4 kilo dambılla çalışılınır mı? 185 boy 80 kilo ideal mi?

2 haftadır çalışıyorum çok etkisi var ve vücudum toparlanmaya başladı

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• İyi ideal yag oranin ne onu bir ogren kas yigman lazim vucuda 4 baslangic icin iyidir bakma sen onlara onlar kaldir indir yaptiklari icin 10 defa az geliyor degisik sirt omuz kol göğüs calistirma egzersizlari var onlari yap daha erken dambil degistirmek icin hareketleri dogru yaparsan 10 da dambil 7 kilo olur zaten merak etme 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen teşekkür ederim cidden en doğru açıklamayı sen yaptın kardeşim haklısın

• 3ay

Valla asitli içecekler ekmek tuz şeker yok hep vitamin aşıcaksın spor yapıcaksın bu kadar yani

• 3ay

Ama sarkmada yok şu anda dediğin gibi toplanır inşallah kötü gözükmüyor sonuçta ama olsun :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 4 kiloyu ben yapiyorum

0|1
    0|0
  • Evet ıdeal

0|1
    0|0
  • Haftanın 5 günü salonda 5 kg kalmıyorum yapma lütfen 👎🏻 daha iyisini yapabilirsin

0|1
    0|0
  • 4 kilo mu ben 6 kilo :DD

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen 6 kilo yapıyosan valla helal yani ama bunların hareketleride var sadece kaldırmakla olmuyo yani

• Bilemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• reis kol bacak göğüs falan hiç birşeye yetmez , sadece fazla yapmaktan kaslarını yorarsın. o da sana işe yarıyormuş gibi gelir , ama sadece setleri fazla yaptığın için definasyon sağlar yani yağ yakımı , sadece biraz vücudunu gerginleştirir. hiç yapmamaktan iyidir bakma sen onlara.

0|1
    0|0
    • 3ay

Saolasınnn kardeşim doğru diyosun

• Dört kilomu şaka mı yapıyorsun senin en az 10 kilo ile çalışman lazım.
    İki kilo ile bayanlar çalışıyor kollarını sıklaştırmak için.
    80 kilo iken 4 kiloluk dambıl etki ediyor mu gerçekten..

0|0
    0|0
    • 3ay

Şöyle birşey var kardeşim setleri ve sayıları fazlalaştırıp ve hareketleri zorlaştırınca cidden fark ediyor yani şu anda 1 ay sonra 10 kiloya geçebilirim doğru diyosun bir yönden

• 3ay

Yani kesinlikle

• bendede 5 kilo var kanka once sinav cekiyorum ben sonra dumbell yapiyorum tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • kardeşim 4 kilo dambılla sadece belli bir düzey toparlarsın sonrası kalır

0|1
    0|0
    • 3ay

Biliyorum 1 ay sonra arttırırız

• Çalışılır ama zaman arttır

0|1
    0|0
  • Biyere kadar çalişirsin max 3 hafta sonra agirlik arttirman gerekiyor

0|1
    0|0
  • Ağırlığı arttır bence fiziğin iyi daha iyisini yapabilirsin.

0|1
    0|0
  • 10 kilo ile yapmalısın 5-6 kilo bile çok hafif

0|0
    0|0
  • 4 kilo ney lan :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama zor be kardeş öyle deme ben o 4 kiloyla şişirdim yani şu anda şişmeye başladı..
      Kol göğüs ve omuz

• 4 kilo ne olum kalıplı adamsın :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama kardeşim şöyle birşey var triceps ve biceps yaparken çok zorlanıyorum 4 kilo ile..

• 3ay

Birde şöyle bişi var geçen yıldan göğüs kası karın kası temelim var 3-5 ay gitmiştim fitnessa spor salonuna

• 3ay

iyi işte altyapında varmış

• benim evde 2 kilo var :D ama ben setleri arttırdım

0|1
    0|0
Yükleniyor...