Sizce ne yapmalıyım ?

arkadaşlar merhabalar size bir konuda danışmak istiyorum, Ben eski erkek arkadaşıma yalan söyledim ve o benım ıcın yalanın affı olmaz diye en başında söylemişti, ne kadar ısrar etsemde kabul etmedi barışmayı, ancak 2 gündür benimle gayet sakin konuşuyor önceden aradığımda konuşmak istemiyorum görüşmek istemiyorum deyip telefonu suratıma kapatırdı ama nasıl olduysaşu ansakın ve yarın görusmeyı kabul ettı, sizce bu ne anlama geliyor.. ve yarın nasıl davranmalıyım ki barışalım ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler, ayrılık sonrası gayet ınatçıdır, kendilerinin değerinin bilinmesi ve kızı süründürmek maksadıyla bu yapılır. Sen sürekli ısrar edersende bıkar en sonunda itiraz etmeyi, kabullenir. Seninkide o durum sıka sıka en sonunda kabullendırtmışsın kendını. Yarın gıttıgınde hatanı anlamış gıbı davran, bidaha olmayacağına dair garantı ver barışırsınız.Eve gel ben hastayım galıba de yatıyorm de. Merak edene kadar cevap verme. Kısa kısa cevaplar ver yatıyorum

yemek yedım.gıbısınden. gene maymuna döner merak etme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi öncelikle yalanına bağlı.Eğer onu kaybetmekten korktuğun için yalan söylediysen bunu ona söyle .Seninle sakin konuşmasının sebebi seni gerçekten seviyor da olabilir ya da asıl bombayı yarın patlatacak olması da olabilir.Sakin ve soğukkanlı ol.Dürüst ve içten olmaya özen göster..:)

0|1
    0|0
  • yalan çok kötüdür bence bitirmiş çocuk seni çok akıllı ve olgun davranıyor şu andada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle yaptığının kötü bir şey olduğunu çok pişman olduğunu belirtecek cümleler kur

0|1
    0|0
    • msela ne desem ya.s dilim tutuluyor

Yükleniyor...