hatta protestoya giden Galatasaraylı kardeşlerimizi bile engellediklerini duydum. Böyle sözde bağımsız oluşumlar varken gitmez bu yönetim.

1|1
    0|0
    • 3ay

Alttaki adamın teki yazmış Aysalin kötü oldugunu Fenerliler bile onaylıyor diye. Yahu Fenerliler tabi adamı sevmez Aysal varken Aziz çıkıp konuşamıyordu bile. Geçen sene Gignac 2 Milyon imza parası istedi diye adamı almadılar, Gignac Fransa Milli takımının forvet oyuncularindan biri ve gol vuruşlarıda iyi olan bir forvet. Ee şimdi sen geçen sene Gignaca 2 milyon vermiyosun bu sene gidip Erene 4 veriyosun. Nasıl bir yonetim anlayışı bu. Geçen sene Gignacı alsalardı transferin son günündede Meloyu satmasalardı 6. Olmazdık.
      Ultraslan Ünal Aysal döneminde takım Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Chelseaya elendi diye ertesi gün hemende bir bildiri yayınlayıp yonetimi istifaya davet ettiler. Sen takım Chelseaya elenince yeri göğü inleteceksin ama takım 6. Olunca ses çıkamayacaksın. Susmaları için ne kadar para aldılar merak ediyorum

• 3ay

Onlar gerçek hırsızı göremeyecek kadar kör taraftarlar. Sen başarılıysa rakip niye sevsin Aysalı nefret ediyorlardı çünkü sebebi belliydi tüm kupalara ambargo koymuştuk. Sneijderi genç yaşına rağmen getirmeyi başardı. Zaten ultraslan Alparslan abi öldükten sonra iyice dağıldı. Parayı veren yönetime susuyorlar ne yazık ki. Son 16'ya kalma başarısını gösteren takımı ne hale getirdiler. Bakalım bu sezon ne olacak. Tek umudum Riekerink adam yine bir şeyler yapmaya çalışıyor. Onuda başarısızlıklarını kapatmak için kovmazlar umarım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Cavanda bitti mi?
    Açıkçası takımdan fazla bir şey beklemiyorum. Sadece ekonomilerini düzeltmelerini bekliyorum ama onu da pek beceremiyorlar...

0|1
    0|0
  • Eren e 4 ve Tolga ya 3ü anlamadım serdar'ın bu piyasası var ama 4.5 u yoklukta harcamak doğru mu?

0|1
    0|0
    • 3ay

Tolga mucadeleci ve çok koşan bir oyuncu özellikle 2. Yarıda maçı rahatlatmak veya rakibi durdurmak adina süper olur ama Hertla Berlinde 500 bine oynayan adam burda 2 milyon verilirmo yahu. Bide 65 milyon maaş bütçesi varken
      Adamlar parayı çuvalla dağıtıyorlar sonra transfer yapıyoruz diye dolaşıyorlar.

• E Dursun Özbek calmiyo en azindan.
    Hani onuda tutmuyorum ama ikisi de ayni seyin laciverti.

Adnan Polat iyiydi

0|1
    0|0
    • 3ay

Dursunun çalmadigini nerden biliyosun? Tolgaya verilen 3 milyon Eurodaki komisyonlardan haberin varmı? Burakin satışındaki kayıp olan 2 milyon Euro nereye gitti biliyomusun?

• 3ay

Yahu 2 tane bilgin yok anca cene caliyosun baska bisey degil
      Sana laf anlatana kadar deveye hendek atlatirim
      Hadi eyvAllah

• 3ay

Ya canim kardesim guzel kardesim sinirini asma bak dalgana

• hainlik yapma bölme takım ve taraftarı, bu takım değil mi bu ülkeye uefa kupasını getiren, sabret biraz kişiler önemli değil kişiler üzerinden takıma zarar vermeyin, aynı takım için atıyor yüreklerimiz yapmayın böyle :X

0|0
    0|1
    • 3ay

Hainlik bu yanlışlara ses cikarmamaktır.

• 3ay

sende bu takım için güzel şeyler istiyorsun biliyorum, biraz sarsılıp toparlanman için kullandım o lafı öyle biri olmadığını bende tahmin ediyorum, GS lisesinden gelen bir kültür var onu hatırlattım sadece diyorum ve susuyorum

• Galatasaraylilara şaşırıyorum gerçekten hala bu adami savunanlar var ozellikle aşağıdaki Gsliye hayran kaldim😀Anlatma bunlar anlamaz.
    Gerçek şuki Gs çok kötü durumda

0|0
    0|0
  • Bu adamın komisyonları cebine attığı bilindiği halde neden belgelendirilip istifaya zorlanmalıyor

0|0
    0|1
  • Eren alman ligi topcusu olsa 20 milyondan aşağı etmez serdar da pahalı olmadı o yaştaki kaliteli stoperi iyi paraya aldılar cavandanın fiyatıda çok iyi ama tolga ciğerciye aşırı para verildi

0|0
    0|0
    • 3ay

Erene 20 milyon veren bulursan Galatasaray ı birakirim hemen
      İnsan biraz az atar

• 3ay

Benim değil senin ihtiyacın var hatta boş olduğumda gel biraz ders vereyim faydalı olur 👍

• 3ay

Tamam tamam laf da sokarmış aferin sana

Yükleniyor...