Galatasaray - Fenerbahçe Derbisinde yaşananlar hakkında görüşleriniz neler?

Galatasaray - Fenerbahçe Derbisinde yaşananlar hakkında görüşleriniz? Bildiğiniz üzere Sabri ve Volkan Arasında Çekişme oldu Daha sonra maçın 5 dakikası kavga,gürültü ile geçti ve Görüntülere Yansıdı,Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda +1 Puan vereceğim cevaplayan herkese

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• olaysız derbi hatırlamıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bizler ne agzımızla rakı içmesini biliriz,ne de agız tadıyla maç seyretmesini,çirkfliğin bini bin para kötü bir davranışlar ordusu başka bir şey değil,kötü örnekler,

1|0
    0|0
  • Volkanın hiçbirşey yokken sabrinin annesine küfür etmesi bide o günün anneler gününe gelmesi sabriyi hayli kızdırdı hem sabriyi hem DROGBAYI sabri birşey yapamasada drogba volkanı çok fena yapıcaktı ve halaaa yapıcak bunu bilin bu sadece benim yorumum katılmayabilirsiniz ama doğrular benim anneme o gün küfür edicek insan ya hastanelik olur ya da komalık !

1|1
    0|1
    • Biraz gerçekçi ol Drogba nasıl fena yapacaktı. Şaka mısınız arkadaş.

• :) Sana girip çıkan ne kardeş ? ben Bu soruyu sorana cevap verdim benimle sorunun varsa halledelim ama drogbanın açıklamalarını dinle ve bidaha maça bak volkan nasıl geri vites yapıyor herkes gördü ;)

• Ülkemde bir hiç uğruna adam öldürebilecek insan sürüleri olduğunu bir kere daha anladım. Sınırdan içeri pkklılar girer davulla zurnayla kimse ayaklanıp noluyo lan demez. 3 tane sürekli başarası olamayan takım için milyonlar sokaklara dökülür, tutuklanan başkanları için eylem yapar, avrupada ya da amerikada eşi benzeri olmayan havaalanı karşılamaları yapılır. Aferin devam. Ateş düştüğü yeri yakıyor.

1|0
    0|0
  • futboldan çok olayların konuşulduğu iğrenç bir derbiydi.yazık

1|0
    0|0
  • Volkan´nın tartışmadığı bir Muslera kaldı herhalde ayrıca Emre´de çok formdaydı en iyi yatığı çirkefliği Derbidede yaptı

0|1
    1|0
  • ben ölesiye bir fenerbahçeliyim... ama muz olayı canımı sıktı inan gerisi önemli değil...

1|0
    0|0
  • bu olayda Türk futbolu, fenerbahçe, galatasaray, volkan ve sabri kaybederken tek kazanan onur kıvrak oldu eğer doğruysa

1|0
    0|0
  • Rezillik. Sözde adı dünya derbisi. Futbol adına sıfır rezillik adına dolu bir maçtı. Sözde dünya derbisi. Hee bu kararı rezilliğe göre alıyorlarsa başı çeker iki takımın maçı.

1|0
    0|0
  • Türk futbolu ölmüş..

1|0
    0|0
  • ikisinede hiç yakışmayan görüntülerdi...iki dev çınar diye tabir edilen kulübün kaptanları ikiside ama hiçte kaptan gibi davranmadılar..profesyönellik bu değil...illa kaptan diye onlar değil diğer oyuncularında sakin olup oyununa devam etmeleri gerekirdi..oyuncu dediğin Alex ve Muslera gibi olmalı sadece işini yapan gerçek bir profesyönel gibi..

0|0
    0|0
  • kavga etmeden derbi olmaz

1|0
    0|0
  • sadece artı bir için geldim:D

1|0
    0|0
  • 1907 yi görünce tarafsız değilsin anladım fener çirkef oynadı

1|0
    0|0
    • Tartışmaya açığım haklıdan yanayım koyu sarı lacivertliyim tabi orası ayrı :)

• Hayır galatasaray haklı bence

• gerçekten tebrikler fanatizm gösterip yanlışı tutmadın 5* veriyorum

• sahaya volkan bırakmayın sonra asbri onları kedi sanıp tutuyor

1|0
    0|0
  • yine ayne emre volkan klasiyi

yaptıkları hareketlere gülüyorum inanın

emre sanki yamyam gibi meloyu engellemeye çalışıyor

volkanın sataşmadığı kimse kalmadı

hakemde ayak uydurdu öyle bir maç

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sabri oyuna girdi,ortalık gerildi.volkan hazırda ona karşılık verdi.fb yine şükrü saracoğlunda galip geldi.özet olarak bu.

0|0
    0|1
Yükleniyor...