Şu ana kadar başınıza aldığınız en kuvvetli darbe neydi?

Şu ana kadar başınıza aldığınız en kuvvetli darbe neydi?

Sonucunda noldu? Sorum biraz tuhaf olabilir. :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha :D gecen yaz beşiktaş metrobüsünde kafa darbesi aldm ama yeminle hissetmemiştim.

cooookk az kafam acıdı. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kışın göz gözü görmüo nasıl becerdiysem bir evin balkonuna carptım duvara boy uzun sanki sok yemis gibi sırt üstü düstüm :()

0|0
    0|0
  • en son paintbaldayken başımdan vurulmuştum taştan beter bişey :((

0|0
    0|0
  • kamyonun altına girdim 32 dikiş boyun çatlak...

0|0
    0|0
  • o-rspu çocukları kafama ayva atıp kaçmıştı Allahtan bişey olmadı.çokda sert gelmişti başımın üstünde yemin ederm kuşlar kelebkler cıvıldadı o an ç.filmlerdeki gibi. o sersemlkle kim oldklarını falan göremedm

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun...

• eywllh.hala kim oldklarını merak edip sinirlenirm lisedeydim 7-8 yıl kadar önce olmştm şuan elime geçseler o ayvayı makatlarına sokardım. çok fena piskopta bğlattn sende beni yahu :D

• 2 kattan düşdüm :D

0|0
    0|0
  • yumruk yedim kavgada

0|0
    0|0
  • Havuzdan çıkarken koşayım derken ayagım kaydı kafa üstü düştüm 2-3 cm şişlik oldu sonra indi

0|0
    0|0
  • Bisikletle giderken kamyonun damperine kafamı çarptım

0|0
    0|0
  • sorun biraz değil çok tuhaf:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uykudan uyandım yerde telefonum vardi. ona uzaniyim derken bammm kafayi duvarin sivri köşesine:)) sonrasi karanlik .. kuuus sesleriii ovalaraa yayiliiir insan bunaa hayraan oluuur bayiliiir .. ayben boyle bir moda girdim:))

0|0
    0|0
  • salak kardesimle kavga etmistik kafamda flüt kırdı :D

0|0
    0|0
  • yurtta ranzanın üst katında büyük bir heyecanla ayağa kalkmıştım kafam tavanla bütünleşmişti..

ufff o acıyı hiçç unutmuyorum :)

bak aklıma geldi yine :)):

0|0
    0|0
  • Futbol topu suratıma çok çarpardı küçükken. En son 6 ay önce yanlışlıkla burnuma kafa atıldı küçük bir kız tarafından.

0|0
    0|0
Yükleniyor...