Kilo aldim😭😭😭 bir bakin nolur?

Arkadaslar kosuyorum, bisiklet sürüyorum baya spor yaptim bu ara ama gör bak kilo almisim😭😭😭 yeme icmem normal herzaman ki gibi. Neyi yanlis yaptim ben simdi?

Güncellemeler:
3ay Bu arada kilo 46 boy 1.52 🙈

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kan grubuna göre metabolizmanı hızlandıracak sıvılar alman gerekli. Tavsiye edilen limon, maydanoz, ekşi elma, sirke duduklude kaynat sabah aç karnına 2 bardak iç öyle spor yaparsan kilokaybın artar ama abartma kaliteli yağları eksik etme yemeklerde...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Spor tartıda pek değişiklik göstermez. Önemli olan görünüş olarak incelmen. Belinin kalınlığı d arttı mı mesela buna bak

0|0
    0|0
  • Mutlaka fazladan yemek yediğin olmuştur. Aksi taktirde dediğin gibi olsa sen kilo vermek için alınan önlemlere karşın kilo alıyor, kilo almak için de alınan önlemlere karşın kilo veriyor olman lazım.

0|0
    0|0
  • boyun ve kilon ideal.. sorun nedir?

0|0
    0|0
  • Su ile kilo almıssındır su kolay kaybolur merak etme ter ile atarsın tuzu azalt tuz suyu vücutta tutar

0|0
    0|0
  • iyi işte tontiş :)

0|0
    0|0
  • kilo almışım derken rahatsız eden bir görüntü var mı? Belki kaslandığın için kilo almışsındır

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum etrafimdakiler iyisin neyin var senin diyorlar ama ben kendimi biraz fazla buluyorum. Balil etli felan olmal istemiorum

• ağırlık çalışmadıysan demekki yaktıgından çok yemişsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama normal besleniyorim günde 2 kere anca yiyorum

• 3ay

Hahaha süperr

• 3ay

4 5 öğün ye az ye

• Tartıya aldanma kastır o ağır gösterir incelsen bile. Giydiklerine göre değerlendir.

0|0
    0|0
  • Fazla kalori almışsın yemeklerin ölçüsünü filan mı kaçırdın

0|0
    0|0
  • Koş spor yap kaslar gelişsin kilo al ama yaģ olarak değil kas olarak. Bundan normal ne var ki 😂?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyordum kasdan dolayi aldigmi. Zaten aldigim 600 gram ama o bile cok benim icin. Sporu abartdim da bu ara

• 3ay

dogrudur. Su fazla icmiyörum sanirim oda önemli bu konuda

• 3ay

Suyu eksiltme sakın.. kabizlik yasarsin baska rahatsizlijlara yol açar. Su hayattur

• Yemekleri fazla kaçırıyorsun demek ki.

0|0
    0|0
  • uyumadan önce yoğurt ya da meyve ye hamurlu şeyler yeme

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kilo alıyorsun ama kas olarak

1|0
    0|0
  • yediğin saatlere iyi bak akşam 6 dan sonra yemek yemezsen acayip fark ediyo

1|0
    0|0
  • Yemede dikkat etmessen alısın tabi

0|0
    0|0
  • Çok efor sarfetmişsin belki ondan dolayı iştahın açılmıştır. Bende taekwondo yapıyordum kilo almıştım. Yeme içmen artmıştır bence sen farkında değilsin

0|0
    0|0
  • Şişkinlik olabilir

0|0
    0|0
  • Yemekten hemen sonra yapmıs olabilirmisin

0|0
    0|0
  • Daha az ye

0|0
    0|0
  • Biraz düzenli ye

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...