Bu nasıl bir ruh halidir?

Girdiğim bir ortamda pek dikkat çeken biri olmasam da tatlı olduğumu söylüyorlar. Ne kadar doğrudur bilemem tabi. Bir çocuk var kafamı kurcalayan ben bu tür olaylara yani aşk meşk olaylarına da fazla inanmıyorum ama onun benimle ilgilenmesini beni yalnız bırakmamasını istiyorum sürekli. Belki şehir değiştirdiğim için yalnız kalmak istemiyor da olabilirim. İşin özü çocuğun benden ne hoşlanmamasını istiyorum nede hoşlanmasını. Sorunun saçmalığının farkındayım ve zor günler geçiriyorum. Ruh halimi çözenler cevap versin LÜTFEN.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kafanı kurcaladığını söylüyorsan mutlaka ona karşı birşeyler hissediyorsundur.

Herşeyden önce kendine dürüst ol ve çeşitli kişisel özelliklerinden ötürü kendini sıkma. Ve kendine şu soruyu sor: O çocuğun sevgilin olmasını, onunla hoş ortamlarda güzel vakitler geçirmeyi ister miydin? Olsaydı gülümser miydin?

Sadık mısındır? Sevgilin olsaydı onu aldatır mıydın? Aldatırdım diyorsan git başka bir erkek ara sevebileceğin. Aldatmazdım diyorsan ilişiğini koparma. Seviyorsan, aşka inanmıyorum ayaklarına bunu kendinden gizleme, aksi halde açığa çıkaramazsın duygularını.

Belki de peşinde birilerinin dolanmasından hoşlanıyorsundur. Ama eğer aşık olmak falan istiyorsan bir kursa gitmeni öneririm.

Bilgisayarda bir sayfa aç ve ihtimalleri objektif bir bakış açısıyla bir bir yaz. Kendi cevabını kendin verebilirsin. Yıllardır böyle yaparım ben.

0|0
    0|0
    • Çok çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Deneyeceğim.

Erkekler Ne Diyor 7

• duygusal bir bosluk durumu var ama kimseye de güvenemiyorsun ama bir yerden de baslamak lazım daha önce tecrüben oldu mu

0|0
    0|0
  • İstemiyorsan uzak dur onunla konusman ona umut vermek demektir

fazla görüşme uzak dur sen istemedikce birşey yapamaz

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok ver çocuğa bir selam tanış

0|0
    0|0
    • onunla tanışıyoruz zaten ama ne onun beni sevmesini istiyorum nede sevmemesini

• Yaşınız gerçekten 30-35 arası mı?

0|0
    0|0
  • cevabın sorunun içinde.

0|0
    0|0
  • O zaman sana şu parçayı öneririm. Firavun Anubis- Bu Ruh Hali Ne Böyle

0|0
    0|0
  • Yaş farkı var sanırım çocuk ile aranızda bir de yalnız kalma korkusu böyle hissetmene yol açıyor diye tahmin yürütüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...