Askerden dönünce boşluğa düştünüz mü?

iş bulamam sorunu ile karşı karşıya kaldım.sanki uzaydan geldim gibi değişik bişey bu.bildiklerimi unuttum afalladım.siz ne iş yapdınız yada uyum sağladınızmı.?askerde olan veya dönen arkadaşlar varsa bir rahatlatın beni.sevgilim bile uzaylıymışım gibi bakıyor.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet haklısın, terhisi yaklaşan askerler dalar dalar giderler, hem giderim hem ağlarım moduna girerler. çünkü askerde kaygıları yoktur. yaşları küçüktür ama adam yerine konulurlar, kendilerine bir silah, bir görev ve sorumluluk verilir. düzenli bir hayatları vardır. yerler içerler geçinir giderler. gelecek kaygıları yoktur. ama sivil hayat yaklaşınca ne iş yapacam, geçimimi nasıl sağlıycam, nasıl evlenecem vs. vs. düşünceler alır gider. gerçi şahsen benim başıma gelmedi askere geç gittim ama orada 18-19 undaki terhisi yaklaşmış askerlerde bu duruma çokça şahit oldum doğrusu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ister istemez bi pisikolojik bozukluk olur

0|0
    0|0
  • Abim döndüğünde konuştuğumuz zamanlarda cevap vermiyordu. Adını söylediğimizde bakmıyordu. Psikolojisini bozmuşlar adamın :D

0|0
    0|0
  • gidip gelince cevap vericem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Askerliğini ne olarak yaptın? Uzun dönem, kısa dönem, yedek subay?

Ben de askerden sonra bir dönem boşluğa düşer gibi oldum iş güç başlayana kadar ama çok kısa südü. Arkadaşlarımla bol bol dışarı çıktım, gezdim. Özgürlüğün tadını çıkardım. 1 ay geçmeden sevgilim oldu. Zaten sonrasında onla birlikte keyifli zaman geçirdim.

0|0
    0|0
  • İlk 1 ay bir şey hissetmiyorsun ama sonra iş aramaya başlıyor ve bulamadıkça kaygılanmaya başlıyorsun .

0|0
    0|0
  • Kokun bi geçsin hele sonra düşün bunları :D Mütemadiyen hamama git :D

Şaka bir yana mal gibisin şu anda biliyorum, aynılarını yaşadım :D

Az sabret boş işlerle oyalan. Eski hayatına bir tekrar uyum sağla, takma bunları şimdi kafana.

0|0
    0|0
  • 3 ay kendime gelemedim...

şırnak dağlarından şehre inince afallamamak mümkünmü..:)

0|0
    0|0
  • Ben 1 sene kendime gelemedim normal bişe hocam zamanla atarsın.

0|0
    0|0
  • 6 yıl yurtdısında yasadım hıc ulkeye donmedım dondugumde sudan cıkmıs balık gıbıydım

0|0
    0|0
  • gidim gelim düşeceğim inşallah :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...