Fenerbahçeli yöneticinin Galatasaray'ın transferleri olan Drogba ve Sneijder'e çilek böcek demesine ne demeli?

fenerbahçeli yöneticinin galatasarayın transferleri olan drogba ve sneijdere çilek böcek demesine ne demeli ? bence tek kelimeyle basitlik

Güncellemeler:
evet ne düşünüyorsunuz... arkadaşım ne düşünmedinizi sormadım

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün itibariyle fenerbahçe yönetimi ırkçılığın arkasındayız diyerek 3 temmuz sürecinden sonra ikinci büyük kara lekeyi Türk Futbolumuzun üzerine sürmüştür böyle bir Yönetimin bundan sonra dedikleri kaale alınmaz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hoş değil

0|0
    0|0
  • Adam stadyuma muz getirmiş, ırkçılık için değildi diyorlar..Böyle bir yönetimin lafları ciddiye alınmaya değmez.

2|4
    0|3
  • Bıktım su fener galatasaray cekişmesin.Reyhanlıda canlarımız gitmiş siz hala o sunu dedi o bunu dedi.Olmaz böyle

0|1
    0|0
  • kıskançlıktan başka birşey değil...kaç tane türk takımı dünyaca ünlü olmasına rağmen bir oyuncuyu 28 yaşında getirebildi..

0|0
    0|0
  • Fenevbahçe Vav oldukça Aziz Yıldıvımda Vav olacaktır .. Doğvumu samet ? Fenevbahçe Ne kadav Şevefsiz Olduğunu Gözlev Önüne Hep Sevdi Sevmeyede Devam Edecektiv :) :) :) !

0|1
    0|1
  • Antipatik bir davranış sadece. Ama realist.

0|0
    0|0
  • Boş bir olay boş boş laflar bla bla bla.

0|0
    0|0
  • Saygisizlik, cekememe derim.

0|0
    0|0
  • söyleyecek söz bulamıyom bu fenere

0|0
    0|1
  • Hedefi UEFA kupası olan fakat elinde ki MUZla yetinen tek takıma feneVbahçe denir.

0|0
    0|1
  • Yaa gitsinler sevinsinler amsterdamda kupa kaldırdılar

0|0
    0|1
  • futbolla alakası olmayan biri daha. nereden türüyorsunuz anlamıyorum ki. aziz başkana çilek alacakmısınız diye soru soruyor oda çiçekle böcekle işimiz olmaz diyor. drogba ve sneijderi nereden uyduruyorsun

0|0
    0|0
  • Evet yine futbol ve yine sen çok fitne çıkarıyorsun cehennemlik olacaksın :D

0|1
    1|2
  • Harbiden sana acımaya başladım.

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 3

• tamamen iki takıma yakışmayacak hareketlerdi milli takım oyuncularımızdan tutunda taraftarımıza yöneticilere tff ye herkesin hatası kendimizi rezil ettik aferin ve yazıkları olsun

0|0
    0|0
  • napsın çoluk çocuk kurmuşlar bir takım adınıda fb koymuşlar

0|1
    0|0
  • canım masum hepsi muzu yemek için getirmişler mk suclu bızız pes be :)) ınsan utanır

1|0
    0|2
Yükleniyor...