Sizce Türk takımlarındaki en iyi kulüp başkanı kim?

Objektif olalım :))

• Fikret Orman
    36%(5)50%(22)Oy Ver57%(17)
  • Dursun Özbek
    0%(0)11%(5)Oy Ver17%(5)
  • Aziz Yıldıvım
    64%(9)34%(15)Oy Ver20%(6)
  • Diğer
    0%(0)5%(2)Oy Ver6%(2)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/nEVp65.jpg

Mali olarak işini harika yapıyor. Özellikle Tüpçü den sonra böyle bir başkan çok iyi oldu
    Taraftar haliyle transfer dönemlerinde şov istiyor. taraftardır ister fakat o dönemlerin ardından ne acılar çekildiğini de gördük ak etmeyen adamlara dünyanın paraları ödendi ğer fikret orman şovu seven bir başkan olsaydı, belki şu anda diego, ozan tufan filan bizdeydi ve de elimizde patlamıştı.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

• Aziz Yıldıvım: Allah rızası için beni seçmeyin.

Karizma, iş bitiricilik, ve takımı yüceltme konusunda orda bir tane adam var. Yüksekten uçar.

0|1
    0|0
  • objektif olalım diyosun fikret orman hariç diğer fotoğraflar saçma fotoğraflarını bulmuşsun yani alakasız paylaşım spam ediyorum

0|2
    0|0
  • Galatasaray 15 yildir kotu yonetiliyo
    Keza fenerde oyle
    Besiktas donem donem iyi
    O yuzden diyorumki
    Galatasaray yuregi
    Fener parasi
    Besiktas yonetimi
    Marsta venuste bile sampiyon olur o takim

0|1
    0|1
  • Azizle dursuna bak tipini miktiklerim
    Dursunu bir düşüremedik ya

0|1
    0|1
    • Nickinin ilk 3 harfini hakettiğini herkese ispatlamış oldun 👏👏

• Bende nabza göre şerbet var. Aziz yıldırım miladını doldurdu gitmeli, dursun özbek ezeli rakibimiz galatasarayı yönetecek düzeyde değil ve fikret orman iyi işler yapıyor. Bunu koyu fenerbahçeli halimle objektif olarak söylüyorum. Tiplerini mikmeden de yorum yapabilirsin ve karşı tarafın tepkisini toplamazsın.

• @Jonsnow-wulf karşı taraf ki mımına kodum, ikiside gitmeli diyoruz diye deidk döt lalesi

• Fenerbahçeli olarak Fikret Orman

0|1
    0|1
  • Bizim fiko

0|1
    0|1
  • yıldıvım yazmış d!!

0|1
    0|0
  • Fiko cok iyi ya

0|1
    0|1
  • Fikret Orman, Türk Spor Tarihinin en unutulmaz ismi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

0|1
    0|0
  • Tartismasiz fiko

0|1
    0|1
  • Aziz yıldırımın başka fotoğrafımı yoktuda bunu koydun herşeyinizde bir bookluk var yemin ediyorum.

0|1
    0|0
    • Niye güzel değilmi:)) insanlar fotoya göremi oy veriyor

• Fikrime geçersek fikoyu başarılı falan bulmuyorum mhk başkanı değişir fiko itiraz eder neden itiraz ediyor. ocak ayında gökhanla temas kurmuş bak (ocak) ayında bide. etoyla olan usulsuzlük belli antalya şikayet edecek. en sonda Fenerin alt yapısındaki 16 yaşındaki genç yeteneği beşiktaşın alt yapı hocası ayartmaya çalıştı. çocuk hocalarını durumu anlatıp yazışmaları gösterince beşiktaş direk o hocayı kovdu. yani fiko hala kısaca çarşının deyimiyle bir patates hala :D

• fikret amca çünkü onun ayfonu var kşlkjlk

0|0
    0|0
Yükleniyor...