22 yaşında bir kızın hiç sevgilisi olmamışsa ne düşünürsünüz?

22 yaşında bir kızın hiç sevgilisi olmamışsa ne düşünürsünüz? türbanlıların bile varken

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi birincisi her gördüğün sakallıyı hacı deden sanma :) turbanlılar dıye hepsını aynı kefeye koyma hakkın yok bası acık olanların hepsı namussuz mu oluyo hayır o zaman her turbanlı da namuslu dıyemezsın malesef ancak 22 yasında olması bır sey degıstırmez daha buyuk yaslarda da sevgılısı olmayan tanıdıklarım var sebebı duruma göre degısır kımı daha buyuyememıstır cocuktur ıkıncısı de kendını hazır hıssetmemıs cevreden duydukları ıle erkeklere guvenememıstr bahsettıgn 22 yasındakı ark tanımıyorum cocukda olabılır kendını hazır hıssetmemısde olabılır

0|0
    0|0
    • başıma bela açmaktan korkuyorum ve erkeklerin benden isteyecekleri şylerden de denebilir.. bu riski göze alabilecek kadar çekim duyguğum biri olmadı

• umrumda değil zaten olmasa da olur ama biçok erkeğin nefretini kazandım ilgi göstermemem yüzünden

• bosver senın gelecegıne namusuna zarar gelecegıne erkeklerın nefretını kazan daha ıyı bence

Erkekler Ne Diyor 17

• İlla ki olacaktır.Ama tecrübe kazanıncaya kadar dikkatli olmak lazım.

0|0
    0|0
  • İnanmam hani :)

0|0
    0|0
  • Türbanlı ya da açık farketmez güzelliğe huya bakar erkekler hoşuna gitmiyorsa teklif etmez. Ha sessizse sakinse pek konuşkan değilse aman aman güzel olmadıktan sonra onlada uğraşmaz...

0|0
    0|0
  • bu dizilerin teknolojinin taaa ... derim gençleri böyle sevgilisi olmaya mecburlarmış gibi hissettiriyor sonra bir kızla evleniyorsun kafanda bir ton soru işareti sen böyle kalmayı başar ileride mükafatını alırsın

0|0
    0|0
  • Harika bir kız diye düşünürüm!

0|1
    0|0
  • bence en ıyısını yapıyorsun senın kafan rahatsa ve dık durabılıyorsan sorun yok elbette kı senı hakeden bır erkek cıkacaktır karsına.

0|0
    0|0
  • Önce tipine, huyuna suyuna bakarım. Anormallik yoksa tapılacak kızsın derim.

Ama sen türbanlıları küçümsediğine göre normal değilsin.

0|0
    0|0
  • Mal mal konuşmalarından daha çok evde kalırsın.

0|0
    0|0
  • kısmet guzelım kısmet 40 yasına gelmış halen erek gormemıs bayanlar var

0|0
    0|0
  • İstemişte olmamışsa çirkin veya uyuzdur heral derim ama istememişse normaldir.

0|0
    0|0
  • Hani, nerde ?!

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çekindiği bir yanın olmalı.

0|0
    0|0
  • kadının anlamı , atlantis , melek gibi anlamlar uyandırıyor bende

0|0
    0|0
  • kesin çirkin

0|0
    0|0
  • cevaplara yaptığın ukala yorumlara baktım da 22 sene daha yalnız kalırsın sen ayrıca o türbanlılara kurban ol sen.

0|1
    2|0
    • türbanlıların allah belasını versin

• uzak dur bre melun kış kış şeytan kış kış:D

• şeytan sensin

• türbanlılar bile derken onların sewgililisi olmamasımı lazım haa 22 yaşında bir tane bile sewgilin olmamışsa yaa sen çok seçicisindir ya da çirkinsindir kii türbanlıları aşalıyorsan hiç olmasın

0|0
    0|0
    • aşağlamak değil sonuçta türbanı erkekler bakmasın diye takıyorlar sonrasnda sevgilileriyle oynaşmaları samimi gelmiyor bana

• evet aynen o.

• doğrudur ama buda demek olmuyorki onlar sewgili yapamaz

• arkadaş ayagına veriyordur :P :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 22 yasindasiniz ve sevgilinizin olmamis olmasi ne kötu nede iyi dusunulmesi icin bir sebeptir bana göre.Sevgiliniz olsa idi bu sizin ile ilgili kötu dusunulmeli diye dusundurmezdi kimseyi.Cunku bir yetiskin olarak arkadaslik etmeniz normaldir.Önemli olani adap ve ahlakin disina cikmamaktir kanimca.Sevgilinizin olmamasi da normaldir tipki olabilecegi gibi.Belki henuz arkadaslik edebileceginiz kisilikte birine rast gelmemissinizdir.Bu konuda bence kuruntu yapmayin eger ki yapiyorsaniz.Olur illaki.

Dilerim guzel bir beraberlik yasarsiniz.

0|0
    0|0
    • Ayrica askin,birlikteligin turbanli olup olmamakla.Guzel ya da cirkin olmakla bir ilgisi oldugunu zerre dusunmuyorum. :)

• türbanlılarn olmamalı bence edebiyle otursunlar hakknı ver ya da takma

• Gunumuzde görucu usulu evlenecek degiller inanclarinin geregini yerine getiriyorlar diye.Evlenmeden önce biri ile bir hayati paylasacaklarsa onlarinda flört dönemleri olacaktir.Dikkat ederseniz adabi ve ahlaki asmadan dedim. :)

• 21 yaşındayım benim de hiç sevgilim olmadı. Bence gayet normal bir durum. Sadece hayatında biri olsun diye sevgili istememiş, ciddi düşünebileceğin birini bekliyor olabilirsin.

0|0
    0|0
  • türbanların bile var derken bu ne biçim cümle ya

istemiyordur olmuyordur ya da çirkindir bakımsızdır

0|1
    1|0
  • Ne var bunda.Artık bu devirde ki kızlar yüzünden normalller anormal görülüyor.Ne güzel o kızı tebrik ederim...

0|0
    0|0
  • türbanlıların bile derken.. bu nasıl bir küçümseme ya da kendini beğenmişliktir

0|1
    1|0
  • çıkmak için evet diyenlerden değildir ama hiç olmaması anormal

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey. Çünkü olması kadar, olmaması da dogal. Normal yani.

1|0
    0|0
  • Anormal evet.

0|1
    0|0
  • saygı duyarım,eşini bekliyosan da çok hoş..

0|0
    0|0
  • çirkindir derimmm

0|0
    0|0
  • Ne var ki bunda?

0|0
    0|0
  • kafan rahat iste ,ne istiyosunki baska .devam et derim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...