Yerimde olsanız napardınız?

Lise sonda tanıştık. O zamanlar o kadar eğlenceli ve birbirimize düşkündük ki. Neyse aynı üniversiteyi yazdık, kazandık. Şimdi 2. sınıfız. Onun fikirleri ve öncelikleri değişti. Hayatında kaçıncı sıradayım bilmiyorum artık. Olsam da olur olmasam da gibi. İster istemez soğuttu kendinden alıştım onsuzluğa, alıştırdı daha doğrusu. Onu ne seviyorum ne nefret ediyorum sadece koca bir uçurum hissettiğim. Ben hayatımın erkeği dediğim adamla evlenirim başka da kimseyle işim olmaz diyordum ki gerçekten zamanında çok sevmiştim. Beni umursadığı, ailesi gibi gördüğü zamanlar. Bırakmak da istemiyor. Böyle de çok kötü hissediyorum hep eski günler geliyor aklıma. Bari hiç olmasın da umutlanmıyayım diyorum. Yerimde olsanız napardınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın hayatına devam ediyor bişeyler eskisi gibi değil belli eski düşüncelerinden eser yok. Başka sorunları vardır belki onunla konuşmayı bir dene

0|0
    0|0
    • üniversiteye girince tarikat işlerine vs bulaştı. dini yaşamaya çalışan biri ama beynini sattı bildiğin. bana da çok katı kurallar getirmeye çalışıyor benim yapım kaldıramaz bu kadarını. o sevdiğim adamdan eser kalmadı 1 sene içinde

• Çok doğru söyledin huzurahasret bir kez girdimi çıkışı yok oradan

• Keske kurtarabilseydim. Cekip alabilseydim onu oradan. Yazik etti bize

Erkekler Ne Diyor 6

• O ne istediğini bilmiyorsa salla gitsin. Kendine seni gerçekten sevecek birini bul. Ömür geçip gidiyor. Üniversite de göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor. Arkadaş senin kıymetini bilseymiş yani..

0|0
    0|0
  • bak sizin aranızda sevgi bitmiş artıkk..sadece alışkanlık kalmış geriye..bence onu unut sonra daha canlı bir ilişki kur olmazmı?

0|0
    0|0
  • bence daha fazla zarar görme

0|0
    0|0
  • önüne çıkan ilk erkekle mi evleneceksin insanları tanı doğru karar ver

0|0
    0|0
    • açıkçası evlenmek fikri çok uzak geliyor şuan

• daha fazla zarar görmenin anlamı yok yol yakınken vazgeç bu sevdadan

0|0
    0|0
  • yerinde olsan baliye başlardım:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Insanlarin öncelikleri degisebilir hayatta.Bu normaldir.Ama tuhaf olani asktir.Yani eger kisi gercekten asik ise,sevmisse.Sevgili zaman ile geri planda kalacak olan olmamalidir.Sevgili zaman ile en öne cikabilir ama gerileyemez.Isin icinde ask varsa hala.

Neticede hic bir sosyal durum,hic bir maddi somut bir sey,bir insan ve duygularindan daha önemli degildir.Sizin cok zor bir durum olmali,ben dusunurken bile zorlandim.Eger bu durum cok uzun zamandir böyle degilse,biraz daha zaman verin,onunda kafasi karismis olabilir.Insanlik hali,belki duzelir.Her iliski zamanla duraganlasir.Ilk bastaki heyecan kalmayabilir.Bu cok arka planlara atilacagi anlamina gelmez.Bence iliskinize biraz zaman verin.O zaman ne yapmaniz gerektigi konusunda emin olacaksinizdir.Sizi yönlendirecek seyler cikacaktir.

0|0
    0|0
    • 1 senedir boyle. Gun gectikce daha da kotu oluyor. Onun icin bir onemi kalmadi. Askmis sevgiymis cok bos seyler olarak goruyor. Zoruma gidiyor 3 sene olmus evlenmeyi bile dusunmusum. Bu saatten sonra evlenemem oyle birisiyle. Yazik etti

Yükleniyor...