José Sosa'nın affedlmesine nasıl bakıyorsunuz?

Sizce geçen seneki istek ve arzusu olur mu? Performans olarak beklentileriniz nelerdir?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• affedilmez mi ama onun yardimi cok dokundu bu sezon birazcik daha artabilir performans daha iyi degerlendirebilir yani bu sezonu

0|1
    0|0
    • gecen sezon yardimi dokundu demek istemistim

• Evet önemli katkılar verdi takıma. Kalmasından dolayı çok mutluyuz.

• evet iyiki gitmedi gomezin yerine de iyi transferler yaptik bence sezon yine güzel gecebilir

En İyi Erkek Görüşü

• Jose Sosa krizinde Beşiktaşlılık duruşundan ödün vermeden hareket eden, Beşiktaşimizi ayaklar altina alinmasina izin vermeyen ve krizi çözen Fikret Orman'a ve Ahmet Nur Cebi'ye teşekkür ederiz.
    Burası BEŞIKTAŞ!

Şiir yazmaya devam.. #MaestroSosa

İsteği ve arzusu devam edecektir. Çünkü yaptığı açıklamalarda ben burada mutluyum , ailemin isteği gitmem yönünde diyordu

0|4
    0|1
    • Gerçekten çok özel bir oyuncu Sosa. Yönetim gerçekten çok doğru hareket etti. Oyuncuyu kaybetmeden ve değerini düşürmeden olayı tatlıya bağladılar. Örnek bir tavır sergilediler.

• Renklileri korku sardı çamur atmaya başladılar , geçen sezonun en etkili 10 numarası , asist kralı ürküttü tabi. Takim bulamayınca kaldı diyenler futbolu yumurcak tvden takip ediyorlar herhalde. Milanin teklifini sağır sultan duydu. Herkesi , her sene ayrılacağım deyip o kadar para veren takim bulamadığından kalan melo gibi sanıyorlar.
      Özür dileyen Beşiktaş değil Sosadir bu boyle biline

• Onlarıda anlayabiliyorum o kadar kusursuz gidiyor ki Beşiktaş tutunackaları bir dal yok 😂 iki takımda da ne teknik direktör var nede başkan. Kombineler herşeyi özetliyor zaten. Bu senede Beşiktaşı takip edecekler mecburen futboldan anlayan ve zevk alan insanlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Dürüst olmak gerekirse gitti diye sevinmiştik tebrikler

0|1
    1|0
    • Bayanların bu yönlerini çok takdir ediyorum. Bunu itiraf etmekten çekinen okadar çok insan varki. Kutluyorum sizi.

• Tesekkur ederim onlar erkek diye kendilerini kandırıyor

Erkekler Ne Diyor 8

• Yönetim sosa konusunda duruşu ile gerçekten önemli bir işe imza attı sosa da hatasını anladı şimdi diğerleri düşünsün..

http://i.hizliresim.com/8804vW.jpg

0|4
    0|2
  • güzel bakıyorum

0|1
    0|0
  • Beşiktaş lıların her seferinde üstünde durdukları Beşiktaşlılık duruşu sanki yerini başka birşeye bırakıyor.
    Sosa nın gitmek istemesine rağmen affedilmesi, Mayıs ayından beri çeşitli bahaneler üreten ve son darbe olaylarını bahane ederek takımdan ayrılan Gomezin hala peşinde koşulması bu duruşu yerler altina aldi.
    Halbuki Şampiyon olmuş ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak takımda herkes kalmak ister, demekki oyuncular kulübün vizyonunu pek iyi görmüyor.

0|1
    0|3
    • Bende Beşiktaş'ın rakibi olsam bu futbolcuların geri dönmesini istemezdim haklısın. Birincisi özür dileyen ve kalan Sosa ikincisi Gomez dönmek istiyor Beşiktaş peşinden koşuyor. Fikret Ormanı hiç dinlemedin sanırım

• He canim he gorucez 13ünde

• Çok eksik kaldı antrenmanlara çıkmadı

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak sevindim çünkü oyuna renk katan biriydi. Daha iyi olacağına inanıyorum

0|1
    0|0
  • Tolgay ve Oğuzhan'a iyi yedek olur

0|0
    0|0
  • beşiktaş duruşu :)))))) GOMEZ > besiktas

0|1
    0|3
    • Bu senede şampiyonuz 😂 bu çırpınışlar nafile

• saniyede iki eksi nasıl atıyorsun :))) bu f16 kafa atan millet gibisin :)))

• Beşiktaş yönetimi krizi iyi yönetti

0|2
    0|1
Yükleniyor...