Ilk aşkınıza nasıl tanıştınız hala görüşüyor musunuz?

ilk aşkınıza nasıl tanıştınız hala görüşüyormusunuz ?

ilk aşkınızın yerine alan oldu mu? :)

Güncellemeler:
unutmuş gibi yaparsın ama unutamazsın işte onun adı ilk aşk :) herkezin varmış ilkki :) peki sonlara günah değil mi :))

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• 35 sene sonra façebook'ta karşılaştık ve görüşmeye başladık. İlginç bir duygu.

0|0
    0|0
    • şu Facebook ta olmazsa

• inandım niye inanmim ki? Yazarlar kendilerini zaten belli ediyorlar ama eksi olan yanınız var aşırı derecede o öyküyü dışa yönük yansıtıyorsunuz. Peki yazmak istediğin için mi yazıyorsun yoksa okuyanlar için mi? Ben okuduklarıma inanmıyorum çünki okuduğumda öykü , masal olduğunun bilincindeyim .. siz?

• Eyvallah sağolasın.. :) Kaynağından çıkan bir ırmağı düşün. Akmak için mi yol alır yoksa bir yere (denize) ulaşmak için mi? Ayrıca bu yolculuk yalnızca ırmağın serüveni değildir. Yaşamı etkiler, yaşamdan etkilenir. Doğal bir süreçtir. Hayatın içinde kandırmaca olmaz. Varlık bilincine inanman yeter. Öyküler hayal ürünü de olsa bizi anlatır. Geniş açıdan düşün.

Erkekler Ne Diyor 13

• Yolda görsem tanımam görüşmüyoruz yerini alıp onu 100'e katlayan oldu.

0|0
    0|0
  • Lisede tanıştık çok aşık oldum ilk aşkımdı çok sevdik birbirimiz. 3 yıl boyunca birlikteydik. Artık görüşmüyoruz tercihinden dolayı. İlk aşkımın yerini alan olmadı acısını yaşıyorum unutamadım. Unutmuş gibi yapıyoruz ama kendimizi kandırıyoruz sadece alışıyoruz yokluğuna...

0|0
    0|0
  • Ilk askimla amerikada tanistim.

Hayatimi burnumdan getirdi 3 senenin sonunda :)

Ins guzel bir turk bulurum :)

0|0
    0|0
  • ilk aşkın yeri hiç bir zaman alınamaz. size aşkı öğreten ve aşkın varlığını hatırlatan odur. görüşmüyoruz , bir tatil yerinde tanışmıştık

0|0
    0|0
    • o ilk dakikaları duyguları anlatırmısın?

• büyük geçmiş olsun

• teşekkürler

• hayatım boyunca tek bir kıza aşık oldum oda bana aşıktı ama kardeşimden çok sevdiğim kuzenim o kızı küçüklüğünden beri seviyordu o yüzden kıza bir türlü açılamadım..

0|0
    0|0
  • gitar kursunda tanışmıştk aşıkmıydım onuda bilmiorm. arasıra çarşıda görüyürom ama birbirimizi tanıyomş gibi görmezden gelip yolumuza dewam ediyoruz

0|0
    0|0
  • Turk kizlarina kurban oliyim :)

Bidaha yabanciya bakarsam ne oluyum

0|0
    0|0
  • İlkine de aşkına da... İstemez ikisi de benden uzak olsunlar.

0|0
    0|0
    • schizo herşey yolundamı :)) ilk aşkın sana cok çektirmiş gibi :d

• :)) geçer geçer biraz daha sabır

• Ne geçer anlamadım? Sabırlıyım ben zaten ama bu konuda hiç bir şey olmasa da olur.

• ilki tam bir fiyaskoydu tabi :D

0|0
    0|0
  • ilk aşkımla tanışamadım pek havalıydı malesef:D

0|0
    0|0
  • Hala gorusuyorum ama nadir.

0|0
    0|0
  • yok devenin götü:D

0|0
    0|0
  • Bi şekilde tanıştık halen görüşmüyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yok ya anaokulunda vardı kaybettim 13 yıldır görmedim

0|0
    0|0
    • görsen tanırmısın aradan yıllar geçmiş araya aşklar vsler karışmış

• Yok görüşmüyorum görüşmekte istemem elimden bir kaza falan çıkar gebertirim neme lazım :)

0|0
    0|0
  • aynı mahallede oturuyordur hayır görüşmüoruz

0|0
    0|0
    • komşuluk var mı arada ?

• vardı.. ama ben artık o şehirde değilim.. ailemin yanına gittikçe ailesini görüyorum kendiside başka şehirde

• Görüşmüyoruz.

0|0
    0|0
  • Hayır başka ülkede kaldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...