Maestro Sosa takımda kaldığına göre Fenerbahçeye karşı gol veya asist yapar mı?

Ve sonunda Jose sosa affedildi bugünden itibaren antremanlara çıkmaya başlıyor gelelim sorumuza..

Maestro Sosa takımda kaldığına göre Fenerbahçeye karşı gol veya asist yapar mı ?
Sosa bu sene malum takıma karşı gol veya asist yaparmı. ?

• Evet
    60% (3)73% (8)69% (11)Oy Ver
  • Hayır
    40% (2)27% (3)31% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Jose Sosa krizinde Beşiktaşlılık duruşundan ödün vermeden hareket eden, Beşiktaşimizi ayaklar altina alinmasina izin vermeyen ve krizi çözen Fikret Orman'a ve Ahmet Nur Cebi'ye teşekkür ederiz.
    Burası BEŞIKTAŞ!

Şiir yazmaya devam.. #MaestroSosa

Bazı renkliler çamur atmaya başlamış , takim bulamadı kaldı diye de , koskoca Milanın teklifi var hala bıdı bıdı yapacaklarına Melonun her sene gideceğim deyip takim bulamayınca kalmasına baksınlar
    İsteği ve arzusu devam edecektir. Çünkü yaptığı açıklamalarda ben burada mutluyum , ailemin isteği gitmem yönünde diyordu

0|1
    0|4
    • 3ay

Melo konusunda yarası olan renkli görmüş sanırım mesaj yerine iletilmiş :D

• 3ay

Yaralarını kaşıdık alerji yaptı , gerçekleri kendi isteklerine gore hayal ediyorlar. Mustafa Denizli gelince iki transferle şampiyon oluruz hayali kuranlardan , kefen giyerim gs forması giymem diyen Balici transfer edenlerden ne bekliyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Sosa iyi topçu reyiz. Elinizden kaçırmamanız iyi olmuş. Ama şampiyon biziz bu sene 😀 🏆❤️💛

0|2
    0|1
  • Evet ama çocukluk yaptı hiç pro davranışlar değil

0|1
    0|0
  • Sosa benim için bitmiştir artık olsada olur olmasada olur Quaresma atsin yeter.

0|2
    0|3
  • Maestro 😒😒😂😂

0|1
    0|2
    • 3ay

Buyur o zaman Sosa hakkında senin de görüşlerini dinleyelim ufaklık?

• 3ay

tamam kardeşim böyle beyni yok filan yakışmıyor konuyu bağladık uzatmayalım

• 3ay

Yok zaten engelledim kardesim cahille cahil olunmaz 6 sene burda olsa nolcak saygi denen birsey yok

Yükleniyor...